האם הזרמת וידאו בשידור חי עובדת?

האם גילית שהמון אנשים החלו לצאת לאוויר ברשתות החברתיות בימינו? עם הרבה יישומי מדיה חברתית בהזרמה חיה שמתחילים לעבוד עם וידאו חי ומאפשרים למשתמשים שלהם בקלות לחיות ולייצר סרטונים עבור העוקבים שלהם, אין זה מפתיע שהרבה עסקים קטנים מעורבים ומשתמשים בטכניקה זו כדי היתרון שלהם.

אתה עלול להרגיש קצת לא בטוח לגבי הפעם הראשונה שאתה משתמש בווידאו חי של מדיה חברתית, אבל בהחלט שווה להשקיע בו זמן ומאמץ.

עזור להזכיר לעוקבים שלך עליך

כאשר אתה עובר בשידור חי ברשתות החברתיות, זוהי דרך מהירה במיוחד ליצור קשר עם הקהל שלך וליידע אותו שאתה פעיל ומחובר. העוקבים שלכם יקבלו התראה שיצאתם לאוויר, ותוכלו לראות כמה מהם עוסקים אתכם וצופים בסרטון כפי שהוא בשידור חי. מסיבה זו היא מאפשרת לאנשים שבדרך כלל לא להקפיד על ביקור בדף שלך לצפות בסרטון החי שלך.

סרטונים חיים מעניינים יותר מתוכן אחר

תקבל הרבה יותר עניין על ידי העלאת סרטון חי. הנתונים הסטטיסטיים מראים כי אנשים צפויים להקדיש זמן רב פי 3-4 לצפייה בסרטון חי מאשר סרטון מוקלט מראש.

אמנם אתה יכול לפרסם סרטון שהקלטת בעבר, אך בהחלט כדאי לנסות פיד חי של מדיה חברתית מכיוון שהוא יותר מושך ומעניין מאשר סרטונים מוקלטים מראש. הקהל שלך יהנה לצפות במשהו ברגע שהוא קורה. היא מאפשרת להם להבין את אתה האמיתי או את העסק האמיתי שאתה מפעיל מאחורי האתר שלך, הבלוג והמדיה החברתית שלך.

זה פשוט ונגיש

קל להפתיע סרטון חי בפייסבוק, בטוויטר או באינסטגרם. אם יש לך טלפון חכם בן פחות מכמה שנים, סביר להניח שאתה מוכן היטב. המצלמות בטלפונים החכמים של היום מספקות איכות וידאו אשר ניתן היה למצוא רק במצלמות וידיאו עצמאיות במחיר גבוה רק לפני כמה שנים.

אם הדברים לא הולכים טוב, אתה יכול פשוט להוריד את זה ולהתחיל מחדש. לאחר שתסיר את הסרטון, אף אחד לא יוכל להמשיך לצפות בו, וגם הוא לא יוכל למצוא את התוכן הקודם שצילמת.

לעסוק בזמן אמת

סרטונים חיים הם דרך מצוינת לאפשר לקהל שלך להבין יותר עליך, להאמין בך מהר יותר ולהישאר מעוניין יותר. אנשים שצופים בסרטון יכולים להגיב בזמן אמת ולשתף את הרעיונות והעמדותיהם.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *