בדיקת אבטחה 2018

בינואר של כל שנה אני כותב מאמר שיעזור לך לחשוב עליך אבטחה ביתית, אלקטרונית ואישית. בשנת 2017 עוזרים כמו אלקסה וסירי הפכו ל"חכמים" יותר ומתיימרים לעזור לנו יותר בחיי היומיום שלנו.

אבטחת בית ומנעול:

תסתכל על המנעולים שלך ועל הדלתות שלך. האם המנעולים שלך פועלים בצורה חלקה האם הם לפחות מנעול בדרגה 2? האם בכל הדלתות החיצוניות שלך מותקנים מנעולי בריח? האם אתה יכול להסביר את כל המפתחות שלך? אם לא, או החלף את המנעול או שלח אותו מחדש. נסה מחזיקי מפתחות ניתנים לנעילה כדי לשמור על שליטה על המפתחות שלך.

האם מערכת האזעקה שלך תקינה? בשנת 2017, השינוי הגדול ביותר מ-2016 ל-2017 הוא שרוב מערכות האזעקה כעת ניתנות לשליטה באמצעות אפליקציות טלפון חכם. אולי הגיע הזמן שתשדרג למערכת אזעקה מודרנית הניתנת לשליטה באמצעות הטלפון החכם שלך. זה צריך לתקשר עם התחנה המרכזית באמצעות שירות סלולרי במקום קווי.

אבטחת מחשב:

בשנת 2017 המחשבים, הטאבלטים והטלפונים החכמים שלנו הפכו לחכמים יותר. הם גם פתוחים יותר עם חיבורי Wi-Fi נרחבים. חיבורים אלה צריכים להיות מאובטחים על ידי סוג כלשהו של אבטחת אינטרנט שמובנית באבטחת Wi-Fi. ודא שאתה משתמש באבטחת ה-Wi-Fi המעודכנת ביותר. אנחנו משתמשים יותר באוטומציה ביתית וזה פותח לנו בעיות אבטחה נוספות. היזהר איך אתה משתמש באלקסה, סירי, קורטנה ו-Google Assistant.

אם אפשר, השתמש בכרטיסי אשראי במקום בכרטיסי חיוב. כרטיסי אשראי נותנים לך יותר ביטחון ואתה משתמש בכסף שלהם למשך 30 יום. רק הקפד לשלם את החשבונות שלך במלואם מדי חודש.

ביטחון אישי:

בעת נהיגה או הליכה היו מודעים לסביבתכם, דעו היכן אתם נמצאים בכל עת. אם אתה "בטן" אומר לך לעזוב אזור, תקשיב והתרחק. החנה את הרכב שלך באזור מואר היטב ואל תשאיר שום דבר גלוי כמו GPS, מחשב נייד וכו'. כאשר אתה מגיע הביתה החנה את הרכב שלך במוסך שלך וסגור את הדלת לפני שאתה יוצא. אם חשוך נסה להשתמש באור בטיימר בתוך הבית שלך, כדי שיהיה אור(ות) דולקים כשאתה מגיע הביתה. תמיד עדיף להיכנס לבית מואר.

כל הפריטים לעיל הם הגיון בריא, לכל אחד יש צרכי אבטחה שונים, אז מאמר זה נכתב כדי לעזור לך לחשוב על מצב הביטחון האישי שלך.Source by George Uliano

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.