הטבות ברשת החברתית

הרשתות החברתיות כמובן בחיתוליה, לפחות עבור מחוללי תנועה לאתרים, אז מה הם היתרונות עד כה לא חדורים של רשתות חברתיות?

עלויות נמוכות יותר

זה הרבה יותר זול להשתמש באסטרטגיות רשתות חברתיות מקוונות מאשר לשלם על פרסום. כשתרשת הרשת החברתית תוכל לסנן מראש לקוחות פוטנציאליים. אתה לומד מה הסיכויים שלך אוהבים ומה לא. מערכת היחסים האישית שאתה יוצר כאשר אתה מתחבר ללקוח הפוטנציאלי שלך היא בעלת ערך רב יותר ממה שהיית מקבל אם היית מפרסם. הפרסום הוא לא אישי: נראה שהרעיון של "גודל אחד מתאים לכולם" כבר לא עובד.

אמינות ואמינות

חיבור עם לקוחות פוטנציאליים ברמה האישית בונה אמון ואמינות. כלל אצבע כללי הוא להציע את השירותים, המומחיות או העזרה שלך לפני שתבקש זאת. מקובל לקדם את השירותים שלך כשישאלו אותך. אם אתה לא זהיר, הניסיונות שלך יכולים להיחשב כספאם. במקום זאת, המתן להזדמנויות להציג את עצמן במקום לכפות מצב.

זה מי שאתה מכיר

כאשר אתה מתרועע, אתה פוגש אחרים שמכירים אחרים. איך אתה עומד לפגוש את נשיא התאגיד הגדול? אתה מתחיל לדבר עם החברים שלו. אתה שואל את מקורביך אם הם מכירים מישהו שמחובר אליו ועוד ועוד.

מערכות יחסים ברשתות חברתיות אמורות להועיל לשני הצדדים. לעולם אל תיקח יותר ממה שאתה נותן. כאשר ההזדמנות מציגה את עצמה, אל תפחד לבקש מאיש הקשר שלך להציג בפניך פוטנציאל. האמרה הישנה נכונה: זה לא מה שאתה יודע; זה מי שאתה מכיר.

ישנן סיבות רבות להשתמש ברשתות חברתיות כטקטיקה שיווקית. ודא שיש לך זמן נוסף להשקיע. אמנם נכון שהעלות המקדימה נמוכה יותר, אך שיטה זו גוזלת זמן רב במחקר ובניית מערכות יחסים.Source by Sean Mize

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *