כיצד לכתוב ביקורת על סרטון מקוון

האם אי פעם ביקשו ממך לבדוק סרטון מקוון? ובכן, אם זו הפעם הראשונה שלך זה לא יהיה קל. לפעמים כשהם מתבקשים לעשות סקירה, הם רוצים את דעתכם, פעמים אחרות הם רוצים סקירה מקיפה, אך ללא חוות דעת, אלא לאפשר לקורא הביקורת להחליט.

זה לא קל לכתוב ביקורת וידאו מקוונת כי אתה לוקח משהו שהוא תלת מימד ומצמצם אותו למילים. הנה סקירת וידאו מקוונת לדוגמה (עם דעה) שעשויה לעזור לך להבין כיצד לכתוב ביקורת וידאו מקוונת:

פורמט ראיון

ארי וג'נטלמן אחר התראיינו ל-LawLine. המראיין ראיין גם את בנו (דוד שורמן) וגם את ארי. ארי הוא עורך דין לשעבר במשרה מלאה שתמיד נהנה מהמידע המעניין שלמד ואנשים מעניינים שזכה לפגוש בשל המקצוע שלו, אבל לא כל כך הרבה מהעבודה על הניירת, תמיד היה צריך לעבור המון. בחריצות. הוא נזכר בקינה על ימי עבודתו עם אשתו וסיפר לה על האנשים המעניינים שזכה לפגוש בכל ערב.

נוֹשֵׂא

הנושא המרכזי של הראיונות היה השימוש ההולך וגובר בעורכי דין לשימוש באינטרנט ובשיווק מידע או ליתר דיוק שימוש באינטרנט כדרך להניע "סטטוס מומחה" באמצעות טכנולוגיות כמו בלוגים, אייפוד Casting, SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) וכתיבת מאמרים. שני המרואיינים הציגו אסטרטגיות רלוונטיות שונות במקום זה כדי לעזור לעורכי דין לשווק את השירותים שלהם טוב יותר.

ואכן המראיין (עורך דין הישן) פשוט נדהם מהפוטנציאל ומהטכנולוגיות החדשות ואיך זה שינה את המשחק. דוגמה מעניינת אחת הייתה משרד עורכי דין בשיקגו שהצליח לנצל את "מילות המפתח" כגון "כאב לי ברגל" כדי להסיע גולשים באינטרנט לאתר שלו ואז להמיר אותם ללקוחות.

הראיון הראה את החשיבות שיש לנוכחות באינטרנט וכיצד זו הפרדיגמה החדשה ומשרדי עורכי דין חייבים להסתגל לסביבה החדשה הזו המשתנה מבחינה טכנולוגית. דוגמאות אחרות של טכנולוגיות עתידיות נשזרו בראיון כדי להדגים שהעתיד הוא עכשיו, הרכבת עזבה את התחנה ומשרדי עורכי דין חייבים להתקדם כדי להישאר תחרותיים.

בעיות עם הראיון הזה

ארי נגע בפניו יותר מדי במיוחד באוזניו. שפת הגוף שלו רמזה לי שהוא מעכב מאוד את האנרגיה הגבוהה שלו ומתפייס יתר על המידה עם המרואיין השני, שהיה במקרה גם בנו של המראיין. נדמה היה שארי, מוסמך יותר לדון בנושא, אבל נאלץ להעמיד פנים שהבן של המרואיין שווה לו, הוא לא היה כזה. הבן הגיב בכמה הצהרות שהעניקו אמינות לארי ובכל זאת ארי, למרות ששיחק את זה היטב, התמסר כיוון שידע שהוא נמצא הרבה מעבר למאגר הידע של הבן.

מה אני מסיק:

זה בעייתי שעורכי דין שלטו בכל מגזר בכלכלה, בירוקרטיה, בצבא, בחברות ובחיי היומיום באמריקה, עכשיו הם מאמנים עורכי דין אחרים איך להשתלט על האינטרנט. זה אופייני למקצוע המשפטי המשרת את עצמו וכיצד הוא מספק מעט פרודוקטיביות, אם בכלל, ועולה לכלכלה שלנו טריליונים מדי שנה בעלויות מוגזמות.

באופן מעניין ככל שעורכי דין יתחילו לכתוב בלוג, הם יחזיקו את עצמם מעל האוכלוסייה בתוכן שלהם ויתבעו את כל מי שלא מסכים איתם. כך יהרוס עוד תעשייה או מגזר. במקרה זה, מערכת התקשורת הגדולה ביותר שנוצרה אי פעם בהיסטוריה של האנושות תושמד על ידי עורכי דין, שחטפו את כביש המידע של העתיד. כעת, הראיון היה תקף בכך שהאסטרטגיות הללו יכולות לעבוד עבור כל סוג של עסק, יועץ, ולכן היה שווה צפייה בדיון הפאנל/ראיון.

לארי קפלן יש את המראה הפטריציאני הנכון והוא יהיה הרבה יותר טוב בראיון בודד או עם מישהו שווה לו, אם ניתן יהיה למצוא מישהו שיקדם נושאים שונים כמומחה. הוא צריך מישהו שיראיין אותו שהוא חכם ויכול לעמוד בקצב. הוא מעכב את זרימת המידע שלו ואת יכולתו לדבר במהירות של 165 מילים בדקה. הוא צריך יותר זמן לדבר ולמישהו שיכול להנחות את זרימת בסיס הידע שלו בראיון. אנשים יכלו ללמוד הרבה מארי. השאלה היא רק, האם העולם מוכן לדון בדברים ברמה הגבוהה יותר?Source by Lance Winslow

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.