אתרי מסחר אלקטרוני: 4 גורמים שהופכים אותם למצליחים

רוצה ליצור אתר מסחר אלקטרוני מצליח? התחל עם יישום היסודות של הצלחה קמעונאית במבנה האתר. מה שצריך כדי לנהל אתר מסחר אלקטרוני מצליח הוא לעקוב אחר מה שעושים קמעונאים מצליחים. אתר מסחר אלקטרוני טוב מעניק למבקריו חווית קניה מקוונת מאושרת. להלן מספר נקודות אגודל הנחשבות למבחן עבור אתר מסחר אלקטרוני אידיאלי.

1) גישה חיובית: כפי שגישה חיובית היא חיונית לעסק אם הוא רוצה לשגשג, כך היא רלוונטית לעסק מקוון. אלא אם כן אתר מסחר אלקטרוני נראה חיובי, מוצרים בקושי יימכרו טוב עם זאת במחיר סביר וארוז יפה. כיום, מציאת מוצר באינטרנט שאתה מחפש אינה עבודה קשה כלל וכל קמעונאי בחוץ עם הצעה אטרקטיבית על מנת להערים על המתחרים שלהם.

לגבי הצעות מוצרים, הן פחות או יותר תחרותיות באותה מידה. מה שבעל אתר מסחר אלקטרוני צריך לזכור הוא לוודא שהאתר שלו נראה חיובי. לדוגמה, שילוב של תכונת 'השוואת מוצרים' באתר כזה יעזור בהקשר זה.

2) חנות קמעונאית מסורתית: חשבו על חנות קמעונאית מסורתית בזמן שאתם מתכננים לבנות אתר מסחר אלקטרוני. חנות כזו מציגה מוצרים במקומות המתאימים השונים שלה ובחלון כדי לפתות את הלקוח פנימה. ישנם מעברים המובילים למדפים של מוצרים נוספים, הכל מסודר בנוחות עבור הלקוח.

3) ניווט: המפתח להצלחה במסחר אלקטרוני הוא שילוב מערכת ניווט טובה. בהגיעם לאתר המסחר האלקטרוני שלך, המבקרים שלך בוודאי רוצים לחוות חווית קנייה נוחה שכן הם נהנים ממנה בזמן קניות בחנות קמעונאית מסורתית. כדי להבטיח זאת, הפוך את הנראות של המוצר לטובה ושלב מסלול קל לעקוב (קריאה ממשקים). כמו כן, ודא שהאתר שלך מאפשר למבקרים לבחון מוצרים ולהשוות אותם עם מוצרים אחרים.

4) גישה קלה למוצר: אתרי מסחר אלקטרוני צריכים לאפשר למבקרים שלהם לגשת למוצר ולמידע שלהם בקלות. בניגוד לקנייה מיידית של מוצרים והחזרתם הביתה ישירות מחנות לבנים וטיט, קונים מקוונים צריכים קודם כל לחקור חנויות, להשוות מוצרים והצעות מוצרים, ולאחר מכן לבצע הזמנות רכש. הם לא מקבלים את המוצרים שנרכשו באופן מיידי. כאן, פעילות אחורית היא מאוד חיונית כמו הקצה הקדמי של אתר כזה. יש צורך שבעל אתר מסחר אלקטרוני יסדיר את מערכת האספקה ​​וההפצה של המוצר שלו כראוי לפני שהאתר שלו יעלה לאוויר. בעל אתר מסחר אלקטרוני חייב להיות מסוגל לעמוד בהבטחתו ללקוח.

סיכום: ישנם מקרים רבים של קריסה בטרם עת של מיזמי מסחר אלקטרוני רבים. חוסר זהירות של בעלי האתרים לאבטח את מערכת האספקה ​​וההפצה של המוצרים שלהם מבעוד מועד הוזכרה כסיבה העיקרית לקריסתם. אכן, לקונים מקוונים יש סיבות מוצדקות להתלונן נגד אתרי מסחר אלקטרוני שאינם ממלאים את התחייבותם או מספקים את המוצרים שלהם בפרק זמן סביר. איחור במשלוח גורם לקונים להיות ממורמרים. רוב הסיכויים הם שהם לעולם לא יקנו דבר מהאתרים האלה שוב, לא משנה באיזו נימוס בעלי אתרים יבקשו מהם התנצלות.Source by Joy Kumar Das

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.