כיצד לחזק את האבטחה וההגנה של חנות המסחר האלקטרוני שלך במג'נטה

בכל פעם שאנו חושבים על פלטפורמת מסחר אלקטרוני מובילה, הדבר הראשון שעולה לנו בראש הוא מג'נטו. אך יחד עם מחשבה זו עולה שאלה נוספת במוחנו בנוגע לאבטחת החנות המקוונת. האבטחה משחקת תפקיד ישיר בהצלחת האתר שלך או כישלון, שכן פלטפורמות מסחר אלקטרוני הן מטרות מצוינות עבור האקרים וכל פשרה עלולה להוביל לשיבוש פעולות גדולות, לדליפה של נתונים פיננסיים וגם לפגיעה במידע על לקוחות. בעלי אתרים חייבים תמיד להיות ערניים כדי שהעסק המקוון שלהם יתנהל בצורה חלקה.

עכשיו השאלה היא איך אתה יכול לשפר את האבטחה של אתר המסחר האלקטרוני שלך Magento? שמירה על האמינות והמוניטין של המותג שלך חשובה מאוד ואף חברה לא יכולה להרשות לעצמה לאבד אותו. להלן מספר טיפים שתוכל לאמץ כדי להדוף את אלה שעלולים לפגוע באתר שלך:

בחר ספק שירותי אירוח מאובטח:

בעת בחירת ספק שירותי אירוח אתרים לעסק שלך, שאל אותם לגבי האבטחה שהם יציעו. עליך גם לבדוק שספק האירוח שלך מציע את השירותים המאובטחים שספציפית העסק שלך צריך. זה חשוב כי תמיד תקבל תמיכה מספק שירות מאובטח וזה גם יעזור לך להעלות את הדירוג שלך בגוגל.

נתיב ניהול ייחודי:

אתה יכול לשנות את ספריית הניהול למשהו מאוד ייחודי ולהגביל את הגישה לפאנל הניהול ל-IPS שלך. לרוב בעלי אתרי מג'נטו מתעלמים מהשלב הפשוט הזה. כאשר נתיב הניהול חשוף לתוקפי הסייבר, זה נותן להם את ההזדמנות לתפעל את ההתחברות. זה גם מאפשר להם לבדוק סיסמאות נפוצות, שאנשים בדרך כלל עושים בהן שימוש חוזר.

השתמש ב-FTP מאובטח:

יש הרבה האקרים שמפענחים את גישת ה- FTP ואז תוקפים את האתר. כדי להימנע מכך, אתה יכול להשתמש בסיסמה מאובטחת ו-SFTP. המשמעות היא שימוש בפרוטוקול העברת קבצים SSH שבאמצעותו ניתן לשלוח את הקבצים באמצעות FTP. אתה יכול להגביר את האבטחה עם אימות מפתח ציבורי. במקרה שזה לא אפשרי, אתה יכול פשוט להגביל את הגישה על ידי צמצום המדריכים.

הפעל סריקות לאתר שלך:

כדי לשפר את אבטחת המגנטו, חיוני לסרוק את האתר שלך כך שהוא יוכל לזהות סיכוני אבטחה כלשהם. חשוב להפעיל סריקות שגרתיות ולשם כך אתה יכול להשתמש בשירותי סריקה מקוונים כמו ForeGenix, MageReport כדי לסרוק את האתר שלך לחלוטין. זה ישלח רשימה של בעיות אפשריות מלבד דוח הסריקה למזהה הדוא"ל שצוין.

השתמש בתוספי אבטחה של Magento שהם אמינים:

לאתרי מסחר אלקטרוני יש לרוב סיכוני אבטחה רבים. אבל חברת פיתוח של מג'נטו בהודו יכולה להציע הרחבות בדוקות ויעילות כדי לטפל בסוגים שונים של בעיות אבטחה. אתה יכול לבחור כמה הרחבות בעלות דירוג גבוה לחסימת איומי אבטחה, חסימת קודים זדוניים, סריקה אחר נקודות תורפה וכו 'כמה תוספי אבטחה חשובים מסוג Magento שניתן להשתמש בהם הם אבטחת ET IP, Mega secure, Mega Firewall, Spam Killer וכו' אבל תמיד הפעל כל הרחבה באמצעות בדיקת אנטי וירוס.Source by Om Namdev

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.