הזרמת וידאו מנצחת את הטלוויזיה הישנה והטובה

הזרמת וידאו היא כלי נהדר עבור משתמשי הדור שלנו. אתה יכול בקלות לבקר באתרי חדשות, כמו גם לצפות בזרמי וידאו החדשות, שאתה רוצה לראות. ישנם מקרים שבהם זרמי וידאו אלו נתפסים כהרחבות לסיקור חדשות בטלוויזיה. עם זאת, עבור אנשים מסוימים, אלו הם תחליפים לפי דרישה עבור מהדורות חדשות בטלוויזיה.

למען האמת, Forbes.com, יחד עם כמה אתרים אחרים, מסוגלים לספק סיקור חדשות ואירועים מקיפים באמצעות הזרמת וידאו. האסטרטגיה השיווקית שלהם היא לאפשר לאנשים אחרים לדעת שהסיקור החדשותי שיש להם מקוון הוא לפי דרישה. החברות האלה לא באמת מחפשות תחנות יבשתיות כדי שיוכלו לשלוח איתן את זרמי הווידאו שלהן. הם פשוט מסתמכים באופן עקבי על זרמי וידאו מקוונים, שעוזרים להם להצליח יותר.

הרבה מזרמי הווידאו הללו התאפשרו באמצעות שימוש ומכירה של כמה פרסומות וידאו טיפוסיות, אשר מגיעות לפני קטעי הווידאו בפועל, ובסופו של דבר הופכות את המוצר הסופי ללא עלות למשתמש הקצה.

הזרמת וידאו וצמיחתה השפיעה וממשיכה להשפיע על תחומים שונים כגון חדשות לאומיות ובינלאומיות, מוזיקה, בידור, תחזיות עסקיות ועוד הרבה אחרים.

בגלל הפופולריות שזכתה להזרמת וידאו, הרבה מאלה שרצו בעבר לבלות קצת זמן בטלוויזיה כדי שיוכלו לספק מידע, מעדיפים כעת לקבל את אותו מידע פשוט או להעביר ישירות לאנשים כדי שיוכלו לצפות בהם בקצב ובנוחות שלהם.Source by Bill Pratt

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.