הוצאות אבטחת אינטרנט ב-2013

עם התגברות הקישוריות ברחבי העולם והמהירות המסחררת שבה האינטרנט מתקדם, החששות לאבטחת האינטרנט מעולם לא היו גבוהים יותר. בעת בחינת נוף האבטחה של 2013, שתי מגמות ברורות – מחשוב ענן ותוכניות BYOD. מכיוון ששיטות העבודה הללו רק מתחילות, סיכוני האבטחה הנובעים מכך אינם רחוקים מאחור. חיוני לחברות לבסס אסטרטגיית אבטחה הוליסטית לפני מתן גישה לצדדים שלישיים בענן לנתונים.

איומים מקוונים משתנים עם כל יום שעובר, כאשר הונאות והתקפות סייבר חדשות מתפתחות לצד אורח חיים דיגיטלי. על ידי זיהוי מגמות האבטחה המקוונות האחרונות, עסקים יכולים להישאר צעד אחד לפני פושעי הסייבר.

עלייה בסכסוכי סייבר:

סכסוכי סייבר בין מדינות, יחידים ועסקים צפויים להיות נפוצים יותר מאי פעם בשנת 2013. לדברי Danial Ayoub מ-Dell Sonic Wall, ערכות כלים מתקדמות יותר להאקרים צפויות לספק אתגרים מוגברים לספקי אבטחה השנה. הוא מתייחס לערכות הניצול השחור ולערכות תוכנות זדוניות הזמינות בשוק השחור. ערכות אלה הופכות מתוחכמות יותר וזמינות יותר מדי יום, מה שמביא ליותר ניצול אפס יום.

כופרה:

מומחים חוזים את הקאמבק של ניצולי כופר בשנת 2013. היסטורית, טקטיקה זו נאבקה באיסוף מוצלח של כופר, אם כי עם עליית המסחר האלקטרוני והתשלומים המקוונים, יש כעת יותר מה להפסיד מאי פעם. אנשים חייבים לנהוג בזהירות יתר, ועסקים חייבים להתקין אמצעי הגנה על מנת למנוע את הופעתה השנייה של תוכנת כופר.

תוכנה זדונית:

המעצבן. זה מעכב יישומים ניידים בהפצצות של מודעות, ומתסכל משתמשי אינטרנט עם אינסוף חלונות קופצים. מגמה זו צפויה להחמיר עם הזמן, הכוללת גם מונטיזציה של פרסומות קופצות. כמו תמיד, היזהרו.

מונטיזציה של רשתות חברתיות:

כבר בכוח חלקי, המונטיזציה של רשתות חברתיות בולטת במיוחד בתוך שלל משחקי הפייסבוק. תשלום עבור חיים נוספים במשחק Candy Crush Saga הבא שלך הוא דוגמה מצוינת למה שצריך תוכנות זדוניות כדי למקד לאנשים.

הונאות במכשירי נייד וענן:

ככל שהבלונים של תעשיית הניידים והמכשירים יתפסו במהירות אחיזה ברחבי העולם, איומי האבטחה יזנקו שחקים. שירותים מבוססי ענן הופכים פופולריים יותר מרגע לרגע, ו-2013 טומנת בחובה התקפות נוספות. מכיוון שמשתמשי סלולר מגיעים למספרי שיא, אנו צופים לילות רבים ללא שינה עבור מנתחי אבטחה ניידים. ככזה, ודא תמיד שאתה מודע לטרנדים והעצות העדכניות ביותר.

סיכום:

כאשר איומי האבטחה הדיגיטלית ממשיכים לגדול בשנת 2013 ואילך, עסקים מקוונים חייבים לנקוט בצעדים רציניים כדי להגן על עצמם מפני מגמות מתפתחות. עבור רוב העסקים הקטנים והבינוניים, מומחי אבטחה ותוכנות מובילות הן פשוט לא מציאות. לכן, רבים פונים לחברות ניהול אתרים כמו Vordik כדי להבטיח שנכסי אינטרנט מתעדכנים ומאובטחים ללא הרף. זכרו – ההגנה הטובה ביותר היא תמיד התקפה טובה, אז הישארו חדים ותמיד היו זהירים. למידע נוסף, או לשיחה על הפעילות המקוונת שלך, צור קשר עם Vordik עוד היום.Source by Eliza More

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.