אין בושה במשחק דואר זבל

אם אתה משתמש באינטרנט ויש לך כתובת דוא"ל, אז אתה מכיר היטב מהו דואר זבל. הודעה בלתי מבוקשת זו נשלחת ללא הבחנה למספר דיוורים, מיילים בודדים או קבוצות ציבוריות אחרות. פשוט זה דואר זבל. סוג הפולשנות שהאימיילים הלא רצויים האלה מביאים שווה ערך לסוגי דואר הזבל המציפים תיבות דואר רגילות בארה"ב.

כמעט כולם באינטרנט מושפעים מכך. כל מה שדואר זבל באמת צריך הוא כתובת דוא"ל, או סוג כלשהו של כתובת אינטרנט שבה קבלת כל סוג של דואר אלקטרוני היא יעד מרכזי. ספרי אורחים, קטעי הערות על מאמרים ובלוגים, פורומים באינטרנט וחדרי צ'אט חשופים לדואר זבל. דואר זבל יכול לכלול כל דבר, החל מאתרי הכרויות פרסום, תיקי יד, העתקים של שעוני מעצבים, תרופות, כלות מחוץ לחוף או כמעט כל דבר שיגרום לסקרנותם של נמענים חסרי חשד לפתות אותם למלכודת הזבל.

באמצעות שימוש בדואר זבל, תוכנית שאוספת או מקצרת כתובות דוא"ל באינטרנט, דואר הזבל יחפש כל סוג של קהל שבו הדיוורים הבלתי מתבקשים שלהם יכולים לעלות על תיקיות זבל או דואר זבל. לדואר הזבל לא אכפת מה המטרד הגדול או עד כמה הדואר הזבל שלהם פוגע. הדיוורים שלהם אף מצויים מפורסמים במרשמי ספרי אורחים מקוונים להלוויות על הספדים של המנוח לאחרונה. למען האמת, סוג זה של חוסר כבוד מזעזע ביותר עבור בני משפחה רבים של המנוח.

למרות שמדווח שדואר זבל אינו נוגד את החוק, אין ספק שזה מהווה מטרד עצום. כמה כלי קידוד זמינים יגינו על כתובת הדוא"ל שלך מפני רובוט קטיף, על ידי קידוד שלה באמצעות JavaScript. Munging, טכניקה שנוצרה לשינוי כתובת דוא"ל כך שניתן לפענח אותה על ידי בני אדם, אך לא באמצעות ספאם, הייתה פעם יעילה בשימוש. אך למרבה הצער, ישנן דרכים בהן דואר זבל משתמש בטקטיקות ערמומיות כדי לשטות ולהתגבר על כלי הקידוד הללו.

בדיוק כפי שתוכנות נועדו לעזור לך לנווט ולתקשר בקלות וביעילות באינטרנט, ישנם אנשים שיוצרים תוכניות לשדוד ולפגוע באבטחתם של מקבלי דוא"ל רבים, עסקים, סוכנויות ממשלתיות וארגונים. אחד המרתיע לעזור לצמצם את כמות הדואר הזבל שגולף בתיבת הדואר הנכנס שלך הוא הפעלת תיקיות הדואר הזבל או ההסגר שלך וזהירות בנוגע לפעילותך בזמן החיבור לאינטרנט. למרות שזה לא יכול לחסום את כל הדואר הזבל שנשלח לדוא"ל שלך, זה בהחלט יתפוס ויסנן הרבה מהדואר הזבל, האלקטרוני והלא רצוי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס שלך.Source by Kym Gordon Moore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.