המדריך המודרני לשידור חי

עד לתאריכים האחרונים, המונח 'מדיה חברתית תאגידית' הוגדר כפרופיל מעודן ומתוחכם של מותג ופוסטים שנוצרו בזהירות. מטרת היסוד של המדיה החברתית התאגידית הייתה לבנות השפעה, לקדם הכרה במותג ובסופו של דבר למכור את המוצרים או השירותים. למרות שהרעיון של מדיה חברתית ארגונית לא השתנה, הנוהל ללא ספק השתנה. עם התקדמות הטכנולוגיה, המדיה החברתית הפכה לחזקה יותר עם טרנדים כמו הזרמת וידאו בשידור חי. שידור חי פירושו העברת וידאו רציף בזמן אמת על אתרי מדיה חברתית או פלטפורמת סטרימינג ייעודית. עם הופעתם של פייסבוק לייב, אינסטגרם לייף סטוריז, סנאפצ'ט וכו 'אנשים רבים מכירים כעת את השידור החי.

בואו נסתכל על היבטים שונים של סטרימינג בשידור חי צעד אחר צעד.

שידור חי ועסקים – ניצול סרטוני סטרימינג בשידור חי למטרות עסקיות ראוי לכך במספר דרכים. שידור חי מאפשר למוכרים אינטראקציה וירטואלית עם הקונים וגם זה בזמן אמת עם עלות מינימלית. התחושה הבלתי עריכה והטבעית של התוכן מסייעת ליצור קשר עם הצופים ומעניקה להם חוויה אישית. סרטונים המשודרים ברשתות החברתיות הופכים את העסק לוויראלי מכיוון שההגעה שלו רחבה בהרבה ממדיומים אחרים. כאשר סרטון זורם בשידור חי ברשתות החברתיות, הוא ממשיך להתפתח כשהצופים ממשיכים להגיב, לייק ולשתף אותו אם הם רוצים בכך. רוחב פס קבוע באינטרנט, מצלמה טובה, מספיק כישרון הם כל מה שאתה צריך כדי ליצור סרטוני וידאו חיים. מכאן שהעלות הכרוכה בכך היא מינימלית ביותר. לאחר סיום השידור החי, תוכל להשתמש בו כדי ליצור קטלוג שיווק תוכן. תוכן הווידאו יכול להיות שימושי ביותר לצרכי קידום מכירות כגון המלצות, אתרים, שיווק במדיה חברתית וכן הלאה. קטעי וידאו חיים הם ברכה עבור אותם יזמים שמחפשים חשיפה עצומה לשוק ברחבי העולם.

שיטות אידיאליות לסטרימינג בשידור חי – ראשית, עליך להתמקד בהכנת סרטון הסטרימינג החי שלך. שרבט פורמט בסיסי של הסרטון או התוכנית שלך; בין אם זה תסריט או אקסטמור. ציין את שיטות הביצוע ואת הבעיות הסבירות. לבסוף, הכינו תוכנית ייצור מלאה תוך התחשבות בהיבטים סמוכים של תשתיות, כוח אדם, כספים וכו '. שנית, לעולם אל תתפשרו על איכות הווידאו. בהתאם לתקציב שלך, חפש את הציוד הטוב ביותר האפשרי לביצוע צילומים. הטכנולוגיה והמשאבים שנוצלו בייצור ובהפקת הסרטון שלך קובעים את עתיד סרטוני השידור החי שלך; אז לעולם אל תתעלם מזה.

לאחר שתסיים עם ההפקה, חפש את הקידום שלה. עליך להתייחס לסרטוני השידור החי כהופעות חיות. בחר במאמצי קידום מכירות כמו מיילים, פרסומות חברתיות או דיגיטליות, סרטוני טיזר וכן הלאה. צור התרגשות מהסרטון החי הקרוב שלך כך שתתחיל כבר לאסוף את הקהל. בנה אסטרטגיה טובה שתגביר את יוזמות השיווק שלך בהתאם לתוצאות שאתה מצפה להן. המשיכו בסיעור מוחות לרעיונות ומושגים חדשניים שעשויים לערער את הצופים.

לפני שתצעד קדימה כדי להפוך את הסרטון שלך לשידור חי; חשוב היטב על הפלטפורמה הרצויה. כפי שנדון, אתה יכול להזרים את הסרטון בשידור חי בכל פלטפורמה שתבחר; עם זאת, עליך לשקול גם את מפרטי הדרישות שלך. לדוגמה, מטרת הסרטון שלך, קהל היעד, נקודת מבט שונה למשיכת לקוחות פוטנציאליים, שיטה והיקף לאינטראקטיביות ותאימות עם הפלטפורמה. ברגע שאתה מבין מה בדיוק הסרטון שלך צריך כדי להגיע לעולם; אתה יכול להרים במהירות את הפלטפורמה הטובה ביותר. ישנן אפליקציות הזרמה רבות המאפשרות לך להזרים את הסרטון שלך בשידור חי במספר פלטפורמות של רשתות חברתיות בכל פעם.

טריקים לאסטרטגיית הזרמת התחלה – אתה יכול לשמור הפעלות סגורות כגון שאלות ותשובות של לקוחות, שאלות ותשובות של מומחים על סיבוב הסרטון שלך במידה רבה. כאשר לקוחות מתקשרים זה עם זה בנוגע לתוכן; מתקיים שיתוף של חוויות ופידבקים. גם משפיעים ומומחים בתעשייה יכולים לערב בתהליך הבהרת ספקות הצופים. השקת מוצרים או הדגמות מוצרים צפויים לקבל פרסום עצום אם יתבצעו בפורמט שידור חי בשידור חי. הם יוצרים התרגשות והתרגשות מעורבות לגבי כל מה שאתה משיק או מציג את זה לקונים. אירועים, קמפיינים או תחרויות כאשר הם נתמכים על ידי מדיה חברתית, מקבלים תגובות מצוינות. ידוע שאסטרטגיה שנעשתה תוך התחשבות ביתרונות ובחסרונות של הסרטון החי שאתה עושה היא האפשרית והמוצלחת ביותר.

לסיכום נושא זה, ההצעה היא להתמקד במרכיבי העניין של קהל היעד שלך. כיף צריך להיכלל בצורה חדשנית שתמזג את המסר או המידע הרצוי בתוך הסרטון שלך. כל אחד מסרטוני השידור החי שלך יהיה ללא ספק חווית למידה עבורך! המשיכו ליצור, המשיכו להזרים!Source by Vinay Savla

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *