כיצד להשתמש במשתמשי רשתות חברתיות כמבקרים באתר משלך

בפוסט זה אני עומד להדגים פשוט אך רב עוצמה, המשמש מומחי קידום אתרים רבים, כדי להשיג את תשומת הלב של משתמשים ייחודיים, אמיתיים ועשויים להיות מעוניינים בנושא האינטרנט שלך. האתר, הזהב היחיד תלוי במבקרים הייחודיים של הנישה או האתר שלך.

אז כפי שאתם יכולים לראות, הבלוג שלי עוסק במדע. אז הייתי מוודא ובאמת אעדיף שרוב המבקרים בבלוג שלי הם אנשים שמתעניינים בסטודנטים למדעים או למדעים. אבל אני לא אוהב אנשים שאוהבים מוזיקה, שיכנסו לבלוג שלי, בצמא למוזיקה.

אז איך אתה ניגש לצורך הזה הוא באמצעות אתר רשת חברתית פשוטה כמו פייסבוק. אז מה שאני יכול לעשות זה לחפש קבוצה שמיועדת לדיונים מדעיים ואז להשיג את חברי הקבוצה הזו ולתקשר איתם ישירות. זה יכול לפחות להבטיח שהמבקרים יהיו אוהדי מדע וזה מה שגם אנחנו רוצים. הדרך שבה אתה מתקשר עם חברים היא בהעדפה שלך. לדוגמה אתה אומר: "היי, ראיתי את השם שלך בקבוצת המדע ואני מתעניין מדי בנושא הזה. יש לי גם בלוג. תסתכל על זה."

זוהי דוגמה להודעה שאתה יכול לשלוח וכדאי גם לזכור שיש את הקישור לבלוג או לאתר שלך בכל הודעה שאתה שולח.

אבל בעיה נוספת מתעוררת באותו הזמן אז שימו לב. הבעיה היא שלא תוכל לשלוח הודעות באופן ידני מכיוון שאתה עדיין בן אדם אז אתה עלול להתעייף, להשתעמם וכו'. לכן למה לא לנסות להפוך את התהליך לאוטומטי? זו הנקודה החשובה. לאחרונה מצאתי כלי נהדר ומהבהב בשם, "חבר באדר אליטה", כדי להוריד את הכלי הזה פשוט חפש בגוגל.

בבקשה אל תבינו אותי לא נכון. לא תוכל לשלוח אלפי מיילים גם אם הכלי יוכל לעשות זאת. אם תחרוג מהמגבלה שלך, אתה עלול להיחסם לצמיתות מהרשת החברתית הספציפית הזו. באופן אישי אני אף פעם לא אוהב ליצור רשתות חברתיות מעולות כמו פייסבוק כדי להתעצבן מסיבות מטופשות. אז קח את העצה שלי לא להשתמש יותר מדי בכלי זה. אז יש לך את הגבולות שלך והשתמש בכלי הזה כמה שיותר ידידותי כך שאפילו הרשת החברתית כמו פייסבוק וגם המבקרים באתר יאהבו אותך מאוד.Source by Ahamed Cassim

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.