האם סמינרים מקוונים עובדים?

לסמינרים מקוונים יש את היכולת להביא לידים פוטנציאליים חדשים מכל רחבי העולם, כמו גם לעזור לך ליצור קשר עם הקהל שלך בדרך חדשה ואישית יותר.

אם עדיין לא ניסית לקיים סמינר מקוון, אולי הסיבות הבאות להוסיף סמינרים מקוונים לתמהיל השיווק שלך ישכנעו אותך.

התחבר עם עוד לקוחות

בדיוק כמו שווידאו משותף יותר מתוכן טקסט, נהנים מסמינרים מקוונים ברמה גבוהה יותר מאשר סוגים אחרים של חומרים חינוכיים. סמינרים מקוונים מרגישים אישיים יותר, למרות שניתן למעשה להקליט אותם ולהשמיע אותם מחדש.

הבסס את המומחיות שלך

אם אתה צריך דרך להוכיח את מה שאתה יודע, סמינרים מקוונים הם דרך מצוינת לבחור. מתן הרצאות על מה שאתה יודע היא כבר מזמן דרך להראות סמכות בנושא, אבל לעשות את זה באינטרנט זה אפילו יותר קל מאשר לטוס לכל רחבי הארץ לעשות את זה. שניהם מהנים ושימושיים, אבל סמינרים מקוונים מציעים כמה הטבות על פני אירועים אישיים מכיוון שאתה יכול לעשות אותם מכל מקום עבור כל אחד בכל מקום.

פיתוח מוצרי מידע חדשים

בשל היכולת להקליט סמינרים מקוונים, אתה יכול להשתמש בהם כמוצרי מידע עתידיים. לא רק שאתה יכול למכור את ההקלטה כפי שהיא, אתה יכול גם לתמלל את ההקלטות ולהפוך אותן לספרים אלקטרוניים.

עלות הכניסה נמוכה

התוכנה המעורבת יכולה להיות יקרה מאוד, אבל יש כמה אפשרויות נהדרות לשימוש שאינן יקרות כל כך, כמו Adobe Connect ו- GoToMeeting. אלה משתנים במחיר ובתכונות, אז בדוק אותם. יש גם מערכות אחרות.

מעורבים קהלים בקלות

ישנם סוגים רבים ושונים של פיצ'רים שבהם אתה יכול להשתמש כדי למשוך את הקהל, כמו היכולת של הקהל לשאול שאלות בשידור חי במהלך האירוע, והיכולת להעביר את בקרות הרמקולים לאורח. שלא לדבר על היכולת לשתף במסך ולצפות יחד בסרטונים ועוד.

קל לייעוד מחדש

יכולת ההקלטה הופכת את הסמינרים המקוונים לפשוטים לשימוש מחדש. הפוך שאלות לפוסטים בבלוג, חלק סרטונים לקורסים אלקטרוניים, הכנס את תמליל הסמינר המקוון לצורת ספר ועוד. השמיים הם הגבול; אתה יכול אפילו לעשות קטעים לסרטוני YouTube קצרים.

דרך מצוינת לרשת עם אחרים

הוובינר עצמו, אם אתה מוסיף הפסקה עם חלון צ'אט פתוח, הוא דרך מצוינת ליצור קשר עם אחרים. בנוסף ההכנה לאירוע, מציאת אורחים ושותפים ל-JV (מיזם משותף) תעזור לכם להגיע לאחרים.

זה לא קשה לעשות

תאמין או לא, אם אתה יכול להשתמש במערכת הבנקאות המקוונת שלך, או בסקייפ, יש לך את הידע הטכני להשתמש בכל אחת מתוכנות הסמינרים הזמינות. תכנון ואירוח סמינרים מקוונים אינם יקרים, וגם הם לא קשים לביצוע. אתה תרוויח כל כך הרבה יותר מאירוח סמינרים מקוונים והוספת סמינרים מקוונים לתמהיל השיווק שלך, שתתהה מדוע לא התחלת לעשות אותם מוקדם יותר.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.