כיצד לארח אירוע חי באינטרנט

בשל ההתקדמות הטכנולוגית בפלטפורמות המדיה החברתית, קל לך יותר מאי פעם לארח אירוע בשידור חי.

למעשה, בלחיצה אחת אתה יכול לעשות זאת ממש בנוחות של המשרד שלך, או אפילו תוך כדי נסיעה ברכב ולדבר ישירות עם האנשים שכבר מכירים, ולבטוח בך ובעסק שלך.

אירוח האירוע המקוון החי שלכם הוא פשוט, ותוכלו לעשות זאת בעת שימוש בפלטפורמות מדיה חברתית כמו Facebook Live, Instagram Live ו- YouTube.

הנה איך.

סטרימינג בפייסבוק לייב

כל שעליך לעשות הוא להיכנס לחשבון הפייסבוק שלך בטלפון החכם, הטאבלט או המחשב האישי שלך וללכת ישירות למקום שבו היית מזין עדכון סטטוס "על מה אתה חושב… ?" לחץ על סמל "וידאו חי" … ותחיה מיידי. כעת אתה מקליט וידאו חי לכל המשתמשים שלך לאינטראקציה.

סטרימינג באינסטגרם לייב

אינסטגרם דורשת עוד כמה צעדים מאשר פייסבוק, אבל זה עדיין פשוט וקל לך להיכנס בזמן אמת לאינסטגרם. אתה מתחיל בכניסה לאפליקציית אינסטגרם שלך בסמארטפון או בטאבלט שלך. בתצוגת ציר הזמן שלך, לחץ על המצלמה בפינה השמאלית העליונה, ולאחר מכן בחר בשידור חי בתחתית ממש, ובדיוק כך אתה חי.

שידור חי ב- You Tube

כאשר אתה מתכנן להזרים בשידור חי ב- YouTube משולחן העבודה או המחשב הנייד שלך, פשוט היכנס לחשבון YouTube שלך, לחץ על העלה סרטונים, ובצד ימין בחר באפשרות סטרימינג בשידור חי, ובדיוק כמו פייסבוק ואינסטגרם אתה תהיה בשידור חי.

תכונה נחמדה בעת שימוש באינסטגרם ובפייסבוק היא, הם שלח הודעות לעוקבים שלך (חברים) …

שאתה עובר בשידור חי, והופך את סרטוני הווידאו בזמן אמת שלך לכלי שיווקי מדהים ויעיל מאוד המגיע ונוגע לקהל שלך באופן אינטימי ואישי.

אם זה לא מספיק, ברגע שאתה זורם בשידור חי, אתה יכול לראות את האנשים שצופים ומשאירים תגובות בזמן שאתה מקליט את השידור שלך בזמן אמת.

זה נותן לך את ההזדמנות ליצור אינטראקציה ישירה עם הלקוחות שלך ועם לקוחות פוטנציאליים כמו שמעולם לא היה באינטרנט. אם יש להם שאלה או הערה, תוכל לענות עליהן ישירות ומיד על גבי הסרטון החי שלך.

לפני שתעלה לאוויר בכל אחת מפלטפורמות המדיה החברתית, עדיף שתכין את עצמך על ידי ביצוע הטיפים הבאים.

בדוק את הסרטון החי שלך תחילה

עדיף שתבדוק את הווידאו החי שלך ותבדוק קודם כל לגבי תאורה ואיכות שמע, וגם וודא שהכל פועל כראוי.

כתוב את הסקריפט שלך ותרגל אותו

שמור על עצמך את האפשרות להביך את עצמך בפומבי על ידי כתיבה ראשונה של תסריט ותרגול זה. עשה זאת עד שנשמע שהמשלוח שלך הוא טבעי ולא כתוב בתסריט.

על ידי הקפדה על הטיפים הפשוטים הללו, תוכל לעזור להבטיח שהאירוע החי שלך יהיה הצלחה מוחלטת, והישג שאתה יכול להתגאות בו, כמו גם משהו שתרצה לעשות שוב ושוב.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *