כיצד להרוויח כסף – 6 דרכים לייצר רווחים מהסרטון שלך

איך להרוויח כסף – 6 דרכים לחיות ולקבל תשלום

במאמר זה, אנו הולכים לראות כיצד אתה יכול להרוויח כסף על ידי הזרמת וידאו או במילים אחרות להרוויח כסף מהזרם החי שלך.

1. הפעל מודעות

הפעלת מודעות היא שיטה אחת בטוחה להפקת רווחים מזרם הוידאו החי שלך. ישנם שני סוגים של מודעות וידאו-In-Stream (מודעות וידאו לינאריות) ו- In-Display (מודעות וידאו לא לינאריות). המודעות המוצגות לפני הסרטון נקראות מודעות וידאו לינאריות ואילו המודעות הלא לינאריות הן אלה שהצופים רואים במקביל בעת הצפייה בסרטון.

מודעות הן דרך מצוינת לייצר רווחים מתוכן הווידאו שלך, אך זה מסובך. עליך להפעיל את המודעה, לגרום לצופה ללחוץ עליה, ובמקביל להבטיח שהצופה לא ישעמם ויעזוב את השידור החי שלך. בנוסף, לפלטפורמות הגדולות כמו פייסבוק ויוטיוב יש תקנות שונות להזרמת וידאו והצגת מודעות.

מתי להפעיל את המודעות – הזמן הטוב ביותר יהיה כאשר היוצר או האדם שמבצע את הסטרימינג בשידור חי רוצים לקחת הפסקה. הזמן את המודעה כראוי – אל תשאיר את הצופה תלוי באמצע משפט!

כאשר אתה מפעיל שידור חי ב- YouTube, תוכל להפעיל את המודעה בכל נקודת זמן בסרטון החי שלך. עם זאת, נסה לעדכן את הקהל שלך כי צפויה הפסקה.

בפייסבוק לא לכל סטרימר וידאו תהיה אפשרות לקחת הפסקה. אם לדף הפייסבוק שלך המציג את השידור החי יש יותר מ -50,000 עוקבים ויותר מ -300 צופים במקביל בסרטון החי האחרון, תוכל לקחת הפסקה לאחר 4 דקות.

אם אתה רוצה למקסם את הרווחים מזרם הווידאו החי שלך, עליך לבנות תנועה לאתר שלך או לדף הפייסבוק שלך. כשיש לך מספר מבקרים גבוה יותר, מספר הצופים במקביל גדל, כך שהסיכוי להמרת מודעות גבוה יותר, מה שמתורגם להגדלת ההכנסה.

2. הרשמות/תשלום לפי צפייה

הדרך השנייה להרוויח כסף מהסרטונים שלך היא לגרום לקהל שלך להירשם כמנוי או לשלם עבור הסרטון שלך. אתה יכול לשחרר טיזר, ולתת לקהל לטעום ממה שעתיד לבוא. אם הצופים רוצים לצפות יותר, הם צריכים להירשם לדף שלך או לשלם עבור הסרטון. לפלטפורמות סטרימינג כגון Vimeo Live ו- IBM Cloud יש תכונות מנוי מובנות.

3. תרומות ומימון המונים

מחקר שנערך לאחרונה על ידי Deloitte Global מצא כי "תרומות הן גם מרכיב מתפתח במודל העסקי עבור פלטפורמות אחרות בהזרמה חיה, כולל פלטפורמות המשמשות להזרמת משחקי וידאו". שידורים חיים רבים מבקשים מהאוהדים שלהם תרומות ובתמורה נותנים להם מתנות וירטואליות.

מימון המונים הוא שיטה נוספת להפקת רווחים מזרם הווידאו שלך. אינדיגוגו, קיקסטארטר ופטריון הן כמה מהפלטפורמות הפופולריות למימון המונים. עליך ליצור חשבון בפלטפורמות אלה, לבנות את הפרויקט שלך, לציין את המטרות שלך ולאחר מכן לקדם את הפרויקט שלך בפלטפורמות אחרות, כך שאנשים יבקרו בדף הפרויקט שלך ותורמים לו.

4. שותפים

הקמת תוכנית שותפים היא דרך בטוחה לייצר רווחים מזרם הווידאו שלך. עם זאת, זה עלול לקחת זמן להקים ולתת לך את התשואות שאתה מצפה להן. החלק הטוב ביותר הוא שברגע שהגדרת אותו, תוכל להרוויח באופן פסיבי ככל שהסרטון שלך הופך להיות פופולרי יותר.

תחילה עליך להתחבר לפלטפורמות שותפים כמו אמזון ו- Flipkart. אתה יכול ליצור סרטונים על מוצרים שנמכרים בפלטפורמות. אם יש לך זרם וידאו המתמקד בטכנולוגיה, תוכל לבחור במוצרים כאלה. לדוגמה, טלפון נייד – אתה יכול ליצור סרטון על התכונות של הטלפון הנייד, טיפים לפתרון בעיות, הדרכים הטובות ביותר להתאמה אישית של הטלפון הסלולרי ועוד. בסוף הסרטון, הפנו את הצופה לעבור לדף המוצר בפלטפורמת השותפים. בכל פעם שצופה לוחץ על הסרטון שלך ועובר לאתר השותפים, אתה מרוויח עמלה.

5. חסויות

אם ערוץ השידור החי שלך פופולרי, תוכל לפנות בביטחון לשחקנים הגדולים בשוק לצורך עסקאות וחסויות. מותגים לא באים לתת חסות לזרם הווידאו שלך, עליך לעשות את הצעד הראשון ולגשת לאנשים הנכונים. עם זאת, כאשר אתה עושה את זה הקפד להישאר בתוך הנישה שלך. הנושא של הסרטון שלך צריך להיות בהתאם למותג שנותן לך חסות.

6. מכרו את המוצרים שלכם

סרטונים חיים הם הזדמנות מצוינת למכירה בתת מודע. במשך שנים, משווקים השתמשו בטכניקה זו כדי למכור מוצרים ושירותים לקהל שלהם. עם זאת, עליך לזכור כי מכירה בתת מודע מתרחשת רק כאשר כבר בנית את האמון בצופים שלך. מחקרי שוק מראים כי לאדם יש סיכוי גבוה יותר לקנות מוצר כאשר מישהו בקבוצה החברתית שלו כבר רכש אותו. לכן המשפיעים ממלאים תפקיד עצום במבצעים. עם זאת, אינך צריך למכור את המוצר שלך ישירות בעת הזרמת הסרטון החי. השתמש במוצר ולאחר מכן דבר כלאחר יד על התכונות שלו והיכן ניתן לרכוש אותו ולאחר מכן חזור לנושא המרכזי של הסרטון שלך. זה יכול לעודד את הצופים באופן לא מודע לבדוק את המוצר ולקנות אותו.

הזרמת וידאו בשידור חי נותנת לך הרבה מקום לחקור את התשוקה שלך, לשתף את האוהדים שלך בדעותיך ועדיין להרוויח כסף. כדי להרוויח את הרווחים המרביים מזרמי הווידאו החיים שלך, תוכל להשתמש בשילוב של 6 הדרכים שלעיל. התחרות באינטרנט היא גבוהה מאוד, כך שעליך לפעול כל הזמן בכדי לשמור על תשומת הלב של האוהדים שלך כך שימשיכו לחזור אליך. כדי שהמעריצים שלך יהיו מעוניינים, תוכן הווידאו שלך צריך להיות מעניין, שימושי וברור. צור סרטונים נהדרים ובנה מעריץ נאמן בעקבותיו – אתה בהחלט יכול לראות תשואות מההשקעה שלך.Source by Hemalatha Gangadharan

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *