כיצד להפעיל סמינרים מקוונים מוצלחים

האם אתה יודע לרכוב על אופניים?

אולי כשהתחלת לצאת לדרך, היו לך גלגלי אימון ואולי ההורים או האח הגדול שלך עזרו לך. בסופו של דבר, גלגלי האימון הללו נלקחו. התנדנדת, התנפלת ונפלת כמה פעמים, אבל בסופו של דבר למדת לרכוב על אופניים על שני גלגלים והרגשת מצוין עם עצמך.

אירוח והפעלת סמינרים מקוונים מוצלחים כרוכים באותו תהליך בדיוק. אתה צריך למצוא מישהו שיעזור לך. השתתף במספר סמינרים מקוונים ורשום הערות. לאחר שתשתתף במספר סמינרים מקוונים, אפילו בשווקים או נישות שונות, תראה שיש בדרך כלל דפוס קבוע של משלוח.

למידה עם גלגלי אימון

בהתחלה, קבלת מארח וובינר מוצלח שיעזור לך זה בדיוק כמו שיש לך גלגלי אימון על האופניים שלך כשהיית קטן. זה למעשה מבטל כישלון.

אתה אולי לא המארח המיומן ביותר של סמינרים מקוונים בעולם, אבל כשאתה מקבל הדרכה ממישהו אחר שכבר היה שם ועשה את זה, הביצועים שלך, אפילו בפעם הראשונה, הרבה יותר טובים ממה שהם היו אילו היית מנסה ללמוד לבד.

זוכרים את הפעם הראשונה שביקשתם מישהו לצאת לדייט?

אוקיי, בואו נשכח לזמן מה מחוויית הרכיבה על אופניים.

אתה זוכר את הפעם הראשונה ששאלת מישהו בדייט?

התמלאת בחשש. היו דוחים אותך? האם היית פותח את הפה ומפשפש וממלמל את המילים, נראה מטופש ומרגיש כמו טיפש? אלו שאלות ששאלת את עצמך. מכיוון שלא רצית להיכשל, מה עשית לפני שביקשת את המישהו המיוחד הזה לצאת לדייט?

תרגלת את המסירה שלך.

בדוק את תוכנת הוובינר שלך לפני שאתה עולה לאוויר. זה נשמע כמו טיפ לא מובן מאליו, אבל רבים מהמארחים של סמינרים מקוונים בפעם הראשונה לא עושים זאת בדרך הנכונה. תרגל, תרגל, ואז תרגל עוד קצת.

תן את הסמינר המקוון שלך לכמה חברים וקבל את המשוב שלהם. בצע את הסמינר המקוון שלך כל כך הרבה פעמים שאתה מכיר את התוכנה ואת החוויה מבפנים החוצה, הן לנקודת המבט והן לנקודת המבט של המשתתפים. תרגול עושה מושלם, אז הכירו מקרוב את תוכנת הוובינר שלכם ואת התסריט שלכם לפני שאתם יוצאים לאוויר.

אל תשכח להיות עצמך

יש לך הרבה מה ללמוד כדי להיות בטוחים במתן סמינרים מקוונים. יש את התוכנה שאתה צריך להבין. מה קורה אם יש תקלה טכנית? מה אם אף אחד לא יופיע? מה אם יותר מדי אנשים יופיעו ואתה מקבל פריחה של תלונות כי לקוחות פוטנציאליים לא יכולים להגיע?

עם כל השיקולים החשובים הללו, אין זה הגיוני עבורך להגדיל את עומס העבודה שלך על ידי ניסיון להעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא.

אתה תפתח ביטחון ויכולת מתן סמינרים מקוונים כאשר אתה מתנהג כמוך, ולא אף אחד אחר. אתה אדם ייחודי, ולסמינרים מקוונים יש דרך נפלאה לתת לאישיות המיוחדת שלך לזרוח.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.