הגן על תיבת הדואר הנכנס שלך באמצעות תוכנת אנטי ספאם

האם אי פעם פתחת את הדוא"ל שלך ומצאת פריטים רבים בתיבת הדואר הנכנס שלך מאנשים שאתה לא מזהה? אם התשובה שלך היא כן, אז אתה קורבן של דואר זבל. היפטר מבעיה זו והימנע מלהיתקל שוב בהודעות לא רצויות בתיבת הדואר הנכנס שלך עם תוכנת אנטי ספאם.

כיום דואר זבל הוא כבר לא רק הבשר המעובד האהוב עליך. זהו מסר שנשלח על ידי עסקים לנמענים רבים וחסרי חשד המשמשים לשיווק המוצרים והשירותים שלהם באינטרנט. בהתחלה נראה שזו לא תהיה בעיה מכיוון שזו בכל זאת שיטה לגיטימית של פרסום מקוון. כאשר תיבת הדואר הנכנס שלך מתחילה לקבל אלפי כאלה ביום, זה הופך להיות טורדני. למעשה, היו יותר משבעה טריליון הודעות דואר זבל שנשלחו רק בשנת 2011. אמנם אין איום במספרים, אך קיים איום בפתיחת דואר לא מבוקש המכיל וירוס או, גרוע מכך, משמש ככלי דיוג. זה יכול לשים את המידע שלך שם לאנשים שאפשר לגשת אליו ולפרוץ אליו.

כאן נכנסת לתוכנה תוכנת אנטי ספאם. תוכניות אלה חוסמות כניסה של הודעות לא רצויות לתיבת הדואר הנכנס שלך. הם עשויים להגיע כתכונה בדוא"ל שלך או כהתקנה נפרדת. אתה יכול ללכת עם תוכנית בסיסית שמסננת רק את ההודעות הנכנסות שלך ומזהה דואר זבל וקישורי תוכנות זדוניות ודיוג אחרים הכלולים בכל הודעת דוא"ל. אם אתה בעל עסק, ייתכן שתרצה לבחור בתוכנות מתקדמות יותר, המספקות סינון של הודעות יוצאות גם כן, כדי לספק הגנה להודעות שהיא מגלה כסודיות ורגישות ביותר.

בין אם אתם מחפשים תוכנית בסיסית או תוכנת אנטי ספאם מתקדמת, עליכם להחליט על תוכנית שעושה את הדברים הבאים לכל הפחות:

מונע כניסה של דואר זבל, תוכנות זדוניות ווירוסים לשרתי הדוא"ל שלך. תוכנה יעילה באמת חוסמת את הפריטים הלא רצויים האלה עוד לפני שהם מגיעים לתיבת הדואר הנכנס שלך. אל תסתפק בתוכנית עם יכולות פחותות.

מתקין בקלות באמצעות מתקינים מבוססי דפדפן אינטרנט. התקנה מבוססת אינטרנט מאפשרת לך לקבל הגנה במהירות על ידי כך שתאפשר לך להשתמש בתוכנית ברגע שהיא מסיימת את ההתקנה. אתה רוצה למנוע מההודעות האלה להציף את תיבת הדואר הנכנס שלך במהירות האפשרית, ולכן בחירת תוכנה קלה להתקנה ושימוש היא חובה.

מספק הגנה רציפה ומעדכן את עצמו באופן אוטומטי באופן קבוע. שולחי דואר זבל ממציאים טקטיקות חדשות מדי יום כדי לעבור תוכניות נגד דואר זבל. בחר ספק שמעדכן את התוכנית שלך ברציפות ומביא אותה לדרך במהירות עם טכניקות הדואר הזבל העדכניות ביותר. בנוסף, בחר תוכנית שתאפשר לך להגדיר עדכונים מתוזמנים כך שתוכל לנצל את הזמן שלך לדברים חשובים יותר.

עומד בהעדפותיך ובתקציב שלך. תוכניות בסיסיות הן חינמיות, אך המתקדמות יותר עולות קצת כסף. וודא שאתה מקבל את כל התכונות הדרושות לך עבור התעריפים הטובים ביותר. תוכניות אלה בדרך כלל מתומחרות כלכלית, כך שהתקציב לא יהווה בעיה גדולה מדי.

וודא שאתה מקבל את אלה לפחות בחבילת התוכנה שלך. אינך צריך לסבול קבלת אלפי הודעות דואר זבל בכל יום ולהסתכן בחשיפת פרטיך הפרטיים או המקצועיים לשאר העולם. קבל תוכנת אנטי ספאם טובה והגנה על עצמך עוד היום.Source by Edgardo Allred

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *