האם אתר המסחר האלקטרוני שלך נקי מבאגים? בדיקות תוכנה יכולות לעזור

עבור ארגוני מסחר אלקטרוני המחפשים לספק חווית משתמש איכותית ואינספור חלופות ללקוחות, חשוב מאוד לבדוק את החנות האלקטרונית ביסודיות כדי למנוע שגיאות ובאגים. בדיקת אתר מסחר אלקטרוני מגיעה עם אתגרים משלה, אבל איש מקצוע בדיקות יכול תמיד להיות חדשני ולגלות בעיות נסתרות לפני שהמשתמשים יכולים לזהות אותן והפוסט יכול לעלות לאוויר. מלבד הוספת איכות, חברת בדיקות תוכנה יכולה גם להוסיף ערך נוסף על ידי הצעות לשימושיות לשיפור חווית המשתמש הכוללת.

תעשיית הקמעונאות נעה מהר מאוד בערוצי מכירה מגוונים ומציעה ללקוחות השקפה משותפת, ללא קשר למקום בו הם בוחרים לקנות. ישנם תחומי מפתח שונים שבהם יש להתמקד בבדיקות תוכנת מסחר אלקטרוני. נדרשת תשומת לב רבה בשלב איסוף הדרישות ובשלב העיצוב. הנה מה שאתה צריך לבדוק בחנות המסחר האלקטרוני שלך:

חוויית משתמש:

זהו היבט חיוני של החנות האלקטרונית שלך והוא מורכב מהמראה והתחושה, טקסט, צבע, לוגו וכו'. תוך כדי בדיקה יסודית של האתר שלך, שקול את צווארי הבקבוק שיכולים להוביל את הלקוחות שלך לנטוש את עגלת הקניות, לזהות תרחישים דומים זה עשוי להגביר את שיעור היציאה מדף הכניסה של האתר שלך. במקרה של שגיאות כלשהן, ההודעה המוצגת צריכה להיות מתאימה ולהעביר בבירור את המשמעות. ככל שתצליחו לזהות את התקלות מוקדם יותר; ככל שזה יהיה כרוך בעלות נמוכה יותר בעת יישום כל שינוי.

חוצה דפדפן / מכשיר חוצה:

כיום, השוק מוצף בניידים חדשים רבים ולקוחות משתמשים בהם גם לגישה לאפליקציות ואתרי אינטרנט. מכשירים אלה משתמשים בשילובי מערכות הפעלה ודפדפנים שונים. מכיוון שקשה מאוד לזהות את הדפדפנים הפופולריים ביותר ולקוחות ממשיכים לשנות את העדפותיהם, בעלי עסקים בתחום המסחר האלקטרוני מעדיפים ליצור אפליקציה שיכולה לפעול על מכשירים מגוונים. לפיכך, חלק מהותי בבדיקות תוכנה הוא לבדוק את תאימות האתר במכשירים ובדפדפנים שונים.

עגלת קניות:

זהו אחד המאפיינים העיקריים של אתר מסחר אלקטרוני ובכך מהווה את מרכז בדיקת האתר. מכיוון שהדבר מאפשר ללקוחות לבחור ולאחסן פריטים שונים בעגלה ולרכוש אותם במכה אחת, כל בעיה בסעיף זה יכולה להשאיר את הלקוח מתוסכל ולעולם לא לחזור. יש לבצע בדיקת דרך כדי שהמשתמשים יוכלו בקלות להוסיף פריטים לעגלה, להגדיל ולהקטין את הכמות, להוסיף פריטים מספר פעמים, למיין ולסנן וגם להסיר פריטים מהסל.

צור חשבון והתחבר:

חלק מאתרי מסחר אלקטרוני מאפשרים לך לבצע רכישה רק לאחר יצירת חשבון מתאים וכניסת לאתר. חשוב מאוד לבצע בדיקת תוכנה יסודית עם כל הווריאציות לאורך מסע המשתמש. חלק מתחומי השיקול הם יצירת חשבון וכניסה, הפניות לכניסה, הפעלות התחברות, התנתקות, חשבונות קיימים וחדשים וכו'.

תשלומים ועסקאות:

כל שגיאה בסעיף זה עלולה להוביל לנזקים חמורים. בדיקה יסודית של סעיף זה חיונית כדי שלא יהיו פגמי אבטחה ועסקאות לקוחות בטוחות. הנתונים שהם חולקים עם האתר נשארים בטוחים ואינם נגישים על ידי אדם לא מורשה.Source by Prince N

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.