טיפים פשוטים של WooCommerce כדי לשפר את החנות שלך

  • שקול את הניווט בחנות WooCommerce שלך

אנו ממליצים לך לשטח את הניווט באתר שלך. ארכיטקטורת אתר שטוחה מקצרת את מספר הקליקים שלקוח יצטרך לבצע כדי להגיע ליעד הרצוי, וזה מודל די פופולרי. הם יציגו את הקישורים לדפים הפופולריים ביותר שלהם בתוספת כל תוכן חדש או רלוונטי ביותר (כמו מכירות או מוצרים במהדורה מוגבלת).

בעזרת מבנה התפריט המרוכז והמרוכז הזה מצטמצם מאוד מספר ההקלקות בין דף הבית לשכבה העמוקה ביותר (או עמוד יעד הלקוח). כתוצאה מכך, מבקר בחנות המקוונת שלך ימצא את הדף הדרוש בקלות. החשוב ביותר במודל הניווט הזה הוא דרך מצוינת לשפר את SEO שלך מכיוון שהוא מקל על סריקת האתר שלך גם עבור בוטים של מנועי חיפוש.

  • הפוך את המוצרים שלך לגלויים עם קטגוריות ותתי קטגוריות

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים עושים בעת עיצוב חנות WooCommerce היא שוכחים להוסיף קטגוריות ותתי קטגוריות. כאשר לקוח מבקר בחנות שלך, סביר מאוד שהוא צריך למיין פריטים במהלך החיפוש והקטגוריות מספקות דרך מהירה עבורו לעשות זאת. בנוסף, תוכל להשתמש בקטגוריות המשנה כדי לצמצם תוצאות נוספות.

הסיבה הגדולה הראשונה היא לקידום אתרים. ככל שיש לך יותר דפים ספציפיים עם מילות מפתח עם זנב ארוך, כך גדל הסיכוי שלקוחות חדשים יגלו אותך במנועי חיפוש כמו גוגל או בינג.

  • הוסף חיפוש חי ל-WooCommerce

במאמץ להקל על הלקוחות שלך למצוא בדיוק את מה שהם רוצים, אנו ממליצים גם להשתמש ב- Live Search. לקוחות פוטנציאליים אלה יוכלו לראות את תוצאות החיפוש הפופולריות והרלוונטיות ביותר של אתר המסחר האלקטרוני שלך בזמן אמת לזרז את תהליך הקניות המקוון.

  • צור תיאורי מוצר ייחודיים משלך

כאן התוכן הוא מלך. אתה צריך ליצור תוכן ייחודי באמת ללא העתק-הדבק. בסופו של דבר, תוכן כפול הוא עוד טעות נפוצה שמשתמשים עושים בזמן בניית חנויות WooCommerce שלהם.

קל מאוד פשוט להעתיק ולהדביק תוכן מדף מוצר אחד למשנהו. מפתה ככל שזה יכול להיות עשה כמיטב יכולתך להימנע מכך. אתה תגלה שהדפים שלך יהיו בעלי סיכוי הרבה יותר טוב לזכות בדירוג חיפוש מוביל אם תכתוב תיאורים ייחודיים משלך.

  • שפר קישור פנימי של תוכן

קישור פנימי תמיד היה דבר חובה עבור כל עסק מקוון מצליח. הרעיון הוא שהמבקרים באתר שלך יקראו מאמר אחד בבלוג וילחצו על הקישורים לפוסטים קשורים אחרים. אבל היום אנחנו מדברים על אתרי WooCommerce באופן ספציפי, וזו עוד טעות נפוצה של בעלי אתר eCommerce.

  • האיץ את חנות WooCommerce שלך

הגדלת מהירות האתר שלך הופכת את SEO שלך לטוב יותר. מנועי חיפוש כמו גוגל לוקחים בחשבון את זמני טעינת הדפים. סביר יותר שדף שנטען תוך שנייה או שתיים ידורג גבוה יותר מאשר דף שלוקח שלושים. שנית, היום אפילו עיכוב של 5 שניות יגרום ללקוחות שלך לרצות לעזוב וזה תורם מוביל לעלייה בשיעור היציאה מדף הכניסה.Source by Nishant M

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.