אפשרויות הזרמה מקוונות לחופשי מידע

תהיה אדיב. אחורה! הוא ביטוי כל כך ארכאי וזר בעולם כיום של Blu-rays, Video on Demand והזרמה מקוונת שלרוב הדור הזה הוא חסר משמעות. בואו נחשוב עד כמה הביטוי הזה היה מוכר בעבר אם הייתם בסביבה לחוות את המלבן המסורבל המהווה קלטת VHS. הבידור שלך התבסס על כוננים לסרטון Blockbuster המקומי כדי לבדוק את המהדורות החדשות ביותר או המועדפים הישנים. אני, עצמי, זוכר כמה נהגתי לגרור על עצבי אחי הצעיר כי "בזבזתי" את השכירות היחידה שלי במשחק ילדים בפעם העשירית. מה אני יכול להגיד? אהבתי את הזבל שנבהל ממני בילדותי. אז ככל שהשנים התקדמו, עברנו מבדיקה פיזית של סרטים לתשלום לפי צפייה של VOD מהנוחות של הבית שלנו, למה שהוא כיום מקור הבידור הנפוץ ביותר, הזרמה מיידית באינטרנט והורדות מיידיות.

כדי שתוכל להזרים סרטים ותוכניות טלוויזיה באופן מיידי מהספה שלך, זה מה שהפך את הזרמת הרשת לעסק מצליח. חוץ מזה שזה נוח, אתה יכול כמעט לצפות בכל סרט או תוכנית טלוויזיה שאתה רוצה בתוך דקות. תחשוב על כשהיית מופיע בחנות וידאו והסרט שרצית לשכור כבר נבדק. או שלא היו להם מספיק עותקים או שזו הייתה מהדורה חדשה וכולם רצו לצפות בה. סטרימינג מקוון מבטל את הבעיה הזו. כעת מה שעומד בפניך הוא ההחלטה איזה שירות מתאים ביותר לצרכיך.

נתחיל בנטפליקס. שירות הזרמה מקוון פופולרי זה מבוסס על מנוי עם שלוש אפשרויות תכנית: בסיסי, סטנדרטי ופרימיום. כל האפשרויות מציעות הזרמת סרטים ותוכניות טלוויזיה ללא הגבלה במחיר של 8 עד 12 דולר לחודש עם אפשרות נוספת להוספת השכרת DVD. הצפייה בנטפליקס קלה כאשר אתה יכול לגשת אליה תוך כדי נסיעה באמצעות סמארטפון וטאבלט, או בבית באמצעות המחשב הנייד או קונסולת משחקי הווידאו שלך, כמו ה- Xbox One. לנטפליקס יש אלפי אפשרויות לסרטים ותכניות טלוויזיה ומוסיפה באופן קבוע סרטים חדשים כדי להציע למנויים יותר ממה שהם רוצים. עם הפופולריות של שירות זה נטפליקס אף הסתעפה והפיקה תוכניות טלוויזיה משלהן הידועות בשם Netflix Originals, כמו הלהיט Daredevil, שהוקרן בבכורה באפריל האחרון.

אפשרות נוספת מובילה היא Amazon Prime Instant Video. אפשרות זו היא יתרון בהיותו חבר אמזון פריים. מנוי של אמזון פריים הוא 100 $ לשנה, 8.25 $ לחודש, מה שבסופו של דבר יהיה ערך רב במיוחד אם אתה קונה באמזון לעתים קרובות. הם נושאים כמעט את אותם סרטים כמו נטפליקס ויש להם גם תוכניות משלהם הנקראות Amazon Studio Exclusives. אפשרויות הצפייה דומות גם כן, כאשר סרטון מיידי של אמזון פריים זמין על אף מכשירים אחרים, כמו גם אמזון Fire TV. יתרון אחד על פני נטפליקס היא האפשרות לשכור סרטים שאינם בחינם דרך פריים, כמו גם אפשרות לקנות סרטים שהורדו מיידית לחשבונך. זה נותן לך בחירה טובה יותר באזורים שבהם נטפליקס עשויה להיות חסרה.

אם נטפליקס ואמזון פריים מיידי וידיאו נמצאים על גבי משחק הזרמת הסרטים, אז Hulu Plus שולט בכל הנוגע להזרמת תוכניות טלוויזיה. בעלות של $ 7.99 לחודש, ל- Hulu Plus יש קטלוג תוכניות טלוויזיה טוב יותר משני שירותי הסטרימינג הקודמים ועדיין מציע כמה סרטים באורך מלא. שירות מנוי זה מיועד לאנשים שאוהבים לצפות בתוכניות ישנות יותר, כמו גם לאלה שמשודרות כרגע בזמן אמת. Hulu פלוס מפרסמת פרקים חדשים של תוכניות המופעלות כרגע ימים או לפעמים שעות לאחר ששודרה זה עתה בטלוויזיה. זה נותן לך את הנוחות לצפות במופעים שלך מאוחר יותר, או מאפשר לך להתעדכן כשאתה מאחור. Hulu Plus הוא מנוי משלים טוב להוספה לשני המנויים הקודמים כדי להעניק לך גיוון רב יותר בבחירות תוכניות הטלוויזיה שלך.

תלוי אם יש לך אייפון או שאתה מפעיל מערכת אנדרואיד יכול גם לפתוח כמה אפשרויות להורדת תוכן. הם אולי לא האפשרויות הפופולריות ביותר, או הזולות ביותר, אך הן כוללות מבחר גדול בערך באותו מחיר. חנויות iTunes וחנויות Google Play מציעות חומרים ישנים שפורסמו לאחרונה וניתן לשלם לפי תוכן, להשכיר או לקנות. יוטיוב נכנסה גם לתחום השכרת או קניית סרטים.

לעצמי, ואני בטוח שרבים אחרים, הזרמה מקוונת והורדה מיידית שינו את הדרך שבה אני מקבל את התוכן שאני רוצה. לא עוד עוזב חנות וידאו או קיוסק Redbox בידיים ריקות, או עוזב את תקופת הבית שלי. הכל בהישג יד שלי. מי יגיד שבעתיד אני לא יכול להזרים סרטים באופן מיידי במכונית שנוהגת בעצמה? זה בהחלט יהפוך את הנסיעות הארוכות להרבה יותר נסבלות.Source by Amanda Pugh

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *