כלי מסחר אלקטרוני

כדי שאתר מסחר אלקטרוני יצליח בנוף התחרותי של היום, יש להתייחס למספר גורמים. להלן נפרט את הגורמים הנפוצים המסייעים להצלחת מסחר אלקטרוני.

תוכנת מסחר אלקטרוני: וורדפרס, Shopify, Magento

לכל פלטפורמה יתרונות וחסרונות משלה כולל מורכבות השימוש, גמישות, פונקציונליות, ניהול, אמצעי אבטחה, תאימות של חלק שלישי וכו '.

אתרי קניות: אמזון, גוגל

הזנת המוצרים שלך לאתרים כמו אמזון וגוגל – כן – עולה כסף אך יש לשקול זאת מול המכירות הנוספות שנוצרות וגם החשיפה המוגברת לאתר המסחר האלקטרוני שלך.

ניתן להגדיר את העדכונים כך שישימו לב אוטומטית לשינויים במוצרים ובקטגוריות שאתם מבצעים באתר המסחר האלקטרוני שלכם ומייצרים מדי פעם מחדש את ההזנות ולשלוח אותן לפלטפורמות קניות אלה.

אתרי השוואת קניות: Newegg, Shop, ShopBot

באופן דומה עם היכולת להעביר מוצרים לאתרים כמו Newegg, Shop, ShopBot ואתרי השוואת קניות אחרים אותה אסטרטגיה ודוגמניות עלויות חלה כאן.

מנהלי ניוזלטר: מסע פרסום, MailChimp

דרך מצוינת לשמור על קשר עם הלקוחות שלך – לעדכן אותם על מוצרים חדשים, טווחי מוצרים ומידע שימושי אחר או ממוקד מכירות.

מערכות אלו נעות מהפשוט לשכלול; לאפשר טפסי הרשמה פשוטים ועד לניהול מסעות הלקוח מראשית המנוי, הלקוח לאורך מחזור חייו המלא. חלקם מאפשרים להשתמש בשילוב נתוני הזנת מוצרים בניהול סוגים מסוימים של ניוזלטר כמו נטישת סל. GDPR הוא שיקול חשוב לכן הקפד לעקוב אחר ההנחיות לפני שליחת הודעות כלשהן.

פלטפורמות מדיה חברתית: פייסבוק, טוויטר, לינקדאין

עוד דרך מצוינת לשתף לקוחות פוטנציאליים וקיימים. יכול להיות שמדובר במכירות, שירות לקוחות, הפצת מידע או מעורבות כללית – מדיה חברתית היא חובה עבור רוב העסקים.

עם מדיה חברתית יש כאן מספר הצעות ביחס להגעה לשוק המיועד שלך. זה כולל צורות פרסום חינם וגם בתשלום של אתר האינטרנט שלך למסחר אלקטרוני. וכל פלטפורמה מושכת אליה את סוג הקהל והמשתמש שלה, לכן חקור את מספר x העליון של פלטפורמות המדיה החברתית כדי למצוא היכן נמצא הקהל שלך.

מנהלי קמפיינים: HubSpot, Infusionsoft

ניהול רכישת לקוחות חדשים הלך והסתבך עם מספר הערוצים המקוונים בהם ניתן להגיע או למצוא אותם. ניוזלטרים, חשבונות מדיה חברתית כאחד דורשים ניהול עם מסר עקבי ובקלות רבה יותר, מנקודת מבט ניהולית, ככל שניתן. הצעות כאלו מ HubSpot ו- Infusionsoft מנסות לאפשר זאת.

פרסום לפי קליק: AdWords, אמזון, פייסבוק, טוויטר

דרך נוספת להגיע לקהל המיועד שלך היא להשתמש בפרסום בתשלום לקליק. שוב יש עלות – אך צריך לאזן אותה מול מכירות / מעורבות שאתר המסחר האלקטרוני שלך עובר דרכן. היצע כלי הרכב הפרסומי מסוג זה הוא עצום, החל מפלטפורמות ייעודיות כמו AdWords ואמזון ועד שהצעה זו תהיה זמינה באמצעות אתרי מדיה חברתית. כל אחד מהם מספק כלים, לוחות בקרה, דיווח ומיקוד מדדים וכמו מדיה חברתית הקהל שלך עשוי להגיע באמצעות ערוץ PPC ספציפי, אז בצע קצת מחקר / בדיקות.

ניתוח: Google, MSN, Hotjar

מי מבקר באתר האינטרנט של מסחר אלקטרוני ומה הם עושים כשהם מגיעים לשם. אילו דפים מביאים את הביצועים הטובים ביותר ואילו דורשים את תשומת ליבך, היכן אתה מאבד לקוחות, אילו דפים אינם ממירים.

ניתוח הביקורים וההתקשרויות באתר שלך יכול לעזור לך למקד את תשומת ליבך בחלקים של פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלך הדורשים את מירב העבודה.

סיכום:

כפי שאתה יכול לראות רשימת כלי המסחר האלקטרוני ארוכה והרבה דורש תשומת לב. כבעלי עסקים יש לנו רק כל כך הרבה זמן במהלך היום. לכן, עבדו בכלים שיטתיים (הם אינם בסדר מסוים), כך שתוכלו למדוד תוצאות מהעבודה שאתם מבצעים בכל נקודה כדי למצוא אילו אלמנטים הם היעילים ביותר עבור אתר המסחר האלקטרוני שלכם.Source by Emmett Brosnan

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *