טיפים כיצד להזרים משחקי וידאו

שלא כמו בעבר כשהיית רק צריך לשחק את משחקי הווידאו בנוחות הבית שלך להנאתך, עכשיו אתה יכול להזרים סרטונים מקוונים ולא רק להגיע לאינטראקציה עם חובבי משחקים אחרים, אלא גם להרוויח מזה קצת כסף. כדי לעזור לך, להלן טיפים כיצד לנהוג:

החזיקו את הציוד הדרוש

בכדי שיהיה אפשר להזרים את הסרטונים צריך שיהיה לך מספר חומרים מתכלים. הדבר הראשון שאתה צריך הוא חיבור אינטרנט חזק. אין דבר שמכבה את הצופים כמו ירידות שמע וקצב מסגרת גרוע. מומחים ממליצים לך לוודא שמכשיר הסטרימינג שלך נכנס ישירות לנתב שלך. זה לא אמור לרוץ דרך WiFi.

הדבר השני שאתה צריך הוא מיקרופון איכותי לתת פרשנות על המשחק. המיקרופון גם עוזר לך לשוחח עם אנשים בקהילה. ככלל אצבע, וודא שהמיקרופון נקי ותוכל לשמוע מה חברים אחרים בקהילה אומרים.

אין צורך להחזיק מצלמת רשת אלא לבנות אמון ומותג, טוב שתראה את פניך. על אנשים שמראים את פניהם דווח גם שהם מקבלים תגובות טובות יותר. כשאתה מראה את הפנים שלך, אנשים לא צופים במשחק בשביל לראות את הכישורים שלך-הם גם צופים בו כדי להרגיש את האישיות שלך.

הדבר האחרון שאתה צריך במצרכים שלך הוא שירות הסטרימינג. ישנם שירותי הזרמה רבים בשוק, אך השחקן הדומיננטי הוא Twitch. אם אתה לא אוהב את זה אתה יכול ללכת עם Hitbox.

הגדר את המערכת שלך

ברגע שיש לך את הציוד הדרוש, אתה בדרך להזרים את המשחק האהוב עליך. לפני שתתחיל לשחק, הגדר את המערכת שלך. עליך לבדוק את השמע ולוודא שהוא מאוזן כראוי. עליך לוודא שהצופים שלך מסוגלים לשמוע אותך על צליל המשחק. ודא שהצליל שהצופים שומעים הוא לא רק שלך.

עליך גם להגדיר את רזולוציית המשחק ואת בהירותו. ודא שהמסך משליך בצורה ברורה על המשחק שאתה משחק. כמו כן, ודא שאתה לוקח זריקה טובה של עצמך מבלי לטשטש את כל החלקים החשובים של המשחק.

לשחק את המשחק

כשהכל במקום והגדר, עכשיו הגיע הזמן להציג את כישוריך. אתה צריך לשחק את המשחק בצורה רגילה כמו שאתה עושה, אבל אתה צריך לדבר יותר כדי שהצופים לא ירגישו שהם צופים בסרט. כשאתה מדבר, אל תצנזר את עצמך יותר מדי. יחד עם זאת, אתה לא צריך להעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא. התנהג כמו שאתה מתנהל במציאות. אם יש לך מצלמה דאגה לוודא שהפנים שלך אקספרסיביות.

סיכום

אלו טיפים כיצד להזרים את סרטון המשחק שלך. זכור שאנשים יכולים להיות מרושעים בשירותי הסטרימינג; לכן, שמור על קור רוח גם כאשר יש הערות מרושעות. בהתמדה תזכה לכבודך ותוך זמן קצר תהיה גורו.Source by Jovia D'Souza

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *