כיצד לבחור תוכנת אנטי וירוס

כאשר בוחנים את התרחיש של עולם הסייבר כיום חשוב מאוד שיהיה פתרון יעיל לאבטחת סייבר. אבטחה ותוכנת אבטחת אינטרנט נכונה הפכה כעת למרכיב מפתח עבור כל עסק, שכן היא עוזרת להגן על המחשבים האישיים, השרתים והיישומים שלך מפני התקפות סייבר מסוכנות כולל וירוסים, תוכנות זדוניות, האקרים, תוכנות ריגול ועוד.

עם זאת, די קשה לבחור פתרון אבטחת סייבר מתאים לעסק מכיוון שיש מספר אפשרויות זמינות בשוק.

לפני רכישת כל פתרון אבטחת סייבר חשוב מאוד לקבוע מה אתה צריך מתוכנת האבטחה שלך מכיוון שלא כל חבילות האבטחה מבצעות בדיוק אותן עבודות. עכשיו בואו נקבע מה אנחנו צריכים מכלי אבטחה:

על מה צריך להגן?

חשוב מאוד לקבוע כמה שרתים, מחשבים והתקנים ניידים אתה צריך כדי להתקין תוכנת אבטחה

אם כבר יש לך תוכנת אבטחה:

אתה יכול לחסוך את הכסף שלך על ידי שדרוג התוכנה הקיימת שלך

כמה ידע טכני יש ברשותך?

חשוב להכיר את המומחיות הטכנית של צוות ה-IT שלך מכיוון שחלק מהתוכנות קלות מאוד לטיפול, כאשר חלקן מורכבות מאוד. אתה יכול לתת לאנשי הצוות יותר שליטה רק אם הם מבינים את הסיכונים.

מהי התוכנית העתידית של העסק שלך?

אם התכוונת להרחיב את העסק שלך, וודא שתוכנת אבטחה מאפשרת לך להוסיף מכשירים נוספים לרשת.

איזה סוג של אבטחת אינטרנט אתה רוצה?

באופן כללי, ישנם שני סוגים של תוכנות אבטחה עצמאיות ומרכזיות, אם כי אנטי-וירוס רבים חולקים את אותן תכונות אך חשוב מאוד להבין את ההבדל ביניהן.

תוכנת אבטחה עצמאית:

די קל להתקין תוכנה עצמאית שכן יש להתקין ולנהל אותה במערכות שונות בנפרד. עם זאת, קל מאוד גם לצוות להשבית אותו, מה שמותיר את הנתונים העסקיים פגיעים ולא מאובטחים.

תוכנה מרכזית:

עם סוג זה של כלי, אתה יכול לנהל מספר מכשירים מחוברים עם לוח בקרה. סוג זה של כלי אבטחה נותן לך את הביטחון שהכל מוגן ברשת שלך.

מה צריך לבדוק לפני רכישת תוכנת אבטחה?

אבטחה הפכה לחלק חשוב באבטחה העסקית, כך שברגע שתצמצם את הרשימה של חבילות האבטחה, תוכלו לשקול עוד את הנקודות הבאות:

  • האם המערכת שלך מפעילה את זה? תוכנת אנטי וירוס זקוקה להרבה מהמערכת שלך כמו סריקה מתמדת של הקובץ השונה ברקע. לכן חשוב מאוד שהמערכת שלך תענה על דרישת התוכנה.

  • כדאי לבדוק אם זה מתנגש עם תוכנות קיימות אחרות או לא. מכיוון שתוכנת אבטחה ניגשת לכל הנתונים שלך במערכת, היא יכולה מדי פעם להתנגש גם עם תוכנות אחרות.

  • זה אמור לעלות מתחת לתקציב.

אלה כמה היבטים חשובים שיעזרו לך למצוא כלי אבטחה מתאים לעסק שלך.Source by Mark McCall

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.