טכנולוגיית חסימת מודעות והבעלים של העסק המקוון

דפדפנים רבים משתמשים כעת בטכנולוגיה של חסימת מודעות על מנת למשוך משתמשים. טכנולוגיה זו מונעת דברים כמו מודעות באנר, מודעות קופצות ואפילו מודעות קליק בסיסיות אפילו להופיע בחלון שלך, מה שמאפשר גלישה ללא מודעות. למרות שזה שימושי למשתמש, הרבה עסקים באינטרנט חשים מאוימים מהטכנולוגיה הזו, מחשש שהם לא יוכלו להעביר את המסר שלהם לציבור יותר. למען האמת, טכנולוגיה לחסימת מודעות יכולה לפעול לטובתך, אם אתה מתמצא בנושא. הנה איך:

1. חסימת מודעות חוסכת לך כסף. הבעיה בסגנון הפרסום של שלם לקליק היא שאתה מקבל עקצוץ גם אם מישהו לוחץ בטעות על הפרסומת שלך ותאונה מסוג זה שכיחה ביותר. אולי כל קליק עולה לך רק סנט או שניים, אבל זה מסתכם במהירות. עם חסימת המודעה, אתה כבר לא צריך לדאוג להיפגעים מקריים.

2. חסימת מודעות מכריחה אותך להיות יותר יצירתי-ובכך להתבלט. מודעות באנר, מודעות של תשלום לקליק וחלונות קופצים משעממים וממילא מתעלמים מהם. כשהם כבר לא מגיעים לאנשים, אתה צריך לעשות עוד עבודה במאמצי הפרסום והנראות שלך. יצירתיות פירושה שאתה יותר זכור-כלומר יש לך סיכוי טוב יותר למשוך לקוחות.

3. לא משנה עד כמה חסימת המודעות נפוצה, לא כולם הולכים להשתמש בה בכל מקרה. חסימת מודעות לפעמים עולה יותר כחלק מדמי מנוי, היא חלק ממנוע חיפוש שאנשים לא אוהבים, או שמישהו יחליט להשבית אותו. בלי קשר לסיבה, חסימת מודעות לעולם לא תעטוף את העולם, אז למה לדאוג לגבי זה?

4. פרסומות אקראיות המפוזרות ברחבי האינטרנט צריכות להיות רק חלק קטן מהקמפיין שלך. כדי להצליח באמת, עליך להיות בעל נראות במספר שרוכים ברשת, לא רק באחת, כך שאם אתה מאבד את מודעות הבאנר שלך, בכל מקרה כדאי שתקיים תוכנית מגירה כדי שלא תיעצר.

5. אם כבר, יש לך סוג אחד פחות של שיווק לדאוג, מה שאומר שאתה יכול להשקיע יותר זמן על זנים אחרים שעובדים טוב יותר או על הרחבת העסק שלך באופן כללי. חסימת פרסומות אין מה לחשוש מבעלי האינטרנט המאורגן, היצירתי והחכם. זה עוד דבר שעליו להתגבר על המשימה שלך להיות בעל עסק מקוון מצליח.Source by Addy K.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *