אל תראה ספאם!

כולנו שונאים דואר זבל ומקבלים ממנו יותר מדי – הסכמה? כעת, לאחר שיש לנו את זה מהדרך, חשוב להבין שבשמחת נפשו של כולם למזער את דואר הזבל שלו, אנו מוחקים הודעות דוא"ל לגיטימיות-והדואר האלקטרוני יכול להיות ההודעות העסקיות שלך! שני גורמים משחקים – לא לבדוק את האשפה שלך לפני שאתה מרוקן אותה ושליחת דואר אלקטרוני עם אינדיקטורים שמעלים מסנני דואר זבל.

בעת שליחת דואר אלקטרוני עסקי, קריטי שתעשה מאמצים מסוימים כדי שהדואר האלקטרוני שלך לא יתפס בשוגג, ויתפס כשגוי כספאם. מספר פעמים בכל יום, דואר אלקטרוני לגיטימי עושה את דרכו לתוך הזבל/האשפה שלי בגלל שהשולח עושה או לא עושה דברים מסוימים שמפעילים את רוב מסנני הדואר הזבל. אלו נושאים שעליכם להיות מודעים אליהם כדי שלדואר האלקטרוני שלכם תהיה הסיכוי הטוב ביותר להגיע לגורם המיועד.

הקשר הראשוני שלך וודא שהדואר האלקטרוני שלך נותן תפיסה של גורם עסקי רציני יכול לעשות את ההבדל בין קריאה או זבל. להלן רשימת בדיקות פשוטה של ​​דברים שאתה צריך ליישם בפועל, כך שהדואר האלקטרוני שלך לא יזוהה בטעות כספאם ונמחק לפני קריאה:

=> כלול תמיד נושא מתאים, קצר ומדויק :. פעמים רבות אין לדואר זבל נושא: או שהוא פגום ללא טקסט מתאים. תוכניות דואר אלקטרוני רבות שולחות אוטומטית דואר אלקטרוני ללא זבל לאשפה/זבל. אתה גם רוצה להימנע משימוש במילים: שלום, היי, עזרה, חדש או שם הנמען או כתובת הדואר האלקטרוני של הנמען, שכן פעולה זו עלולה לעורר מסנני דואר זבל.

=> הימנע משימוש במונחים נפוצים שהתעללו על ידי דואר זבל בנושא ו/או הפסקה הראשונה של הדוא"ל שלך. אתה יודע מה הם – אתה רואה אותם כל יום. מסנני דואר זבל רבים עוקבים אחר תנאים אלה ועלולים לשלוח את הודעת הדוא"ל שלך בטעות לאשפה.

=> הקלד את הנושא שלך באותיות רישיות ומבנה מתאימות. כל מארז קטן או כל הכובעים יוצר רושם של דואר זבל (וחוסר ידע/השכלה באינטרנט).

=> ודא ששמך המלא, ולא כתובת הדואר האלקטרוני שלך, מוצג רשמית בשדה FROM:. דוגמה: ג'יין א 'דו' צודקת – לא ג'יין איילה, או ג'יין או janeadoe@yourisp.com. FROM: שדות עם כל אותיות קטנות, רק שמך הפרטי או חוסר סימני פיסוק מעידים על חוסר ידע מקוון האופייני לרוב דואר הזבל מה שמסמן כי הדואר האלקטרוני שלך עשוי להיות גם דואר זבל. אי שימוש בשם המשפחה שלך נותן את הרושם שיש לך מה להסתיר. אתה תמיד רוצה להשתמש בשם המלא והפורמלי שלך בכל הדואר האלקטרוני העסקי.

=> הימנע משימוש בכל עיצוב רק לשם כך. עיצוב יכול גם לעורר מסנני דואר זבל אם לא נעשה כראוי. תחשוב על נייר מכתבים של החברה. אם לא היה שמך באותיות גדולות וכחולות מודגשות על נייר מכתבים של החברה אל תעשה זאת בדואר האלקטרוני העסקי שלך.

=> קבצים מצורפים שלא פורסמו נצפים בחשדנות. אין לשלוח קבצים מצורפים ללא בקשה ספציפית לכך והם צפויים. אם אתה מתכוון לשלוח קבצים מצורפים מעל 200K, הראה אדיבות יוצאת דופן ושאל את הצד השני ראשון מתי יהיה הזמן הטוב ביותר לשלוח את הביטוח שלך. לאחר מכן עקוב אחריו ושלח אותו בזמן שנקבע מראש, כך שהנמען בצד השני יהיה זמין להורדת הקבצים שלך ושמירה על תיבת הדואר הנכנס שלו נקיה.

=> בעת שימוש בתוכנות דואר זבל או במערכת סינון כלשהן, לפני שאתה מנקה את האשפה, לא מזיק לקחת שיא מהיר כדי לראות אם הודעת דואר אלקטרוני כלשהי היא למעשה מאנשים שאתה מכיר או מכיר.

על ידי שמירה על הסוגיות שלעיל, יש לך את הסיכוי הטוב ביותר לכך שהדואר האלקטרוני שלך יגיע לאדם בצד השני ולדואר אלקטרוני עסקי שיכול לעשות את ההבדל בין ביצוע מכירה-או לא.Source by Judith Kallos

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *