הזרמת אודיו! איך זה עובד ומה היתרונות שלו?

הזרמת אודיו היא תהליך של קבלת אות אודיו למחשב דרך האינטרנט. הזרמת אודיו שונה מהשיטה הרגילה של אודיו באינטרנט. כאן, בשיטה זו אינך צריך לחכות להורדה מלאה של הקובץ. אתה יכול להאזין לצליל או לשמע ברגע שהוא מגיע למחשב שלך. הנתונים המגיעים מאוחסנים וההשמעה מתחילה באופן אוטומטי. האודיו מתחיל להתנגן ובאופן רציף תשמע את האודיו מכיוון שיותר נתונים יגיעו כל הזמן. בשביל לשמוע את האודיו צריך רמקולים/אוזניות או כרטיס קול.

היתרונות של הזרמת אודיו

כיום, הוא משמש ברבים מאתרי האינטרנט רק כדי שהקהל יישאר באתר שלהם במשך שעות ארוכות. מכיוון שלזרימת האודיו לוקח כמה שניות לחצץ ואתה תקבל את הנתונים כל הזמן, לצופים יהיה עניין רב להאזין להם. יש פחות סיכוי עבור הצופים לעבור לאתר אחר מאתר שמשתמש בהזרמת אודיו.

מדיה זורמת נקייה מפיראטיות. זה לא כמו קובץ AVI, MPG או WMA שבו אתה יכול להוריד אותו, לערוך אותו ולהפיץ אותו מחדש. לא ניתן לשכפל מדיה זורמת ומכאן שהיא מספקת אבטחה גבוהה לזכויות הבעלים.

דרך דסק וידאו תוכלו לדעת בקלות על הצופה ועל העניין שלו. באמצעות שירות זה ניתן לחשב את מספר ההקלקות שביצע הצופה, כמה זמן הוא/היא שהה באתר ואת כמות הנתונים המדויקת שהועברו. אז, שירות זה עוזר לך לדעת על הקהל ועד כמה הוא הגיע אליו. סטטיסטיקה זו גם תעזור לך לנתח את העניין של הקהל בקלות.

שימושים בהזרמת אודיו

טכנולוגיית אודיו משמשת במספר תחומים, כולל שידורים חיים באינטרנט, מוזיקה דיגיטלית, פתרונות למידה מתוקשבים, חוברת מכירה מקוונת ופרסום. ניתן להפעיל מדיה זורמת באמצעות תוכנה ונגן מיוחדים כגון Windows Media Player ו-Real Time Video. את הגרסאות החדשות יותר של תוכנה זו ניתן להוריד בחינם מהאתרים. כדי לשמוע את הזרמת האודיו ללא הפרעה, אתה צריך חיבור מהיר יותר לאינטרנט.

הזרמת אודיו משמשת ארגונים רבים מכיוון שהיא זולה יותר. ארגונים גדולים קודם לכן יוצרים DVD או קלטות וידאו ומשלוחים אותם לסניפי הסניפים שלהם בחו"ל. כעת עם הטכנולוגיה המתקדמת הזו, אתה יכול לשלוח הודעות או לתקשר עם הסניף שלך בכל חלק בעולם בקלות דרך אתרי אינטרנט. הזרמת וידאו דיגיטלי מאפשרת לך לתקשר במהירות עם הלקוחות שלך.Source by Mike Gate

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.