כיצד להתחבר לגורם משפיע על מדיה חברתית ולהגביר את ההמרה שלך?

שיווק משפיעים עשוי להיראות כמו טרנד חדש. ברור שזה במגמת עלייה.

אבל מהו משפיע מדיה חברתית?

משפיע מדיה חברתית הוא משתמש במדיה חברתית אשר ביסס אמינות בתעשייה ספציפית. משפיענים הם בדרך כלל מובילי תעשייה או ידוענים עם קהל עוקבים גדול. ויש להם "השפעה" כבדה על העוקבים אחריהם.

העוקבים שלהם סומכים על דעותיהם, הצהרותיהם והמלצותיהם ומעריכים אותם. למשפיע מדיה חברתית יש גישה לקהל גדול והוא יכול לשכנע אחרים בזכות האותנטיות והטווח שלהם. זה עוזר למותג לשווק ולמכור עם תמונות וסרטונים אמיתיים של לקוחות. זה פועל לפתח חווית שיווק אותנטית יותר וליצור קשרים חזקים יותר עם הלקוחות הנלהבים ביותר שלהם. זה איפה גיגינדיה עוזר לחברות ומותגים להתחבר עם משפיעני המדיה החברתית היעילים הללו.

השפעה=הצלחה שיווקית ברשתות החברתיות?

אתה קורא את זה נכון.

בפוסט זה בבלוג, בואו נסקור את הפרטים הקטנים של שיווק השפעה על מדיה חברתית, ולמה ואיך אתה יכול לעבוד עם משפיענים כדי להגדיל את טווח ההגעה והנראות שלך באינטרנט.

משפיענים- מה הם עושים?

משפיע מדיה חברתית הוא אדם שבמקרה יש לו חשבון מדיה חברתית מצליח באמת עם שיעור מעורבות מרשים, לעתים קרובות עם אלפי או אפילו מיליוני עוקבים.

כדי לקדם בעקיפין את המוצרים שלהם לקהילות שלהם, מותגים גדולים ועסקים קטנים יותר צופים במשפיענים. תהליך הקידום הוא עקיף מכיוון שמשפיענים ידברו כלאחר יד על שימוש במוצרים מסוימים בחיי היומיום שלהם, מדוע הם מעדיפים זאת בדרך הניתנת. משפיע יכול גם להוסיף חלק מהקישורים שלך לפוסטים בבלוג או לאתר שלו. גינדיה היא הפלטפורמה שבה המשפיעים והמותגים הללו של המדיה החברתית נפגשים. המשפיענים השימושיים האלה עוזרים לך להגיע לקונים הפוטנציאליים שלך ולהפיץ מפה לאוזן. קישורים אלה יכולים להפנות משתמשים למוצרים או לשירותים שלך. מה שהמשפיעים לא עושים זה- לפרסם את המוצרים בצורה ברורה ולדחוף למכירות.

משפיעני מדיה חברתית- פלטפורמות שיווק אמינות?

אלוהי המדיה החברתית, למשפיענים יש לומר בערוצים שלהם במינימום מאמץ, מה שמביא לתועלת מרבית לעסקים שהם מקדמים.

הם די מנהלים את התוכנית כשמדובר בשיווק מקורי ואותנטי של מוצרים בפלטפורמות חברתיות.

בהתאם למגוון המוצרים שבהם העסק עוסק, השפעה יכולה להיות שימושית פחות או יותר לאסטרטגיית השיווק של אחד ואחד. גיגינדיה מפגיש אותך רק עם משפיעני המדיה החברתית שיכולים להביא לך תוצאה פרודוקטיבית.

משפיענים- אחוזי המרה גבוהים יותר?

בעידן הנוכחי של עסקים וגלובליזציה, מותגים וחברות נשבעים באסטרטגיות שיווק של משפיעים חברתיים ברצינות רבה, ללא קשר לגודלם ולווריאציות שלהם. קטגוריית המשפיענים שמגיעה לכותרות החום הגבוהות בתאגידים בימינו היא "המיקרו-משפיענים". זה בגלל העלות-תועלת שלהם לעבוד איתם. דעותיהם והמלצותיהם נסמכות באמת על ידי העוקבים שלהם. וזו בדיוק הסיבה שהם מסוגלים לייצר מעורבות והמרות גדולות יותר.

אתה לא יכול לדחוף אנשים לקנות את המוצרים שלך פשוט על ידי קידום אותם. גם כשאתה טוען שהם הכי טובים, הצרכנים עדיין ציניים. אמון, ערך ואותנטיות משתקפים בתוכן שנוצר על ידי מיקרו-משפיענים אם הם באמת אוהבים את המותג שלך. הם מסוגלים ליצור את העבודה הטובה ביותר שלהם. במקום לקדם את המותג והמוצר שלך על ידי פריסת חיבור, לכו על סרטוני unboxing – דרך מצוינת להציג את המוצרים החדשים שלכם מכיוון שהם מהנים לצפייה. הסרטונים האלה מעולים גם ביצירת קהל מכיוון שמשפיעי מדיה חברתית משתפים בהם את התגובות האמיתיות שלהם.

כדי להגביר את המעורבות עוד יותר, משפיענים גם מארחים ומקיימים תחרויות בהן הם מחלקים דוגמיות מוצרים בחינם. שיתוף פעולה עם מיקרו-משפיענים הוא אסטרטגיה משתלמת ובכך מועיל לשיווק החברה. גיגינדיה נמצא בשימוש ואמין על ידי מספר רב של חברות ומותגים, Paytm, Vivo, Dailyhunt, Uber, Alibaba, Grabon, הם מעטים מהרשימה.

עם זאת, בזמן הבחירה והעסקת משפיענים, עליך לוודא עד כמה המיקרו-משפיענים רלוונטיים למותג שלך. זה עשוי להיות די בלתי אפשרי להשיג את יעדי השיווק שהגדרתם אם תבחרו במטבע הלא נכון מהתחנה.

משפיענים מושלמים – מי הם?

ישנם מספר גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת משפיענים לעבוד איתם.

הם צריכים להיות באמת משפיעים. זה נשמע די בסיסי, אבל למעשה יש דרכים לדעת עד כמה אדם משפיע על המדיה החברתית. הסתכלו על מספר העוקבים בחשבון שלהם ואל תהססו לשאול את המשפיע על שיעור המעורבות שלהם. הרבה עוקבים לא בהכרח אומר הרבה מעורבות, אז אחוז המעורבות הזה הוא בסיסי בעת שכירת משפיען. זכור את המטרה הסופית שלך- להגדיל את המכירות יחד עם רצון טוב.

משפיענים- תקציב והחזר על השקעה:

אחד ההיבטים הקריטיים ביותר בכל קמפיין שיווקי הוא החזר ROI והשפעה על שיווק אינה יוצאת דופן. כשאתה מוציא כסף אתה מצפה לתמורה. חשוב גם להבין שלעתים קרובות, התוצאות אינן ניכרות מיד. גינדיה הוא מדיום שדרכו אתה יכול לבצע מיקור חוץ, או אפילו יותר טוב לומר, להעביר את העבודה שלך לאנשים אחרים. כתוצאה מכך חוסכים לך זמן וגם כסף.

כמה משפיע מישהו באינטרנט?

עד עכשיו, בטח יש לך שאלה אחת, והיא- עד כמה מישהו משפיע באינטרנט? התשובה לכך היא; זה תלוי.

כיצד להפעיל את המשפיען הטוב ביותר עבור המוצר שלך? הנה חמישה דברים גינדיה בהחלט מוודא שכאשר מזהים משפיענים מקוונים עבור המותג שלך, אני קורא להם AFERR

אוֹתֶנְטִיוּת

מנוגד לאינטואיציה, אבל בלוגרים שיש להם יחס קטן יותר של תוכן ממומן נוטים להיות אמינים יותר ולהיראות אותנטיים יותר. סיפורים אישיים הכוללים שימוש אמיתי או אזכור של מוצר, שירות או מותג הם דברים שמושכים את העיניים יותר.

סיפורים מרתקים ומושכים נוטים גם לקבל יותר שיתופים והערות מאשר עסקאות וביקורות על מוצרים.

תדירות

באיזו תדירות בלוגר מפרסם פוסטים והתעבורה שלו ושיעור החזרת המבקרים אכן נוגעים למותגים ולאנשים תוך כדי שיתוף משפיענים. כמו בשיווק כל אתר, לעתים קרובות נדרשות חשיפות מרובות כדי לגרום למבקר ללחוץ ולבדוק את האתר שלך, ואתה רוצה לוודא שהוא יחזור.

פרסום עקבי של תוכן באיכות גבוהה על בסיס קבוע מושך את הקוראים לחזור, לסמן ולחלוק. בלוגרים שאינם מפרסמים בתדירות גבוהה נוטים לשיעור תחלופה גבוה יותר, פחות מבקרים חוזרים ופחות נאמנות, ובכך הופכים אותם ללא אטרקטיביים.

אירוסין

מעורבות היא אינדיקטור למידת האינטראקטיביות של הקהל של בלוגר עם התוכן. האם אותם קוראים מגיבים, מגיבים ומשתפים? איזה אחוז מהקוראים חוזרים לעומת חדשים?

רלוונטיות

אחד הדברים הבסיסיים שמשפיעים על העבודה שלך הוא עד כמה הם רלוונטיים? לפני שאתה מסתכל על מבקרים ייחודיים ומדדים סטטיים אחרים, חשוב לבדוק עד כמה התוכן של בלוגר מתאים להודעות שלך. עברו על הפרטים הקטנים של הפוסטים הארכיונים של בלוגר כדי לקבל תחושה של איזה סוג של צרכן הם.

תְגוּבָה

אמנם לא המדד החשוב ביותר, אבל טווח הגעה הוא בהחלט שיקול נכון. יתרה מכך, האופן שבו הצרכנים מגיבים חשוב גם כן. עם זאת, משווקים צריכים להתנגד לדחף להסתכל רק על מבקרים ייחודיים כמדד לטווח הגעה. לתנועה ולעוקבים יש משמעות רק במידה שהמשפיען מגיע לקהל היעד של המותג שלך.

סוג זה של תוכן מרתק מאוד עבור הקוראים, אותנטי עבור הבלוגר ומחבר.

גינדיה עוזר לך להוסיף מגע אישי לקמפיין שלך ומספק לך כוח מוח של מאות ואלפי תלמידים, מיומנים ומנוסים כאחד. גינדיה עוזר לך לגלות רעיונות טריים ותוכן חדש לאתר ולמוצר שלך.

יתר על כך, גיגינדיה מועיל לך ביותר בפרסום הדאגה שלך מ-Young Minds.

אז, עד עכשיו בטח ענו לך על השאלות שלך. אם תעבור על הנקודות שהוזכרו לעיל, סביר להניח שתשיג את התוצאות שלך גבוהות. לא משנה מה הנישה שלך, אתה יכול ליצור קשר עם בלוגרים כדי ליצור את התוכן האיכותי והאותנטי שהקהל שלהם מצפה לו תוך שיוך המוצר והדאגה שלך לתוכן זה.

וזכרו שמשפיענים הם יותר מסתם בלוגרים – הם כוללים אנשים עם קהל נאמן בפייסבוק, טוויטר, יוטיוב, פינטרסט, אינסטגרם, ויין ורשתות חברתיות אחרות.Source by Vishwajit Nalawade

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.