האפליקציות הפופולריות ביותר לאייפד ולאייפון להפקת וידאו

מאז יציאת האייפון ומאוחר יותר האייפד, ישנה התפרצות מתמשכת של אפליקציות או אפליקציות המיועדות לשוק הפקת הווידיאו. חלקם באו והלכו אך רבים הפכו כעת לחלק בלתי נפרד מהערכה שלנו, המספקים נוחות ובמקרים מסוימים מחליפים ציוד ייצור במחיר גבוה.

טרום הפקה

כמה מהאפליקציות השימושיות ביותר תוכננו לשימוש בייצור ותכנון מראש. לעתים קרובות תופס את מקומה של תוכנות שולחן עבודה יקרות ובמקרים מסוימים מוסיף שימושיות נוספת.

אפליקציות סקריפטים כגון script pro מאפשרות למשתמשים לכתוב סקריפטים בעזרת תפריטים קופצים וקיצורי דרך ישירים לאייפד שלך.

הוא תואם גם לתוכנות סטנדרטיות בתעשייה כגון טיוטה סופית. הוא גם מרגיש כאשר מקלדת חיצונית מחוברת לאייפד ומבטלת את המקלדת על המסך לתצוגה גדולה עוד יותר.

אפליקציה שימושית נוספת היא מלחין הסטוריבורדים של היצ'קוק. זוהי אפליקציית storyboard מחושבת מאוד המאפשרת למשתמש להעלות תמונות מרובות מהספריות שלך, להוסיף מוזיקה, הערות וכמובן תיאורי צילומים. הוא גם מחקה מהלכי מצלמה כגון מחבתות, הטיה ותנועות דולי. לאחר מכן ניתן לייצא את לוח הסיפורים שלך כקובץ PDF או אפילו להפעיל אותו כסרט.

הפקה

אולי חלק מהאפליקציות הפופולריות ביותר הן אלה המשמשות לייצור, כגון צפחה של סרט או צפחה של DSLR שמחליפות את הצורך בלוחות מחלקים יקרים.

אפליקציית הסרט צפחה עושה את כל מה שצריך לעשות קלאפ ואז כמה. אתה יכול לרשום הערות קוליות ותמונות מקיפות, לייצא דוחות ולבלוע נתוני צילום בפלטפורמות עריכה כגון פרו לחתוך סופי. אתה יכול גם לסנכרן את קוד הזמן בין מצלמות, בין מכשירי אייפד או מכשירי iPhone אחרים, עם שעון זמן ואפילו לסנכרן עם שיר iTunes, אם אתה מצלם סרטון מוזיקה.

גם אפליקציות Telepromptor צוברות פופולריות. אפליקציית Pro Promotor מאפשרת לך לערוך את טקסט המצגת ויש לה מסך גלילה הניתן להתאמה אישית של טקסט שבו תוכל להתאים את הגודל והמהירות. תכונה שימושית נוספת היא היכולת לסנכרן בין מכשירי iPad כך שהמציג שלך יכול לדבר עם מצלמות רבות המציגות את אותו הטקסט.

ישנן גם מספר חבילות עריכה כמו iMovie, גרסה ניידת של תוכנת שולחן העבודה הפופולרית עבור Mac. זה גמיש להפתיע עם הרבה מהתכונות הרגילות. משתמשים יכולים לערוך תמונות קיימות או לצלם יותר בעזרת יכולת מובנית של 1080p HD של מצלמת האייפד. זה כמובן לא הולך להיות טוב כמו מצלמת וידיאו מקצועית אך שימושי מאוד לתכנון זריקות, סקירת מיקום ועליית סיפורים.

וכאשר תסיים, אפשרויות השיתוף הן אינסופיות. העלה ל- YouTube או ל- Vimeo, לענן או לאתר או אפילו הפעל אותו בטלוויזיה עם מסך גדול באמצעות איירפליי.

האייפון והאייפד הביאו הרבה אפשרויות חדשות לעולם הפקת הווידיאו ואני חושב שהפקת וידאו היא הטובה יותר עבורו.Source by John Hubbard

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.