אמזון פריים – היתרונות של הזרמת וידאו באינטרנט

עד כמה המנוי לסרטון מיידי של אמזון טוב? על פי רוב החשבונות, המחיר של 99 $ לשנה שווה יותר. קודם כל, הם מציעים לך סגנון א -לה -קארט של בחירת סרטים, שם תוכל לבחור מתוך מגוון ז'אנרים בממשק שעל המסך. יש קטע "צפייה לאחרונה", כמו גם פעילויות והרפתקאות מומלצות, ילדים ומשפחות מומלצים, תוכניות הטלוויזיה שלך ומדורים נוספים המותאמים לבקשות משתמשים פופולריות.

הזרמת וידאו מיידית מול אמזון אינסטנט לעומת אמזון פריים

ניתן לצפות בסרטים מובילים שבקושי יוצאים מאולם הקולנוע באמצעות מנוי וידאו מקוון של אמזון בפחות מדולר אחד. אתה יכול גם לשלם עד 15 $ כדי להחזיק אותו; אך ברוב המקרים זה לא נראה הגיוני אלא אם כן אתה מתכנן לצפות בסרט 15 פעמים! לחלופין, תוכל גם לבחור באפשרות הווידאו המיידי של Amazon Prime, המאפשרת הזרמת סרטונים בחינם מבלי להוסיף אותם לחשבון אמזון שלך.

הזרימה הבלתי מוגבלת הזמינה עם Prime מגיעה גם עם גישה לספריית קינדל ללא הגבלה, שבה תוכלו לקרוא ספר בחינם מדי חודש, כמו גם משלוח חינם למשך יומיים על שלל פריטים מהמלאי הגדול שאין כמותו של אמזון. מלאי הסרטים ותוכניות הטלוויזיה של אמזון גדול בקלות מ -100,000 נכון לשנת 2017 – וצומח כל הזמן בשל התחרות שלה עם HULU ונטפליקס.

צפה בסרטים באינטרנט עם אמזון

ממשק אמזון פריים משתנה בהתאם למכשיר בו אתה משתמש. ב- Roku, למשל, הפריסה לא כל כך קלה לניווט; אבל ב- PlayStation זה עדיף. נגן הענן שימושי לזרמי וידאו המעוניינים להוריד כותרת לצפייה מאוחרת יותר, ופונקציית החיפוש כבויה בצד שמאל ומספקת שפע של אפשרויות הקרובות לחיפוש המקורי שלך. הממשק השתפר לא מעט מאז 2014 – כך שאם אתה מקבל את מנוי הווידאו הזרמת שלך באינטרנט באמזון, שים לב שהוא כעת תחרותי מול HULU ונטפליקס.

קבלו את אמזון פריים בחינם

היופי של אמזון אינסטנט וידיאו וכל חבילת הזרמת הווידאו המקוונת שלה היא שאתה יכול לנסות אותו בחינם למשך חודש – במקרים מסוימים, יותר. במהלך תקופה זו, אתה יכול לראות עד כמה המשלוח היומי בחינם עובד עבורך, כמו גם איך אתה אוהב את בחירת הצפייה בסרטים באינטרנט. פשוט היכנס לאתר אמזון והירשם למשפט פריים.

אם, לפני שתקופת הניסיון מסתיימת, במקרה אתה קונה הרבה דברים, בדוק כמה זמן לוקח לפריטים שלך להגיע כדי להבין את סוג השירות שאתה יכול לצפות. אם אינך חושב שהזמין מצדיק את המחיר, בטל את ניסיון ההרשמה בסוף החודש כך שלא תחויב. העלות של 99 דולר (נכון לשנת 2017) של פריים מתפרקת לכ -8.25 דולר לחודש – התייחס לכך לתדירות הצפייה בסרטים, תוכניות טלוויזיה והזמנת פריטים מחנות העל כדי לקבוע אם המנוי כדאי או לא.

אפשרות המזווה עם מנוי הזרמת וידאו

לבסוף, יחד עם שלך מבול סרטונים חדש, סרטים, תוכניות טלוויזיה ומשלוח חינם ליומיים, אתה מוזמן לנסות את מזווה אמזון. זה עוזר להשאיר את המטבח שלכם מלא בדברים שאינם זמינים לקונים מזדמנים, והכל במחירים תחרותיים ובמשלוח חינם. בדרך כלל, עליך לרכוש סחורה בשווי 50 $ על מנת להפעיל משלוח חינם; יתר על כן, ייתכן שיחלוף שבוע עסקים עד שהדברים שלך יגיעו.

עם Prime Pantry תקבל את ההזמנה תוך יומיים – מובטחת או שתחזיר את כספך. יש צ'יפס זמין, מבחר עוגות, סוכריות, שוקולד, חומרי ניקוי, כריות קפה – כל מה שיש לך עכשיו וחשק במטבח שלך, מזווה של אמזון פריים כמעט בוודאות. אז, בדוק את זה והירשם לקבלת ניסיון חינם של הזרמת וידאו מקוונת עם אמזון היום.Source by Christina M Thomas

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.