כיצד תוכל להזרים את האירועים שלך בשידור חי בפלטפורמות מדיה חברתית

סטרימינג בשידור חי הוא אחד החידושים הגדולים ביותר שהגיעו משימוש באינטרנט. למעשה, אחוז גדול יותר מתעבורת האינטרנט מיוחס כרגע כדי להפוך את האירועים שלהם לזמינים לציבור בשידור חי. וצפוי שאחוז נתח התעבורה באינטרנט יגדל עוד בשנים הקרובות. אז מדוע הזרמת הרגעים שלך לעולם המקוון היא כה גדולה? הסיבה לכך היא שיש יתרונות רבים הקשורים לפלטפורמת הזרמת וידאו בשידור חי ושירותי הזרמת וידאו חיים.

אחת הסיבות לכך היא שבאמצעות הפיכת האירוע שלכם לחיות, אפשר ליצור קשר עם המשתתפים. משתתפים אלה הם אלה שאינם יכולים להשתתף באירוע החי באופן אישי אך יכולים לצפות בו באמצעות שירות הסטרימינג. אז, במובן מסוים אפשר לטעון שהם השתתפו. הסיבות האחרות הן כמובן שאתה יכול להגדיל את הנוכחות, ולהגדיל את חווית המשתמש.

סוג האירוע שיוזרם בפלטפורמות יהיה תלוי במה שאתה מעדיף. אתה יכול להציג תחרות בישול, קונצרט מוזיקה, מפגש אימון, פסטיבל ואפילו חתונה, שצומחת במהירות הפופולריות. כמובן שכפי שכבר צוין, ישנן מספר פלטפורמות כגון שידור חי לפייסבוק, שידור חי בשידור ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות כמו טוויטר ויוטיוב ופריסקופ.

אתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק לייב מועדפים יותר ויותר כפלטפורמה להופעה חיה בגלל ריבוי האנשים שמשתמשים בהם. משתמשי אתרי המדיה החברתית לפי הנתונים הסטטיסטיים האחרונים של 2017 מציינים כ -2.46 מיליארד ברחבי העולם. זהו מספר עצום של צופים פוטנציאליים לאירוע שלכם או אפילו למשתתפים פוטנציאליים.

רוב הפלטפורמות הזמינות משלבות יותר ויותר את השימוש בפלטפורמות מדיה חברתית שונות להזרמה חיה מיידית על פני מספר פלטפורמות. אתה מדבר על שידור ברחבי פייסבוק בשידור חי, יוטיוב לייב, טוויטר לייב ופריסקופ. ניתן לעשות זאת באמצעות פלטפורמות שידור חי ומכשירי סטרימינג חיים.

דרישות להופעה חיה באמצעות שירותים אלה:

כמובן, מלבד זיהוי פלטפורמת/אפליקציית סטרימינג בשידור חי והרשמה שלך, עליך לקבל את הדברים הבאים:

· חיבור אינטרנט אמין

· מחשב/סמארטפון בעל ביצועים גבוהים

· מצלמת אינטרנט או מצלמה עם מכשיר לכידת וידאו למקרה שאתה משתמש בהתקן

כפי שניתן לקנות מכשירים, או שאתה יכול להשתמש בפלטפורמות שיש להן תוכניות רבות – תוכניות בסיסיות, פרימיום או ארגוניות. יש כמה פלטפורמות המציעות ניסיון חינם, לרוב לתקופה של בדרך כלל חודש. החיסרון העיקרי בניסויים בחינם הוא שהם מוגבלים מבחינת התכונות והפונקציות ולכן אתה עשוי להיות מוגבל בעת השידור.

שידור חי של האירוע שלכם

לאחר שידעו את החשיבות, הדרכים הזמינות לסטרימינג בשידור חי והדרישות הדרושות, כל שנותר הוא הפעולה עצמה שהיא פשוטה. כשיש לך מכשיר סטרימינג חי, השלב הראשון הוא לחבר את המכשיר שלך לכל מקור וידאו או למצלמה. בלחיצה אחת מהאפליקציה המסופקת, תוכל לשנות את כותרת האירוע שלך, להתחיל, לעצור ולהשהות ולבצע ולהשתמש בפונקציות ותכונות אחרות. יש תכונה להזרמה על פני מספר פלטפורמות בו זמנית.

שימוש בשירות הזרמת שידור חי של פייסבוק

1. עם המכשיר הנייד או המחשב שלך עם מצלמה, אתה עובר להזנת החדשות באפליקציית פייסבוק כדי להזרים בשידור חי. יש אפשרות "חי" שעליכם להקיש עליה. אפשרות נוספת להזרמה חיה היא באמצעות הפרופיל שלך. יש אפשרות וידאו חי מהתפריט "מה שעולה לך בראש", כאשר מקישים עליו.

2. לאחר מכן פייסבוק תבקש גישה למצלמה שלך אם זו הפעם הראשונה. אתה חייב לאפשר זאת. כל גישה לאחר מכן למצלמה תהיה אוטומטית כאשר יש להזרים שידור חי.

3. בחר בהגדרת פרטיות מועדפת. אתה יכול לבחור לשדר שידור חי לחברים שלך או לציבור. ישנה אפשרות נוספת ל"רק לי ", שהיא מעולה כשאתה חדש בשירות ורוצה לבדוק אותו. אף אחד לא אוהב להביך את עצמו, אתה יכול לסמוך על הסטרימינג החי בשביל זה.

4. תאר את השידור החי שלך. תן לזה כותרת קליטה.

5. בחר מיקום, או פעילות ותייג חברים.

6. לפני שעוברים ל"לעבור חי ", עליך להגדיר את המצלמה בכיוון/תצוגה נכונה. לאחר הגדרת המצלמה והצגת שידור חי, תוכל ליצור אינטראקציה עם הצופים שלך.

7. בסיום לחץ על "סיום". יש אפשרות לפרסם את הסרטון כדי שאנשים אחרים יוכלו לצפות בו גם לאחר סיום השידור.

8. שמור את הסרטון שלך לשימוש עתידי; שיפור וצפייה מחדש.Source by Nimisha Ray

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *