טיפים וטריקים כדי לזהות משפיענים מזויפים במהירות

שוק המשפיענים העולמי נמצא במגמת עלייה. כעת, מותגים מסתמכים יותר מתמיד על פלטפורמת שיווק משפיעני מדיה חברתית ושיתוף פעולה משפיענים. אבל לצדו, גם משפיענים מזויפים צומחים בצעדי ענק. זה הפך לעניין של דאגה עבור רוב המותגים שבאמת אכפת להם מההחזר שלהם על ההשקעות. מכיוון שמספר המשפיענים המזויפים מרקיע שחקים, איתור המשפיענים הלא אמינים הפך להיות מכריע מתמיד.

אם אתה לא רוצה בסופו של דבר לשתף פעולה עם משפיע מזויף ולבזבז את הכסף שלך, אז הנה כמה טיפים וטריקים לאיתור משפיענים מזויפים:

1. נתח את נפח המעורבות של המשפיע

איתור משפיע מזויף הוא די קל אם מנתחים את נפח המעורבות שלו. מיליוני עוקבים אמורים להביא מעורבות גבוהה לקמפיין השיווק המשפיע שלך. אם מספר האירוסין לא עומד בציפיות שלך, יש סיכוי שהמשפיען קיבל עוקבים מזויפים. אתה צריך לבדוק את האינטראקציה לכל אלף עוקבים ולנתח את המדדים כדי לחשוף את התמונה האמיתית.

2. תסתכל מקרוב על עקביות הפרסום שלו

עוקבים מזויפים נוטים להישאר לא עקביים כשמדובר בפרסום תוכן בערוצי מדיה חברתית. זהו דגל אדום שיכול לעזור לך לזהות משפיעני מדיה חברתית מזויפים. בעוד שמשפיעים אותנטיים מפרסמים את התוכן שלהם באופן קבוע, לאלו המזויפים אין לוח זמנים קבוע לעניין את הקהל שלהם. חסר להם התשוקה לעשות את זה וזה משקף בבירור מהתדירות של הפוסטים שלהם.

3. למדוד את צמיחת העוקבים של המשפיען

ניתוח צמיחת העוקבים של המשפיע לאורך זמן מגלה אם הוא אמיתי או מזויף. זה המדדים הנכונים כדי לזהות משפיע מדיה חברתית מזויף. בעוד שלמשפיענים אמיתיים יש צמיחה מתמדת בבסיס העוקבים לאורך זמן, המזויפים מראים עלייה פתאומית או ירידה בצמיחת העוקבים שלהם. צמיחת העוקבים מגיעה לשיא כאשר הם רוכשים עוקבים מזויפים.

4. נתח אם המשפיען עוסק בעוקבים או לא

המשפיעים האמיתיים תמיד מקיימים אינטראקציה עם קהלים שחולקים עניין דומה. הם מפרסמים תוכן כדי ליצור קשר עם הקהילה על ידי תגובה אקטיבית להערות ולשאלות שלהם. אבל כל הפעילויות האלה גוזלות הרבה זמן. זו הסיבה שמזויף לעולם לא יתמכר לזה. הוא יעדיף לשתוק. זהו תמרור אזהרה המציין שהוא מזויף ואינו מתאים לשיתוף פעולה.

סיכום

איתור משפיע מזויף הוא הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות לפני שאתה מתייחס אליו לקמפיין השיווק של המשפיענים שלך. עליך לבדוק את הפרופיל שלו בפלטפורמת שיווק אמינה של משפיעני מדיה חברתית ולהמשיך בשיתוף פעולה עם משפיענים לאחר ניתוח מדויק שלו. שמור את העצות שהוזכרו לעיל בראש שלך כדי לעזור לך בדרך. משפיע לא אמין מביא איתו הרבה צרות למותג שלך. כדאי להקפיד על בדיקת האיכות לפני שמתחילים לעבוד איתו.Source by Chen Wang

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.