וידאו אינטרנט קל לאתר שלך

כאשר שוקלים וידאו אינטרנט עבור אתר האינטרנט שלך, אתה צריך להסתכל על כל הדרכים השונות שבהן אדם יכול להפיק תועלת מצפייה או הצעה של וידאו אינטרנט. ישנן סיבות טובות לכך שווידאו אינטרנט הפך לאחת הדרכים הפופולריות ביותר לצפייה במידע באינטרנט. לסרטון אינטרנט יש הרבה מטרות – העיקרית שבהן היא למשוך או למשוך את תשומת הלב של הצופה, ולפתות אותו לפעולה. וידאו אינטרנט יכול להימכר גם בנפרד – במיוחד אם הסרטון מתמקד בנושא נישה שאנשים נואשים לקבל עליו מידע.

מתן אפשרות לאנשים להוריד את הסרטונים שלך מהאתר שלך עלולה לגרום לאתר לפעול לאט יותר אם אנשים רבים מורידים בבת אחת. אלו חדשות פנטסטיות כאשר אתר או סרטון פופולריים במיוחד, אולם לכך עשויה להיות השפעה שלילית בטווח הארוך מכיוון שלקוחות פוטנציאליים עשויים להתעצבן ומתוסכלים ולעולם לא יחזרו. עם זאת, זו לא הדרך היחידה שבה אדם יכול להרוויח ולהרוויח מהיכולת להציע וידאו אינטרנט מאתר האינטרנט שלו לצופים באתר. הטבות נוספות צפויות עבור אנשים אלה, כמו גם עבור אנשים המסוגלים להשתמש באתר להנאת הצפייה שלהם.

וידאו אינטרנט לוקח פחות זמן כשמדובר בהפעלת החומר ברוב המקרים, ולכן אנשים רבים מעדיפים אותו על פני הורדת החומר – ברור שזה תלוי לחלוטין במהירות החיבור לאינטרנט. עם ההתפתחויות של תוכנת פלאש לווידאו בעיה זו כמעט נמחקה. הצופים לא צריכים Quicktime או Real Player כדי לצפות בסרטון – רוב הדפדפנים יהיו תואמים לחלוטין. זה פנטסטי מכיוון שהאתר שלך הופך בעצם להרחבה של טלוויזיה – הם לוחצים על כפתור וצופים במה שהם רוצים לצפות. בהמשך לכך התפתחויות בתוכנת וידאו אינטרנט כגון 'Video Pop-In Genius' מאפשרת להציג וידאו אינטרנט בפורמט פופ-אין- הנגן מחליק לאתר והצופה נאלץ לפעול. זה יכול להיות כלי פנטסטי עבור משווקים באינטרנט. בינתיים, תהליך הורדת סרטון יכול להימשך זמן רב יותר מאחר שהאדם לא יוכל להפעיל את הסרטון כלל עד שהורדה מלאה והאדם יאתר את הקובץ במחשב שלו.

אין ספק שבעתיד הלא רחוק, הורדה סרטון אינטרנט יהיה נחלת העבר. מהירויות חיבור בפס רחב מהירות יהפכו לסטנדרטיות, וחיוג לא יהיה זמין יותר. מהירויות ואמינות השרת משתפרים ללא הרף. תוכנת וידאו פלאש כאן כדי להישאר, ומאפשרת לכם הצופים באתר לצפות בוידאו אינטרנט בקלות.Source by Peter C Johnson

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.