היתרונות של כישורי בישול בשידור חי בפלטפורמות מדיה חברתית

סטרימינג בשידור חי הפך לגבול משבש חדש בעולם שיתוף התוכן. אירועי סטרימינג בשידור חי מאפשרים להרבה אנשים מכל רחבי העולם להתחבר ולצפות באירוע שמתרחש בזמן אמת. בעבר, היכולת להתחבר לקהל גדול בזמן אמת הייתה שמורה אך ורק במיוחד למותגים הגדולים ולמי שהיה לו כסף להרשות לעצמו לעשות זאת. עם זאת, בתקופה האחרונה צצו יותר ויותר פלטפורמות סטרימינג המאפשרות יותר ויותר אנשים להסתבך בהזרמה חיה ללא עלות או ללא עלות. מילניאל באופן כללי מעכלים את רוב התוכן שלהם מהטלפונים הניידים שלהם והם במידה רבה מעריצים גדולים של סטרימינג בשידור חי.

בישול מחבר בין אנשים בדרכים רבות. תהליך יצירת המזון ממרכיבים בלבד היה מושג שהתרגש רבות במשך שנים, אנשים רבים הם חובבים נלהבים ונלהבים של תוכניות בישול ויותר ויותר אנשים מפתחים עניין שידור הזרמת וידאו של תוכניות הבישול האהובות עליהן באינטרנט. עליית השידור החי פתחה גבול חדש לחקר תוכניות בישול. להלן כמה מהיתרונות של כישורי בישול בשידור חי במדיה חברתית:

בנה מעורבות בזמן אמת

חיסרון אחד גדול רק בהפקת סרטון ופרסום באינטרנט הוא העובדה שבזמן שהסרטון מתקיים, יש מעט מאוד מעורבות קהל. זה באמת קשור לכך שאתה יוצר את מה שאתה 'חושב' שהקהל יאהב, תפרסם אותו ברשת ורק תקווה שהוא יעשה זאת. עם זאת, בעת הזרמת כישורי בישול ברשתות החברתיות, יש לך את היתרון בכך שאתה יכול לקיים אינטראקציה ישירה עם הקהל שלך. במהלך רוב תוכניות הבישול בשידור חי, בדרך כלל יש קטע הערות המאפשר לקהל לבצע תצפיות ותרומות בזמן שהשיעורים נמשכים בניגוד להעלאת סרטון מקוון בלבד. כשמיומנויות הבישול מוזרמות באינטרנט, זה נותן לקהל חוויה אינטראקטיבית שבה הוא לא רק מעכל סרטון, אלא יש לו דעה כיצד נוצר הסרטון.

יותר פוקוס

כישורי בישול בשידור חי נותנים סוג של דחיפות לצופה. מצמוץ ואתה יכול לפספס פרט חשוב שהוזכר על ידי השף, קצת הסחת דעת ואתה יכול לפספס כשהשף הכניס את 'המרכיב הסודי' שלו. רוב האנשים הצופים בבישול בשידור חי נוטים להיות ממוקדים יותר ופחות מועדים להסחת דעת, זה מקל על העברת כל פיסת מידע המשותפת בסרטון לקהל.

ניטור בזמן אמת

רוב פלטפורמות הסטרימינג מאפשרות לך לעקוב אחר מעורבות, בדרך כלל יש מקום שנותן לך מידע על כמה אנשים צופים באותו שידור חי והאם יש עליה בצופים או ירידה. כשאתה אירועי שידור חי היכולת לעקוב אחר תנועות הקהל יכולה לעזור לתת תובנות טובות יותר לגבי התנהגות הקהל.

מינוף בפלטפורמות מרובות

לפני כמה שנים, אם היית רוצה לשדר תכנית חיה במספר ערוצים בו זמנית, היית צריך לשלם הרבה כסף כדי לעשות זאת. עם זאת, עם הופעת הזרמת שידור חי במדיה חברתית, כעת תוכל להזרים את כישורי הבישול שלך במספר פלטפורמות ולהגיע לכמות גדולה יותר של אנשים ממה שהיית עושה אם היית זורם על פלטפורמה אחת בלבד.

חלה עלייה אדירה במספר השפים, הטבחים ואפילו אנשים רגילים שהגיעו לרשתות החברתיות כדי להציג את כישורי הבישול שלהם, היתרונות רבים ושווים את המחיר ששולם כדי להגיע לאנשים רבים כל כך.Source by Nimisha Ray

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *