כיצד להתקין שרת הזרמת אודיו/וידאו ב- VPS

אם יש לך VPS ואתה רוצה להזרים קבצי שמע או קבצי וידאו – .mp4 או .flv – יהיה עליך להקים שרת סטרימינג. שרת הזרמת אודיו או וידאו מספק קבצי מדיה לכל מי שרוצה לראות אותם באינטרנט. סטרימינג שונה מהתהליך המכונה "הורדה פרוגרסיבית" מכיוון שבזרימה, אדם הצופה באתר שלך יכול לדלג קדימה לכל חלק בקובץ באופן מיידי, מבלי להמתין להורדת כל הקובץ. (עם סטרימינג אין חוצץ, וכולנו יודעים כיצד מאגר יכול לעלות לעצבים של אנשים רבים.) שרתי סטרימינג שומרים גם על הקבצים שלך מאובטחים ומאובטחים, וגם הם אינם צורכים רוחב פס רב מדי.

אם אתה רוצה להגדיר שרת הזרמת אודיו או וידאו ב- VPS שלך, כל שעליך לעשות הוא לקנות ולהתקין תוכנת שרת. ישנם מותגים רבים של תוכנה זו, אך בין האפשרויות המובילות ניתן למצוא את Adobe Flash Media, Apple DSS ו- Wowza. זה יכול להיות יקר לרכוש תוכנה זו על הסף-אלף דולר זה לא נדיר-אבל אם תנהל עסק קטן סביר להניח שתגלה שאתה יותר ממחזיר את כספך מבחינת משיכת לקוחות חדשים באמצעות תוכן מדיה מרגש. . ועם שרת הזרמת VPS אתה יכול לשלוט בכל ההיבטים של התוכן הזה, וזה לא המקרה של, למשל, תוכנית אירוח משותפת.

הבה נשתמש ב- Adobe FMS כדוגמה. כדי להתקין תוכנה זו ב- VPS שלך, פשוט הורד מה שנקרא "רישיון פיתוח", מסמך שיציע לך הוראות שלב אחר שלב במהלך כל תהליך ההתקנה. לפיכך, ההתקנה מהירה וקלה. וברגע שהגדרת את שרת הזרמת האודיו/וידאו, כל שעליך לעשות הוא לקחת את קבצי השמע או הווידאו שכבר יש לך ולשמור אותם בתיקיית היישום. אגב, יהיה עליך לקודד את כל קבצי המדיה שלך. דפדפנים נוטים לרצות להוריד קבצי מדיה, ולא להזרים קבצים אלה, אלא אם יצרת עבורם מה שמכונה "מטאפילים".

אפשרות נוספת לשרת סטרימינג היא השכרת חשבון VPS ממישהו שכבר הקים שרת כזה בחשבון זה. אדם זה ישלם את מלוא הסכום עבור אותו שרת סטרימינג, מה שאומר שחשבון VPS זה בטוח יהיה יקר יותר מאשר חשבון VPS בדרך כלל.Source by Nova Johanson

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *