בחירת שיטת המשלוח הנכונה להגשמת מסחר אלקטרוני

הגשמה מהירה ואמינה היא קריטית להצלחת העסק המקוון שלך. העדיפות העליונה שלך היא להביא את ההזמנות שלך ללקוחות שלך במהירות ובדייקנות, אך יחד עם זאת בחר שיטת משלוח חסכונית. מאמר זה נותן לך סקירה מפורטת כך שאתה מוכן לבחור את שיטות המשלוח המתאימות לעסק ההגשמה שלך.

אפשרויות משלוח: בחר מתוך מגוון האפשרויות המשלוח הרחב ביותר כדי לוודא שאתה מקבל את שיטות המשלוח האמינות והמשתלמות ביותר עבור ההזמנות שלך. בחירת חברות ההובלה ושיטות המשלוח תלויות בקריטריונים הבאים:

יש לך בעצם שתי אפשרויות – שירותים המוצעים על ידי USPS או שירותים המוצעים על ידי ספק פרטי כגון UPS/FedEx.

למרות כל העיתונות הגרועה, USPS היא אחת מאפשרויות המשלוח הטובות והאמינות ביותר למשלוח לצרכן למשלוח עד הבית. שירות USPS הוא ללא ספק הזול ביותר. יש הרבה אפשרויות משלוח זמינות. מחלקה ראשונה, מדיה, עדיפות ודואר אקספרס. USPS מציעה גם דיוור של חבילה שטוחה במחיר סטנדרטי אחד לכל חלק בארה"ב. החלק הטוב ביותר ב- USPS הוא שזוהי הבחירה היחידה להעביר חבילה למיקומי ת.ד ו- APO. שלא כמו חברות תעופה אחרות, דואר ממדרגה ראשונה גובה את אותו סכום אחיד בין אם החבילה נשלחת לשכן ליד או אוויר שנשלח להוואי או לאלסקה.

UPS/FedEx בדרך כלל גובים יותר. שני הנושאים האלה הם בחירה טובה אם אתה רוצה שירות אמין מאוד. אם למוצרים שלך יש ערך גבוה ואתה רוצה משלוח מבוטח ומובטח, אז זה בסדר להצדיק את העלות הגבוהה שגובה UPS/FedEx. מנשאים אלה מתאימים היטב לפריטי חבילה כבדים יותר. שניהם UPS/FedEx מציעים שירותי קרקע ואוויר. העלות והזמן למשלוח חבילה המבוססת על האזור. המדינה כולה מחולקת לאזורים שונים. חבילות שנשלחות לאזור הקרוב ביותר נשלחות למחרת דרך הקרקע ועלותן נמוכה יותר בהשוואה לאזור רחוק יותר שיכול לקחת עד 5 ימי עסקים באמצעות שירות קרקעי.

אישור משלוח ומעקב: המונחים "אישור מסירה" ו"מעקב "משמשים לעתים קרובות לסירוגין, אך הם אינם אותו דבר. כאשר UPS או FedEx "עוקבים" אחר חבילה, הם יודעים היכן היא נמצאת בכל עת. אישור משלוח בדרך כלל יאשר שהחבילה הגיעה למיקוד היעד. כמו כן יצוין אם ניסתה ניסיון אך לא הצליחה. עם זאת, לעתים קרובות הפרטים מעורפלים לאחר מכן. אם "נמסרה", האם החבילה הושארה בפתח הבית? האם עובד הדואר השאיר אותו בבית השכן? אישור משלוח לרוב לא יעזור לך במצבים אלה. אפשר לקבל חבילה שאבדה עם "אישור משלוח" המציג "נמסר" במקביל.

מגבלה נוספת של אישור המסירה היא שלרוב אינו נסרק. דווחו מקרים שבהם החבילה מעולם לא נסרקה, לא בצד האיסוף או בצד המשלוח או שניהם. כאשר אתה מחפש את מספר "אישור המסירה" באינטרנט, הוא פשוט אומר "תווית מודפסת". דברים אחרים שחשוב לשים לב לגבי אישור משלוח: אישור משלוח USPS בדואר "מחלקה ראשונה" מוגבל לפריטים העבים לפחות ¾ ". אם הפריט בעובי פחות מ ¾", עליך לשדרג לדואר עדיפות כדי להשתמש באישור משלוח.

משלוח סחורה למרכז ההגשמה: בנוסף לבחירת המשלוח הנכון למשלוח יוצא; אתה גם צריך לשלוח סחורה למרכז ההגשמה. ברוב מרכזי ההגשמה יש משא ומתן על משלוח משא באמצעות LTL או שיטות משלוח אחרות ועליך להשוות את עלות המשלוח עבור משלוח נכנס מחברת ההגשמה שלך במקום ללכת ישירות לחברת ההובלה. בהתאם לאופי הסחורה שלך ולאתר האיסוף, יכול להיות הבדל עצום בעלויות בין חברות הובלה שונות, מרכז ההגשמה שלך אמור להיות מסוגל להדריך אותך בייעוץ לאפשרות הטובה ביותר.Source by Raj Barman

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *