האם עלי לעשות פייסבוק לייב?

יצירת קהל מעריצים נאמן בפייסבוק היא חובה לכל מי שמשווק באינטרנט. עם יותר משני מיליארד משתמשים ייחודיים בחודש, פייסבוק היא הרשת החברתית מספר אחת לכולם למעט הדמוגרפיה הצעירה ביותר, בני 18 עד 24 המכונים בדרך כלל על ידי המשווקים "דור ה- Z". אבל אפילו 49% מדור ה- Z משתמשים בפייסבוק.

למה פייסבוק לייב?

פייסבוק מעבירה וידיאו יותר מאי פעם, ומציבה את עצמה בתחרות ישירה עם YouTube. אבל מה אם אתה מציע סרטון חי ואף אחד לא מגיע? ובכן, אתה יכול להקליט ולשמור את הסרטון כך שמי שפספס אותו יוכל לצפות בו בכל עת שירצה. אבל זה הרבה יותר מרגש שיש מעריצים שמשתתפים איתך ומתקשרים איתך.

צור תוכן נהדר

כל התוכן שלך צריך להיות מבוסס על הצרכים של קהל היעד שלך. כל סרטונים חיים שאתה מתכנן צריכים להיות בנושאים שאכפת להם מהם.

הצעה לענות על שאלות

ספר לקהל כי תחילה תעביר את המצגת ולאחר מכן ענה על שאלותיהם בסוף. זה מקדם מעורבות עם התוכן ועוזר למעריצים להרגיש שהם "מכירים" אותך וכי אתה אדם אמיתי.

תזמן סרטונים רגילים

אל תנסה את זה פעם אחת ולעולם לא יותר. צור לוח שנה לעריכה עם סרטון שבועי ונושאים מתוכננים. מעריצים יכולים להצטרף בשידור חי, או לצפות בהקלטה כשהיא מסתיימת. אם הסרטון לא יוצא טוב, אתה מוזמן למחוק אותו או להקליט אותו מחדש כדי לשפר את איכות המצגת או את ההיבטים הטכניים.

הפוך את הסרטונים שלך למעניינים מבחינה ויזואלית

התחל בתמונה מרשימה הקשורה לשיחתך. התלבשי יפה במשהו עליז אבל לא מעוצב בכבדות. תסתובב לפעמים. שקול להשתמש ברקע כגון לוח לבן או ציור עם פנקס ועליו הערות. שימו לב לתאורה.

צילום וידאו וצליל באיכות גבוהה

בדוק את התאורה ואת איכות הצליל. השקיעו במיקרופון לביש באיכות טובה. דבר ברור. יש לשמוע את כל הנקודות שלך בנוגע לנושא שבחרת לדבר עליו. סביר להניח שאתה תהיה עצבני, אך נסה לא למהר.

תהיה עצמך

ברשתות החברתיות אנשים עוקבים אחר בנישה בנישה שהם אוהבים ומרגישים שהם מכירים, ומיושרים עם האינטרסים והערכים שלהם. הציגו את עצמכם בקצרה ובאופן לא פורמלי. היו עצמכם וספרו את האמת על מי שאתם ולמה אתם בעסקים.

להציג את הנושא

ציין על מה תדבר ולמה זה חשוב. אמור להם שתדון בחמש נקודות עיקריות. אמור להם שתתן את המידע תחילה, ולאחר מכן יוכלו לשאול שאלות בחלק ההערות בסוף. זה יבטיח שלא תסיח את דעתך בזמן הדיבור ולא תחמיץ שאלות חשובות שיכנסו.

נסה פורמטים שונים

צא סולו לכמה סרטונים ואז הזמין דובר אורח שיעזור לך, או ראיין מישהו רלוונטי לנישה שלך. זה ישמור על האוהדים שלך להוט לראות מה אתה עושה בהמשך.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *