האם אתה יכול לבחור דוא"ל מפוקפק?

מיליוני הונאות נשלחות בדוא"ל מדי יום. איך אתה מזהה אותם כדי להימנע מבזבוז זמן? להלן כמה תוכניות שנועדו במיוחד לשכנע אותך להיפרד מפרטי הזהות האישיים שלך או מכספך.

חידוש שם הדומיין

בעלי דומיינים רבים מקבלים מה שנראה כחשבונית לחידוש שם הדומיין שלהם פי כמה מהמחיר הרגיל ושלושה חודשים לפני מועד החידוש. אלה אינן חשבוניות. הם מציעים לחדש את השם באמצעות חברה אחרת. לפעמים הם עשויים לרשום שם שונה במקצת משלך. השווה את המחירים עם הרשם הנוכחי שלך, ותראה שהם הונאות.

רישום שם דומיין במדינות זרות

בעלי שמות דומיינים מקבלים כעת הצעות לרשום את שמם בתוסף של מדינה זרה, עם הסיפור שמישהו אחר פנה לשם זה. אז מה? רק אם ברצונך להיראות כממוקם באותה מדינה, תרצה לרשום שם שם. גלה מה הרשם הנוכחי שלך גובה.

ספריות עולמיות

כל שנה עסקים מקבלים מה שנראה כחשבוניות עבור רישום במדריך עולמי כלשהו. אלה אינן חשבוניות. הם הצעות לרשום אותך. לצערי כמה עסקים משלמים להם. אם מעולם לא ראית עותק של ספרייה כזו, איך אתה יודע שהיא פורסמה אי פעם? אם יש אתר, בדוק אם מישהו שאתה מכיר מופיע ברשימה.

ספריות מי זה מי

פעם החמיאו לנו מועמדות להכללה במי של מי. עם זאת, איש קשר נוסף מהארגון הזה ביקש תשלום גבוה עבור הכללה בספרייה. התשובה שלנו היא שאם מישהו רוצה לרשום אותנו בכל מי של מי, אז הוא יכול לשלם.

הצעות עבודה מהבית

כולם מקבלים הצעות להפוך אותם לעשירים בעבודה של כמה שעות בשבוע בלבד. כמובן שאתה מתבקש למסור פרטי זיהוי אישיים. רבות מההצעות הללו נועדו להקל על הלבנת הון באמצעות חשבון הבנק שלך. אם אתה רוצה לעבוד מהבית, תחליט בסוג העסק שבו תרצה לעבוד. מצא אותו או פתח אותו בעצמך. אם זה טוב, אתה לא צריך לחכות שזה ימצא אותך.

סקרים

אתה מברך אותך על ההזדמנות לזכות במגוון רחב של פרסים אם תסכים להשלים כמה סקרים. מדוע הם זקוקים לפרטי הזיהוי האישיים שלך? אז הם יכולים לגנוב את זהותך ולהשתמש בחשבון הבנק שלך, כמובן.

פרסי קידום מכירות

אכן נפלנו והסכמנו לקבל פרס קידום מכירות מחנות כלבו ידועה. הם לא ביקשו את המידע האישי שלנו, רק את שמנו וכתובת הדוא"ל שלנו. לא הגיע פרס, אבל מאות הצעות קידום מכירות הגיעו מעסקים גדולים אחרים שהיו להם כעת את כתובת הדוא"ל שלנו.

פרסי הגרלה

אתה מקבל הודעה על כך שזכית בפרס גדול בהגרלה שמעולם לא נכנסת אליה. כדי לקבל את הפרס עליך לשלם אגרה ולספק מידע זהות אישי. כמובן! זו תכנית נוספת לגנוב את הכסף שלך.

תרופות פלא

סקר מזהה שיש לך מצב רפואי מסוים שניתן לרפא אותו רק אם אתה קונה תרופה מסוימת מאתר מסוים. זהו המקום היחיד בעולם כולו בו ניתן להשיג את התרופה. כמובן שזו תרופת פלא, אך אין ערבות!

דיוג של חשבון בנק

הנך מתבקש להיכנס למסך ולעדכן את פרטי הבנק האישיים שלך, אחרת הבנק שלך יקפיא את חשבונך! אם תעביר את העכבר מעל הקישור תראה שהוא לא עובר לבנק שלך, או לבנק כלשהו. הוא יכנס לאתר שבו תוכל לוותר על זהותך כך שיוכל לגנוב מחשבון הבנק שלך. רוב הבנקים האמיתיים מזהירים כי הם אף פעם לא מבקשים מהלקוחות להיכנס באמצעות דוא"ל.

אותיות ניגריות

כותרת גנרית זו מכסה מכתבים מכל מקום בעולם עם הנושא המשותף כי נתח בסכום כסף גדול, אותו השולח מבקש להעביר בחשאי מחוץ למדינה, מוצע לנמען בתמורה לפרטי זהות אישיים ו תשלום כמה עמלות.

אלה הגיעו לידיעת הרשויות בשנות השישים כאשר התקבלו מניגריה מכתבים שהופקו על מכונות כתיבה ישנות. הסיבות להצעות היו שונות והיו יצירתיות למדי, אך השיטה תמיד הייתה זהה.

באופן מפתיע, תוכניות אלה לכדו אז מספר אנשים תמימים והמשיכו ללכוד אנשים כמעט חמישים שנה, עכשיו בדוא"ל. יש קורבן פוטנציאלי שנולד כל יום.

מה משותף לכל הונאה?

הונאות נועדו לפנות לאיזושהי תכונה אנושית – תאוות בצע, פחד, אגו וכו 'הונאות תמיד היו קיימות. האינטרנט פשוט מאפשר להם להגיע לאנשים רבים יותר מהר.

זכור, אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה כך! השתמש בהיגיון בריא. קבל ייעוץ עצמאי. מסור זהות אישית או פרטי כרטיס אשראי רק לצדדים שאתה מכיר וסומך עליהם.

הונאות יימשכו כל עוד יש אנשים תמימים.

למארח האינטרנט שלנו יש מסנן דואר זבל טוב בשרת הדואר האלקטרוני שלו שמבטל כל קטגוריית הונאה שאנו מזהים. לעתים קרובות אנו מוסיפים למסנן זה כאשר הרמאים מנסחים מחדש את הודעות האימייל שלהם. אבל מספר ההונאות שעוברות את המסנן שלנו פוחת.

היו ערניים, הכירו הונאות וחסכו זמן על ידי סינון אותם לפני שהם מגיעים אליכם.Source by Ken McKay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.