גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מארח אתרים

מחיר

עסקים היו רוצים ספק שהם יכולים להרשות לעצמם אבל גם לסמוך עליו. כמו שאומרים, "אתה מקבל מה שאתה משלם עליו". צריכה להיות להם מחלקת תמיכה פנימית ולא אנשים במיקור חוץ. תמיכה פנימית בתוספת חומרה באיכות גבוהה יכולה לעלות הרבה. לכן חברות צריכות לוודא להשיג את הספק הטוב ביותר עבור הכסף שלהן. הם יכולים להשוות את התכונות המוצעות על ידי כל ספק, כמו גם את העמלות שלהם לפני שהם מחליטים על אחד.

התמקדו בהתמחויות שלהם

לכל אתר אינטרנט יש צרכים משלו שלא כל ספקי אחסון אתרים יוכלו לתת מענה. לכן, עסקים צריכים תחילה להעריך את הצרכים שלהם אם הם בלוג קטן, מפתחים או כבר מבוססים. חשוב להיות מודעים לצרכים הנוכחיים והעתידיים שלהם כדי שהם יחליטו על בחירת ספק אחסון אתרים הטוב ביותר.

לספקים יש חוזקות וחולשות משלהם אם יש להם שאלות כלשהן בראש, עליהם לפנות לספק כדי לקבל את התשובות שהם צריכים. עליהם לרשום את השאלות שלהם ולשים לב לתשובות. הם לא צריכים להסס להתקשר לספק במקרה שיש להם שאלות אחרות. ספק אירוח אתרים אידיאלי יהיה יותר ממוכן לענות על שאלות הלקוחות שלהם.

תכונות ומגבלות

הם צריכים לקבוע את הדברים שהם רוצים ואת המטרה של האתר שלהם. אלה עם בלוג פשוט דורשים פחות תכונות בהשוואה לאתר מסחר אלקטרוני. חלק מהאתרים כוללים זיכרון RAM רב, כוח עיבוד מספיק כמו גם שטח דיסק כדי להיות מסוגל לתפקד ביעילות עבור החברה ולקוחותיה. רוב האתרים הזולים אינם עומדים בדרישות כאלה.

חברות צריכות לרשום את הדרישות שלהן ולחשוב גם על הצרכים העתידיים שלהן. עליהם לדאוג שהספק שהם שוקלים יענה על הצרכים שלהם או אפילו טוב יותר, יעלה עליהם. הם צריכים לזכור את הצרכים שלהם בכל הנוגע לדומיינים נוספים, גיבויים ותמיכה, בין היתר. הם צריכים לראות בספק כשותף שלהם לצמיחה.

תמיכה טכנית

חשוב שלספק שלהם וגם למחלקת התמיכה יש מוניטין טוב. בהקשר זה הם בטוחים שהם יכולים להיות מסוגלים לדבר עם אדם אמיתי בכל עת ולא משנה מה.

רוב הספקים נותנים רמות תמיכה מרובות כולל דוא"ל, צ'אט חי וטלפון חינם, אם להזכיר כמה. עליהם לדאוג שלספק תהיה מחלקת תמיכה פנימית ולא יועבר לגורם אחר. הם צריכים לוודא שהספק נותן עדיפות לתמיכת לקוחות.

יש לשקול דברים נוספים בנוסף לארבעה הנ"ל. ברגע שהם ימצאו את הספקים העונים על הדרישות שלהם, הפריטים שלהלן יאפשרו להם לצמצם את הבחירות שלהם.

תכונות ותוספות

כאשר הם רשמו את הבחירות שלהם, הגיע הזמן להחליט על הספק הבולט מהשאר. מהן התוספות שהם מציעים? האם הם מקלים על מתחילים להקים אתר אינטרנט? האם הם נותנים קרדיטים כדי לפרסם עם Yahoo ו-Google Ads?

האם הם מגיעים עם מרכזי נתונים רבים, עושים שימוש באנרגיה ירוקה ומספקים גיבויים קבועים של נתונים? האם הם נותנים להם לשלם עבור פרטיות הדומיין או שיש לזה מחיר? לעיתים, הבחירה בספק תלויה בתחושת בטן או בהמלצה של מישהו אחר.Source by Karina Popa

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.