חמישה כלים לשיווק מסחר אלקטרוני שאתה צריך להכיר

יותר ויותר אנשים משתמשים באינטרנט כדי לבצע את הקניות שלהם, במיוחד עם השימוש ההולך וגובר בסמארטפונים ובגלישה במוצר מבוסס סלולר. מסיבה זו, זה חכם עבור כמעט כל סוג של קמעונאי לשקול להחזיק חנות מסחר אלקטרוני כדי לעזור למכור מוצרים נוספים.

אבל מה שיותר מסתם מכירת מוצרים באינטרנט, הוא למעשה שיווק המוצרים הללו ללקוחות פוטנציאליים. קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO) ופרסום בתשלום לפי קליק (PPC) הם שני ערוצי שיווק שהם אידיאליים עבור חנויות מסחר אלקטרוני. SEO ו-PPC חשובים שניהם מכיוון שהם מגדילים את החשיפה לפרסום של מוצרים מסוימים של אתר מסחר אלקטרוני בדפי תוצאות של מנועי חיפוש (SERP). ככל שלאתר מסחר אלקטרוני יש יותר נראות, כך האתר יכול להרוויח יותר תנועה ופוטנציאל מכירות.

ישנם מספר כלים לקידום אתרים ו-PPC זמינים שישפרו את מסעות הפרסום שלך במסחר אלקטרוני. רבים מהכלים הללו הם חינמיים, אז קחו אותם בחשבון בעת ​​בניית או אופטימיזציה של אסטרטגיות השיווק שלכם באינטרנט.

דיגר SEO

SEO Digger הוא כלי מקוון בחינם המשמש לסייע באופטימיזציה של אתרים עבור Google. כדי להשתמש בכלי SEO שימושי זה, פשוט בקר באתר (seo-digger.com), הזן את כתובת האתר שלך ולחץ על 'חפש'. הכלי ייתן לך את 20 הדירוגים המובילים בגוגל של האתר שלך.

כלי זה הוא יתרון בכך שהוא עוזר לך לקבוע אם האתר שלך מוגדר בבירור בגוגל. הכלי נחמד גם מכיוון שהוא מאפשר לך לבדוק כמה מהדירוגים המובילים שלך מבלי שתצטרך לקנות תוכנת בודק דירוג. בנוסף, SEO Digger מאפשר לך להכיר את מילות המפתח הטובות ביותר של המתחרה שלך, ומאפשר לך לתכנן אסטרטגיית SEO מסחר אלקטרוני יעילה.

כלי התצוגה המקדימה של גוגל אדוורדס

כלי שימושי נוסף המיועד לפרסום בתשלום לפי קליק הוא Google AdPreview (כלי התצוגה המקדימה של Google AdWords). Google AdWords היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר לפרסום חיפוש בתשלום, וכלי זה עוזר לך לכוונן ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך. הכלי AdPreview יציג את מודעות הטקסט שלך, כפי שהן יופיעו בתוצאות Google.

כלי זה עושה זאת מבלי להחיל את החשיפות על חשבונך, כלומר תצוגה מקדימה לא תוביל לירידה בשיעור הקליקים (שיעור הקליקים). Google AdPreview מאפשרת לך לבחור את המיקום שבו אתה מקדם את המודעות שלך, כך שתוכל לראות את המודעות כפי שהן יופיעו עבור משתמש במיקום מסוים. בעצם, הכלי AdPreview ב-AdWords יכול לעזור לך לקבוע עד כמה מיקום המודעה שלך יעיל ביחס למחיר הצעת המחיר שלך.

התוסף ל- Firefox Book של SEO Book

כלי שימושי נוסף לאופטימיזציה למנועי חיפוש הוא תוסף Firefox של SEO Book. התוסף של Mozilla Firefox מציג 22 מדדי SEO שונים ב- Google SERP הסטנדרטי. אלה כוללים קישורים נכנסים, גיל דומיין, דירוג Technorati, דירוג Alexa, Cached, רישום DMOZ, WhoIs, Bloglines ו-PageRank.

נתונים אלה הם בעלי ערך רב לניתוחים תחרותיים. בעזרת מידע כמו קישורים נכנסים ודירוג PageRank, משווקים באינטרנט יכולים לאמוד עד כמה הדפים של המתחרים שלהם חזקים ביחס לדפים שלהם.

גוגל סטים

Google Sets (Google Search Engine Tools) הוא כלי ייחודי מבית Google Labs. בקיצור, הכלי Sets עוזר למשווקים לקבל רעיונות ותובנות למילות מפתח עבור SEO. כל שעליך לעשות הוא להזין את מילות המפתח בהן אתה מעוניין וגוגל תיתן לך מונחי חיפוש קשורים. יש מילה ש-Google Sets עשוי להיסגר, אולם אנשי מקצוע רבים עותרים שהכלי הזה יישאר מכיוון שהם מוצאים אותו הרבה יותר נחמד לשימוש מאשר בכלי מילות המפתח של Google.

כלי המוטציה של מילות מפתח AdCenter

הכלי האחרון ברשימה שלנו שעוזר לאופטימיזציה של SEO ו-PPC כאחד הוא כלי מוטציות מילות המפתח של AdCenter. כלי ייחודי זה עוזר לך למצוא מילות מפתח בעלות איות ייחודי (לעיתים שגיאות כתיב) ושגיאות הקלדה. זה עוזר לך לבצע אופטימיזציה של האתר שלך מכיוון שמשתמשי אינטרנט לא ימצאו אותך אם יש לך שגיאות כתיב או שגיאות הקלדה במילות המפתח שלך. זה בין מספר כלים של Microsoft AdCenter Ad Labs.

ובכן, יש לך את זה – חמישה כלים שימושיים לשיווק באינטרנט במסחר אלקטרוני. אנו מקווים שכלים אלה יעזרו לך לאתר הזדמנויות באסטרטגיות שלך ולשפר את מאמצי השיווק הכוללים שלך.Source by Tyler Tafelsky

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.