דע על שירותי הזרמת שידור חי למפיקי אירועים

סטריאוטיפים הם אויבים לאנשי מקצוע בכל תחום שכן הם לעיתים קרובות משעממים יצירתיות ומספקים דעות סובייקטיביות דו-כיווניות יותר. האויבים גם "פולשים" למקצוע מארגן האירועים מכיוון שהמקצוע הזה כל כך תלוי ביחסי אנוש שהוא פגיע במיוחד להנחות לא מוצדקות.

חלק ממארגני האירועים של היום מכירים היטב את הסטרימינג בשידור חי, אחת הטכניקות החדשות הפופולריות ביותר אך לא מובנות במיוחד. למעשה, ישנם כמה מיתוסים שעוברים בשידור חי, מה שהופך את זה להימנע על ידי אנשים מסוימים (למרות שהם באמת זקוקים לזה).

ישנם לפחות חמישה מיתוסים על שידור חי שכדאי לך להימנע מהם!

שידור חי מוקדש לאירועי ענק בלבד

זו טיפשות איך קבוצה של אנשים חושבת ששירותי שידור ושידור חי מתאימים רק לאירועים גדולים מאוד שמשכו לא פחות ממיליוני תוכניות שידור חי. פלטפורמה זו מושלמת לפיתוח אירועים קטנים מבלי להזמין מגוון ציוד קונבנציונאלי שיכול להיות יקר מאוד.

שיטת שידור חי נוטה להקטין את הנוכחות של מבקרים ישירים

זהו מיתוס שני המבוסס על מחשבה שאנשים לא יוציאו כסף אם יוכלו לצפות בחינם. כמובן, זה לא נכון מכיוון שעל סמך כמה סקרים, עד 30 אחוזים מהאנשים שצופים בשידורים חיים של אירוע ישתתפו באותו אירוע ישירות בהזדמנות הבאה. על כך מעידה גם העובדה ששידור חי לפייסבוק השתפר משמעותית בשנה שעברה.

האם השדה הזה יקר?

זה פשוט לא נכון שכן יותר ויותר פלטפורמות מדיה חברתית צצות בהן הם יכולים לתמוך בשידור חי בחינם. הפלטפורמה הפופולרית ביותר כיום היא פייסבוק לייב.

שירותים אלה אינם מעניינים במיוחד!

כמובן שזה נוגד סקרים רבים שאומרים שאנשים נוטים לראות שידורים חיים במקום לצפות בהקלטות מאותה תוכנית.

לאחר האירוע הסרטון שלך ייעלם מייד

למעשה, אתה עדיין יכול להשתמש בסרטון שלך כשהאירוע הושלם. אתה יכול לקחת את כל ההקלטה ולהשתמש בה מחדש.

מה באמת צריכים מפיקי אירועים כשהם משדרים שידורי וידאו חיים?

המפיקים זקוקים לפלטפורמה שיכולה להגדיל את מספר הקהלים ככל האפשר ועם עלות הייצור המינימלית האפשרית. נשמע כמו עקרון הקפיטליזם נכון? אבל המציאות היא כזאת. רוב המפיקים עובדים לפי הנחיות הלקוח והם בדרך כלל עמוסים במכסת הקהל המינימלית שסוכם על שני הצדדים. בתהליך יצירת סטרימינג בשידור חי הם גם צריכים לשקול מספר גורמים שאחד מהם הוא העלות.

מה הם צריכים לשקול לפני שהם בוחרים פלטפורמת סטרימינג בשידור חי?

כשבוחנים את שירות השידור החי הטוב ביותר, צריך לקחת בחשבון את אבטחת התוכן, עלויות רוחב הפס, מונטיזציה וניתוח, תמיכת לקוחות טובה ו CDN ברמה הגבוהה ביותר.

אבטחת תוכן: רוצה להזרים את האירועים שלך בשידור חי בבטחה? אבטחת התוכן מונעת ניצול לרעה של סרטוני הסטרימינג שלך.

עלות רוחב הפס: עלויות רוחב הפס יכולות להיות יקרות למדי ומאחר שלא כל פלטפורמה מציעה את אותה העלות, עליך להיות סלקטיבי בבחירה בהתאם ליכולת הכלכלית שלך.

מונטיזציה וניתוח: זה שימושי מאוד אם סרטון הסטרימינג שלך משמש למעשה למטרות מסחריות.

שירות לקוחות: עדיף לבחור מי יכול להציע הדרכה 24 שעות ביממה ו 7 ימים בשבוע. אתה לא יודע מתי יהיו לך בעיות.

CDN: CDN מייצג Network Delivery Network. CDN מאפשר לך להגיע למיליוני קהלים, לא רק לארץ המגורים שלך.

מההסברים לעיל אנו יכולים להבין זאת שידור חי הוא בלתי נמנע בשיווק מודרני וכי עלינו לקחת בחשבון את הפרמטרים שלעיל לפני שנחליט לשכור שירות סטרימינג בשידור חי.Source by Nimisha Ray

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *