כיצד לנהל את הדואר האלקטרוני שלך ב- iPrimus כדי למזער דואר זבל

אם במקרה יש לך דואר אינטרנט של iPrimus, כנראה שיש לך יותר מזל מרובם כי לשירות הדוא"ל שלהם יש את The Postmaster. מנהל שרת דואר זה שולח לעתים קרובות הודעות מערכת למשתמשים כדי להזהיר אותם שהם מתקרבים למגבלה של 10 מגה -בתים. תוכנית מועילה זו גם מסננת את רוב ההודעות הלא רצויות המגיעות ממקורות חשודים. אף על פי כן, רבות מההצעות הלא רצויות הללו לפתרונות שיפור גברים או הזמנות לשלישיות וללילה אחד עדיין מוצאות את דרכן לתיבות הדואר הנכנס של המשתמש. למרות שהם ידועים בדרך כלל כדואר זבל, הודעות דואר זבל אלו רק לעתים נדירות נראים או טעימים כמו שמם.

כוונון המסננים על סמך מילות מפתח ומיקוד שולחים ספציפיים

ההגנה הטובה ביותר מפני הצפה בספאם היא לכוונן את המסננים בחשבונך. למרות ש-The Postmaster כמעט זרק את רוב הזבל, משתמשי דואר אינטרנט צריכים להמשיך עם כמה טריקים לניקיון הבית שבוודאי ינקו את שאר הספאם. דרך אחת היא להכניס מסננים שחוסמים מיילים על סמך מילים או ביטויים מסוימים בשורת הנושא או בגוף. לדוגמה, מילים כמו "מכירה" או "שיפור" שימשו לעתים קרובות על ידי משווקי דוא"ל.

דרך Gmail ו-Yahoo! דוא"ל מציע כתובות דוא"ל בחינם עם עד 50 GB המוקצים לכל חשבון, שירותי דוא"ל אלה מוודאים שהם מגנים על פרטיות המשתמש שלהם ואבטחת הנתונים. הם התקינו תוכנת סינון דואר זבל שהרחיקה דואר זבל על סמך אלגוריתמים. לעתים קרובות, ספקי דוא"ל אלה שוכרים שירותים מקוונים שקיימו מסד נתונים של כתובות דוא"ל, שדווחו כחשבונות מפוקפקים של רמאים, דואר זבל ודיוגים ברחבי העולם.

ללמד את מערכת האימייל שלך לתייג הודעות דואר זבל

בנוסף, לספקי הדואר האלקטרוני הפופולריים הללו יש תוכנית בוט חכמה שלומדת לזהות דואר זבל בהתבסס על התדירות שבה משתמש מעביר את המיילים מאותו מקור לסל האשפה או לתיקיית הספאם. לעומת זאת, לקוח דואר אינטרנט רגיל חסר לעתים קרובות את המודעות הנלהבת הזו למה שנכלל בספאם. ולכן, זה תלוי בבני אדם ליצור את הקריטריונים שבהם המערכת יכולה להשתמש כדי לסנן את הבלתי רצויים מזרם של הודעות נכנסות.

תיוג מיילים כדואר זבל הוא רק ההתחלה. השלב הבא יהיה הקצאת משמעות לפעולות. לדוגמה, סימון הודעות מכתובת מסוימת כחשובות מציב הודעות דוא"ל עתידיות ממקור זה ברשימה הלבנה. יחד עם זאת, תוויות הדוא"ל מתפקדות כתיאורים קטגוריים של הודעות מסוג זה. בסופו של דבר, מערכת הדואר האלקטרוני תהיה במצב ארכיון בכל פעם שהם נתקלים באימיילים האלה.Source by Dave E Carter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.