האם למורים צריכים להיות מגבלות על רשתות חברתיות עם תלמידים?

האם אי פעם התעכבת על שאלת הכותרת? מה דעתך בנושא? במאמר זה שופך אור על הנושא מנקודת מבטי. תראה אם ​​המחשבות שלך תואמות את שלי. המשך לקרוא כדי לגלות.

כפי שנראה לי, מורים לא תמיד צריכים להיות זמינים לתלמידיהם כדי לסייע בבעיותיהם מבחינה לימודית או אחרת. התלמידים צריכים ללמוד לעזור לעצמם רוב הזמן.

למורים יכולים להיות תקופות זמן קבועות לרשתות חברתיות עם תלמידיהם למשל, בימי שלישי וחמישי בין השעות 15: 00-17: 00. הם יכולים פשוט להודיע ​​בכיתה ואותם תלמידים המעוניינים יכולים לרשת בתקופות זמן אלה. אין צורך שהמורים יכניסו את זמני הזמן האלה לאתרי האינטרנט שלהם מלבד שעות הייעוץ הפיזי שלהם.

עליהם לשמור על כוח הכבידה והקפדנות שלהם תוך שהם עדיין ידידותיים עם תלמידיהם. הם צריכים לשמור על כבודם וחשיבותם, כך שהתלמידים ישמרו על מרחק מבלי להיות אינטימיים מדי.

יש לתת לתלמידים את הרושם כי המורים אינם חבריהם, עמיתיהם או עמיתיהם המקצועיים. אז למורים שלהם יש את החופש לבחור אם הם רוצים להיות חלק מהרשתות החברתיות או מהרשתות המקצועיות שלהם. גם אם כן, המורים צריכים לשאת את הדימויים או הזהות האותנטיים שלהם כל הזמן, כך שתלמידיהם יפחדו מהם במידה מסוימת.

מצד שני, זהו עידן העידן המודרני והרשתות החברתיות הן מתקן לעידן המודרני. כך שאם תלמידים ביישנים וצנועים מרגישים חופשיים יותר לקיים אינטראקציה מקוונת במקום להתעמת ישירות, המורים צריכים לקבל את פניהם ולהיות חלק מהרשתות החברתיות שלהם.

אבל בכל מקרה, אני נצמד להצהרות הקודמות שלי שמורים, בשום פנים ואופן, לא צריכים לאבד את כוח הכובד והכבוד שלהם, תוך שהם נהנים מההתקשרות עם תלמידיהם כדי לעזור להם לצאת בלימודים או בדרך אחרת.

לסיכום, אלה המחשבות שלי לגבי האם למורים צריכים להיות מגבלות על רשתות חברתיות עם תלמידיהם. מכיוון שהייתי במקצוע ההוראה בעצמי, אני כן רואה במורים מכובדים וחשובים, אשר על התלמידים לבוא לכבד ולהראות נימוסים ואדיבות בהתאם גם תוך כדי תהליך הרשתות החברתיות.

כעת, לאחר שהצגתי את נקודות המבט שלי בנושא, מה דעתך עליו? האם הם מהדהדים עם שלי? איך היית מנסח את זה? סביר להניח שמחשבותיך בנושא מספיק קרובות לשלי.Source by Rosina S Khan

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *