אילו עבודות מקוונות Shaiya Infinity עלו 8.82$

במשך שנים רבות אנו מספקים אופטימיזציה למנועי חיפוש ללקוחותינו, כמו גם בניית קישורים אחורי ושיווק במדיה חברתית. יש לנו מיומנויות והבנה של התהליך הבלתי ייאמן של לגרום לדף אינטרנט להגיע לראש תוצאת החיפוש, כמו גם את האפקטיביות למשוך ולשמור מבקרים ממוקדים במוצר.

קניית קישורים נכנסים היא הדרך הטובה ביותר להגביר את הדירוג ולשפר את החיפוש האורגני באתר.

כמות הקישורים הקבועים מעידה על הפרסום של דף אינטרנט. קישורים קבועים יעילים לאופטימיזציה למנועי חיפוש מכיוון שמנועי חיפוש, במיוחד גוגל, יעניקו קרדיטים רבים לאתר שיש בו קישורים אחוריים, וחושבים שהאתר הזה רלוונטי יותר מאחרים בתוצאת החיפוש.

יש לנו מספר לקוחות גלובליים חשובים, אשר מרוצים לחלוטין מהשירות שלנו במשך זמן רב, אך הנוכחות הגלובלית שלנו מוגבלת כעת למספר מיקומים אסטרטגיים מכיוון שפיתחנו באופן היסטורי ממשק אינטרנט לשוק דובר האנגלית. קרנות חדשות יתנו לנו יכולת להרחיב את השוק שלנו ולקבל לקוחות מאזורים חדשים.

יש לנו צוות של מומחים למפתחים בפלטפורמות אינטרנט מגוונות שהם מקצוענים אמיתיים. הם מנוסים בפרויקטים הכוללים את כל שלבי הפיתוח – תכנון, עיצוב, יישום ושחרור. צוות מיומן זה נותן לנו יכולת לפתח כל פרויקט בזמן ובאיכות הטובה ביותר.

כולם מצביעים על משרד אחורי אחד, שמחזיק הזמנות וחשבונות של לקוחות. ההשקעות יעזרו לנו לקנות פרסום ולקבל תנועה נוספת לדומיינים הללו וכתוצאה מכך ללקוחות חדשים.

מכיוון שהפרויקט שלנו הוא ארגון אוטונומי מבוזר, למשקיעים יש כוח להשפיע ולתכנן את האסטרטגיות העסקיות והשיווקיות. המשקיעים שלנו הם חלק מהפרויקט הזה, הם זכאים להצביע על כל קבלת החלטות מפתח. המשקיעים שלנו מקבלים תגמולים עבור עבודות שהם עושים עבור הפרויקט הזה.

חברה זו היא ארגון אוטונומי מבוזר, השייך לכל מי שתרם לפרויקט זה. אחוז הבעלות מחושב כסכום ההשקעה, שנעשה על ידי תורם, חלקי עלות הפרויקט הראשונית.

אסטרטגיית השיווק, הפרסום והקידום שלנו היא פרסום מקוון המבוסס על מודעות בתשלום ואופטימיזציה למנועי חיפוש. כמו כן, יש לנו הרבה לקוחות שמגיעים אלינו מרשתות חברתיות ואנו מתכננים להגדיל משמעותית את ערוץ הפרסום הזה.

אנו מתכננים להגביר את הנוכחות שלנו בשוק על ידי ניהול מסע פרסום ענק באינטרנט, העסקת צוות נוסף כמו שיווק, שירות לקוחות והנדסה, כמו גם מודרניזציה של תוכנות של המערכת הקיימת. השקעה הונית זו תספיק כדי להפוך את העסק הזה לרווחי.Source by Jay Mitchell

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.