הגדלת השימוש בסמארטפונים למסחר אלקטרוני

מהפכת הסלולר אינה דבר חדש – ידענו בשנתיים האחרונות כי השימוש באינטרנט הסלולרי גדל, והכרזתה של גוגל כי תיישם אינדקס ברירת מחדל לנייד בשנת 2018 כאישור האולטימטיבי לשינוי הים הזה. אולם מה שחדש הוא התפקיד שמכשירי הסמארטפון ממלאים כעת במסחר אלקטרוני עם קונים שמשתמשים במכשירים שלהם בכל שלבי מסע הקונים, החל ממחקר והשוואה ועד הצ'ק אאוט.

בלאק פריידי וסייבר מאנדיי אישרו את האמת הבלתי ניתנת לערעור כאשר אדובי דיווחה על שיא של 39.9% מתעבורת האינטרנט לאתרים קמעונאיים שמקורם בסמארטפונים ב- Cyber ​​Monday, כאשר מכירות פגוש של 1.13 מיליארד ליש"ט עולות במכשירים ניידים – 12% גבוהות בהשוואה לקודמות שנים.

מכשירים פופולריים

כפי שהיית מצפה מהמוביל בשוק, מכשירי אפל מובילים את הדרך בכל הנוגע לשימוש בסמארטפונים למסחר אלקטרוני. נתוני הסייבר מאנדיי מראים שמשתמשי אפל גם הוציאו יותר על הסמארטפונים שלהם מאשר עמיתיהם לאנדרואיד, מה שמרמז שקמעונאים מסחר אלקטרוני עשויים להיות המומלצים ביותר לאופטימיזציה של אתרים וקמפיינים שיווקיים לבעלי מכשירי אייפון.

מספר האנשים שניגשים לאתרי מסחר אלקטרוני מהסמארטפון שלהם

eMarketer מחשב כי יותר ממחצית מכלל הרוכשים הדיגיטליים בבריטניה מבצעים עסקאות באמצעות סמארטפון, מה שהופך את המסחר האלקטרוני לחלק משמעותי מכל המכירות המקוונות. למעשה, הדוח מציע כי mCommerce מהווה הכנסה של עד 35.31 מיליארד ליש"ט. מספר זה צפוי גם הוא לעלות ככל שהצרכנים נהנים יותר מהעסקים מהסמארטפון שלהם ואפשרויות התשלום הניידות מתוחכמות יותר. עד 2021, mCommerce צפוי להיות מקור הרוב למכירות קמעונאיות עם תחזיות המעידות כי היא תהיה אחראית ל -56% מסך מכירות ה- mCommerce הקמעונאי.

המרות מביקורים בסמארטפונים

למרות הגידול בשימוש בסמארטפונים והצמיחה המהירה של mCommerce, עדיין ניתן יהיה לאתר את אחוזי ההמרה מסמארטפונים ובחלק מהענפים אינם גבוהים כפי שניתן לצפות. יש לזה הסבר דומה – הצרכנים הם יצורים אומני -ערוציים מטבעם ויש דפוס מבוסס ארוך של שימוש במסך מסכים.

שיעורי ההמרות בניידים נמוכים כרגע מאלה שנרשמו ממכשירי שולחן עבודה, כאשר נתוני שיווק במקרקעין מצביעים על כך שסמארטפונים אחראים רק ל -20% מההמרות. כשאתה מחשיב שהניידים מתאפיינים ברמה הגבוהה ביותר כשמדובר בזמן מסך בפועל, נתון זה נראה נמוך להפתיע. אולם מה שחשוב לזכור הוא התפקידים שהסמארטפונים ממלאים בתהליך הגילוי והמחקר, ומניעים את ההמרה האולטימטיבית לשולחן העבודה או הטאבלט.

סמארטפונים שימושיים במיוחד במיקרו-רגעים עם נתונים המצביעים על כך שאופטימיזציה של היבטים מרכזיים בחוויית הנייד יכולה להוביל להעלאת המרות. ההתמקדות בשיפור מהירות טעינת הדפים למשל היא קריטית לשמירה על מעורבות משתמשי הסמארטפונים בעוד רכיבי עיצוב רספונסיביים כמו כפתורים גדולים מבטלים חלק ניכר מהחיכוך שמונע המרות בנייד.Source by Emmett Brosnan

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *