כיצד לבחור בין שרת Shoutcast לשרת פלאש?

כאשר אתה צריך לבחור שיטת סטרימינג, אתה בעצם עומד בפני שתי אפשרויות. הבחירה הפשוטה ביותר תהיה עבורך להשתמש הזרמת Shoutcast. בעיקרון, שאוטקאסט היא טכנולוגיה של Winamp המאפשרת לדחוס קבצי אודיו כמו MP3 וגם מאפשרת להזרים אותם בפורמט דחוס זה. Shoutcast מתאים במיוחד להעברת שמע כגון שידור קבצי MP3. מבחינה טכנית הזרמה בפורמט Shoutcast היא קלה מאוד מכיוון שתצטרך פשוט להשתמש ב-Winamp ובתוסף Shoutcast. כל מה שמתנגן ב-Winamp שלך יתנגן גם בזרם שלך. אתה יכול גם להאזין לזרם עם תוכנות כמו Winamp, VLC ואפילו Real Player. זו באמת בחירה מצוינת אם אתה חושב להשתמש בה להכנת רדיו האינטרנט שלך. אתה יכול בקלות ליצור את רשימת ההשמעה שלך ב-Winamp ואותה רשימה תשודר בזרם ה-Shoutcast שלך. ישנן חברות רבות המספקות שירות Shoutcast, אבל חשוב גם שתקבל תמיכה טובה כדי שתוכל לקבל את העזרה שאתה צריך עם זרם ה-Shoutcast שלך.

עם זאת, אם אתה חושב על הזרמת וידאו, אז Shoutcast לא יהיה מספיק. תצטרך להשתמש הזרמת פלאש כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. עם הזרמת פלאש בעצם הסרטון שלך מקודד באמצעות מקודד מיוחד H264 ואז הנתונים המקודדים מוזרמים לשרת פלאש. לאחר מכן הזרם מועבר חזרה לאינטרנט וכל מי שיש לו את הקישור יכול לצפות בזרם שלך בזמן אמת. שלא כמו Shoutcast, אתה יכול להשתמש בנגן אינטרנט כדי להפעיל את הסרטון שלך עם זרם ה-Flash שלך. ישנם נגני וידאו רבים אשר נוצרו עבור הזרמת פלאש ותוכלו להטמיע בקלות את הנגנים הללו באתר האינטרנט שלכם. בדרך זו, אתה יכול לתת את האפשרות למבקרים שלך לצפות בכל זרם וידאו מקוון באתר שלך. כדי לקודד את הסרטון שלך, אתה רק צריך שיהיה לך מקור וידאו חי ותצטרך תוכנת מקודד כגון Adobe Flash Media Encoder כדי לקודד אותו באמצעות פרוטוקול H264. תצטרך גם שרת יעד המריץ שרת Flash. לאחר מכן תוכל להשתמש בקישור כדי להפיץ את התוכן שלך.

לפיכך, אתה עומד בפני שתי אפשרויות של הזרמת Shoutcast או Flash כאשר אתה רוצה להזרים את התוכן שלך. באופן טבעי, תצטרכו לקחת בחשבון את סוג התוכן שיש לכם, כמו גם את התקציב שהקדשתם לכך. אתה יכול לקבל עזרה מהאינטרנט כדי לעזור לך להחליט ותצטרך לוודא שספק שירותי שרת הסטרימינג שלך מסוגל לספק לך תמיכה וסיוע 24 שעות ביממה כדי לעזור לך להשיג את המטרה שלך. ברגע שתצליח להתעסק בזה, הזרמת התוכן שלך יכולה להיות ממש מהנה ותהפוך לספק תוכן גם לאינטרנט.Source by Ugur Guven

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.