ארבע דרכים לצמצם את דואר הזבל

זו עובדת חיים עצובה, אך שני עשורים חלפו מאז שהאינטרנט זכה לראשונה לקבלה נרחבת בקרב הציבור הרחב, ועדיין עלינו להתמודד עם דואר זבל. פרסום בלתי רצוי ובלתי רצוי ממשיך להטריד את מרחב הסייבר. זה מעצבן את כל מי שמקבל את זה. ובתרחישים הגרועים ביותר, דואר זבל יכול אפילו להשבית אתר או כתובת דוא"ל אם הנפח כבד מדי.

גרוע מכך, דואר הזבל של היום הלך והשתכלל לאין שיעור מקודמיהם. מה שאומר שלמרות שרוב דפדפני האינטרנט ותוכניות הדוא"ל מגיעים עם גלאי דואר זבל, דואר זבל עם הכישורים, הטכנולוגיה והנחישות עדיין יכולים למצוא דרכים להפקיד את קישורי הפורנוגרפיה שלהם, תוכניות פישינג ופרסומות מגוחכות להתעשר-מהר להיכנס לתיבות הדואר הנכנס של לא מוכנים. נמענים.

למרבה המזל, לא הכל אבוד. להלן ארבעה צעדים פשוטים שאתה יכול לנקוט כדי להפחית באופן דרמטי את כמות הדואר הזבל שמצליח למצוא את דרכו לתיבת הדואר הנכנס שלך.

  • התקן את CAPTCHA בטפסי האתר שלך כדי לסכל את הרובוטים. CAPTCHA, המייצג את "מבחן טיורינג אוטומטי באופן אוטומטי לחלוטין כדי לספר למחשבים ובני אדם בנפרד", מחייב אנשים להזין קוד אקראי על מנת לשלוח טופס מקוון. הקוד האקראי הוא בדרך כלל בצורה של עיוות, מתנודד או קשה (או לא בלתי אפשרי) לקרוא אותיות. בוטים של דואר זבל – מחוללי הדוא"ל האוטומטיים המועדפים על ידי שולחי דואר זבל מתוחכמים כיום – אינם יכולים לקרוא את הקוד האקראי, כך שהם לא יכולים לשלוח את הטופס.
  • אל תשים את כתובת הדוא"ל שלך באתר שלך. כשלעצמו, זה יבטל הרבה דואר זבל. אבל יש לשקול את ההחלטה עם חששות אחרים, כמו להקל על מבקרי האתר ליצור איתך קשר. אם, כמו רוב החברות, תחליט לכלול כתובות דוא"ל באתר שלך, התקן את PrivateDaddy. תוכנת קוד פתוח זו, החופשית, מסתירה את כתובת הדוא"ל שלך מרובצי דואר זבל, תוך שהיא עדיין הופכת אותה לגלויה לבני אדם. חלק מפלטפורמות האינטרנט, כגון וורדפרס, מגיעות אפילו עם תוסף שתוכל להתקין.
  • כבה תגובות בבלוג שלך. שוב, החלטה לא פשוטה. אבל כמו להשאיר את כתובת הדוא"ל שלך מחוץ לאתר שלך, זה יכול לעזור לצמצם דואר זבל במצבים הנכונים. אם יש לך קהילת קוראים פעילה מאוד המפרסמת הרבה תגובות לגיטימיות, הערך של אותה קהילה יעלה על אי הנוחות של כל דואר זבל שיגיע. מצד שני, אם אתם נוטים לקבל כמות קטנה של הערות אקראיות, רוב הסיכויים שרבים מהם יהיו דואר זבל. כיבוי תגובות יבטל את היכולת של דואר הזבל לעבור את השימוש בבלוג שלך.
  • בטל את המנוי ממה שאתה לא קורא. כאשר אתה נרשם לניוזלטר, בלוג או צורה אחרת של תקשורת מקוונת, אתה נותן לאותו עסק או לארגון הרשאה ליצור איתך קשר באמצעות דוא"ל. אולי לא תרצה לקבל את מה שהם שולחים לך, אבל טכנית זה לא דואר זבל. אז הם יכולים – וישלחו לך דברים עד שתגיד להם להפסיק.

מבחינה חוקית, הכל ניוזלטרים בדוא"ל חייב להיות קישור לביטול הרשמה איפשהו באימייל. בדרך כלל הם מתקשים למצוא זאת על ידי הצבתם בתחתית הדף באותיות קטנות. אך אם אינך קורא עוד ניוזלטר או אינך מקבל ממנו ערך ממשי, חפש את הקישור והסר את המנוי.

היו חכמים, היו ערניים וצמצמו ככל האפשר את דרכי הגישה של דואר זבל לדואר הנכנס שלכם. פרק הזמן הקטן שאתה משקיע ישלם דיבידנדים גדולים בהפחתת כמות הדוא"ל הלא רצוי שתקבל.Source by Jordan Paraso

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *