חסימת דואר זבל בשפה זרה

בעולם כיום, כמעט כולם מרוויחים מהאינטרנט. אתה יכול לבדר את עצמך על ידי משחק משחקים מקוונים שונים נגד שחקנים ממדינות אחרות. אתה יכול לשדרג את מערכת המחשב שלך על ידי שיפור תוכניות המחשב והתקנת תוכנות מהנות ושימושיות. אתה יכול לשוחח בצ'אט עם אנשים אחרים ממדינות שונות. והרשימה ממשיכה עוד ועוד; בדיוק כמו רשימת חג המולד של סנטה.

אם אתה אחד מהאנשים האלה, אתה תושפע מהחידוש האחרון לקראת שיפור ה-World Wide Web. במילים אחרות, אתה בהחלט תאהב את התוכנה העדכנית ביותר למיגור דואר זבל.

מה זה דואר זבל? דואר זבל ודואר זבל זה אותו דבר. הדואר הזה הוא שמפריע לך כשאתה בודק את הדואר שלך. אתה מקבל מספר גדול של הודעות שהתקבלו לאחרונה וכנראה שתתרגש לקרוא אותן. אבל, לצערכם, כמעט כל ההודעות הללו הן רק פרסומות של מוצרים שאתם לא מכירים ולא אכפת לכם מהם.

לפעמים דואר זבל מורכב מפרטי הורוסקופ שונים וחלקם אפילו הודעות שאינך מבין. אתה לא מבין אותם כי הם בשפה שונה לחלוטין. אין מילה באנגלית; כולם בניב לועזי. אם אתה דובר אנגלית ואין שפה אחרת, אז המטרד הזה הוא בהחלט הבעיה שאתה צריך לפתור.

דואר זבל הופך לבעיה גדולה יותר עבור האינטרנט מדי דקה. וזה גם הופך לבעיה גדולה יותר עבור כתובת האימייל שלך בכל שנייה. אתה צריך לעשות משהו כדי להפוך את האינטרנט למקום טוב יותר, באותו הזמן, לתת לתיבת הדואר הנכנס שלך יותר מקום. אין לך דרך להפסיד.

כדי להיות מסוגל לחסום את הספאם שהוזכר לעיל שיש לו שפה זרה, עליך להתקין SCBL, או SpamCop Blocking List. ה-SCBL הוא אביזר מועיל רב עוצמה במלחמה בספאם. אם תשתמש ברשימת החסימה האמורה, תצליח לחסום כל כך הרבה דואר זבל. אבל בכל זאת, יש לזה גם חסרונות. זה החיסרון בכך שאין כוח או ידע לזהות מי זה איזה. זה עשוי לחסום או לסנן את האימייל שאתה רוצה לקבל, בדיוק כפי שהוא חוסם את הדואר הזר שאתה באמת לא רוצה לקבל.

זוהי רשימת חסימה של כתובות IP שידוע כי הן שולחות את ההודעות הזרות הללו לאלה שהתקינו את SpamCop. ה-SCBL חוסם ומסנן את הדואר האלקטרוני הלא רצוי. היא מהירה במיומנות שלה שכן היא רשימה אוטומטית של דומיינים ששולחים מיילים, שכבר דווחו כדואר זבל. מיילים כאלה הם הדוחות האוטומטיים, הגשות המשתמשים של SpamCop ומקורות הדוחות.

אין שום צורך שתתנהג כמו דאגה בנוגע להסרת האתרים. למה? הסיבה לכך היא שה-SCBL מסיר אוטומטית את הקישורים שהוזכרו לעיל. לִרְאוֹת? זה עדיין הרים את נטל החיסרון אחרי הכל.

חסימת דואר זבל, במיוחד כאלה שאתה לא מבין כי הם בשפה אחרת, באמת יכולה לעשות פלאים עבור כתובת הדוא"ל שלך. לכן, חסום דואר זבל זר כעת.Source by Low Jeremy

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.