התמודדות עם דואר זבל – יצירת חשבונות דוא"ל משניים

לרוב האנשים יש כל מיני בעיות של דואר זבל ודואר זבל בחשבון הדוא"ל שלהם. זה יכול להגיע למצב שבו השימוש בדוא"ל שלך מתסכל מכיוון שיש יותר דואר שאתה לא רוצה מאשר דואר שאתה רוצה. יש אסטרטגיה שיכולה לעזור בבעיה זו, וככל שתאמצו אותה מוקדם יותר ייטב.

אם כרגע אתה מקבל המון דואר זבל ודואר זבל, זה בגלל שאנשים שעושים לך את זה קיבלו את כתובת הדוא"ל שלך איכשהו. סביר להניח שהכנסת את כתובת הדוא"ל שלך לטופס דוא"ל כלשהו או השתמשת בה ליצירת חשבונות בבלוגים ובאתרים. רוב האנשים אמיתיים בכך שהם לא משתפים את הדוא"ל שלך, אבל כל מה שצריך הוא למכור או למסור את כתובת הדוא"ל שלך כדי שתוכל לקבל המון דואר זבל. ככל שיש לך יותר את כתובת הדוא"ל שלך כך הבעיה נוטה להחמיר.

אסטרטגיה אחת היא ליצור חשבונות דוא"ל משניים. אלה לא כאלה שבהם אתה משתמש למטרות עסקיות או אישיות אלא להירשם לאתרים ולמסור את כתובת הדוא"ל שלך למידע. המשמעות היא שאם מישהו שאתה נותן לו את האימייל הזה מתחיל לשלוח דואר זבל או דואר זבל, זה לא משנה, מכיוון שהוא לא נכנס לחשבון הראשי או ה"אמיתי "שלך.

אתה יכול ליצור חשבונות משניים בדרכים רבות. לעתים קרובות ספק האינטרנט שלך יאפשר לך ליצור כמה, או אם יש לך אתר אינטרנט ואירוח חברת האחסון שלך בדרך כלל יאפשר לך ליצור כל מה שאתה רוצה. הם גם שפע של שירותי דוא"ל בחינם שיעבדו די טוב, כולל Gmail ו- Hotmail בין היתר.

החשבון האישי שלך ישמש רק לאנשים שאתה בעצם שולח להם דוא"ל הלוך ושוב. החשבון המשני שלך יהיה עבור הצעות ודברים אחרים. במקרה של ספק, השתמש בחשבון המשני שלך. כאשר יש בתיבה הזו יותר מדי דואר זבל להתמודד איתה, מחק אותה וצור עוד אחת.

מכיוון שחשבונות הדוא"ל הם בחינם, נצל שימוש ביותר מאחד, כך שלתיבת הדוא"ל האישית שלך אין כל כך הרבה בעיות. שים לב שאם תיבת הדואר האלקטרוני שלך מקבלת כרגע טונות של דואר זבל, כי יצירת חשבון משני לא תגרום לתיבת הדוא"ל שלך להתבהר. ייתכן שיהיה עליך ליצור חשבון דוא"ל אישי חדש שמעולם לא נמצא על ידי הספאמרים. זה אמור לסייע לך בבעיות דוא"ל ודואר זבל שאתה מתמודד איתן. כמובן שאנשים מסוימים לעולם לא יבינו את המילה וימשיכו לשלוח בדוא"ל את החשבון הישן שלך, אז עשה זאת רק כמוצא אחרון.Source by Harold Baldwin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *