למה ללכת על Magento שירותי פיתוח אתרים

ישנן סיבות רבות מדוע עליך להשתמש בפלטפורמת Magento. כשזה מגיע ליצירת חנות חדשה או לגירסה חדשה, אז מג'נטו מובילה את הרשימה. לכן, בואו נסתכל על כמה מהתכונות העיקריות שלה ונדע מדוע Magento היא אופציה מצוינת לאתרי מסחר אלקטרוני.

קוד פתוח

זמין בשתי מהדורות; 1) מהדורת Magento Enterprise ו- 2) מהדורת Community Magento. הוא נמצא בשימוש נרחב על ידי מפתחים לבניית אתרים עם פונקציות שונות. הפלטפורמה ניתנת להתאמה ומאפשרת למפתחים לשנות את הקודים בהתאם לצרכיהם. אין עלות כרוכה בשימוש בתכונות פיתוח אתרים של Magento.

גָמִישׁ

הוא מאפשר למפתחים להטמיע מתודולוגיות מודרניות ותכונות חדשות כדי להפוך אתרי מסחר אלקטרוני למהירים וכמובן מוכווני ביצועים. מסגרת פופולרית זו מקדמת ומניעה התאמה אישית קלה של מוצרים, עגלות קניות, מותגים ועוד.

פונקציונליות SEO

הדבר שמייחד את המסגרת הזו מאחרים הוא שמג'נטו כוללת תכונות SEO מובנות ותומכת בתוצאות מותאמות במנועי חיפוש. ניתן להגדיר מטא תגים, תיאור ומילות מפתח בקלות לכל מוצר ולספק לצוות המסחר האלקטרוני שלך שליטה על האופן שבו מנועי החיפוש כמו גוגל, יאהו וכו 'מפרשים את היצע המוצרים של החנות שלך.

מגיב

מאפשר התאמה לטלפונים ניידים ללא קשר לגודל המסך ותכונות אחרות. כך שפיתוח מסחר אלקטרוני של מג'נטו מסייע בהמחשת לקוחות וצרכנים לפורטל האלקטרוני. אם אתה מנהל עסק קטן, תוכל להתחיל בצמיחה בסיסית בהתקנת הקהילה על ידי מינוף פלטפורמת מג'נטו- צמיחה פשוט באמצעות פלטפורמת מג'נטו ושדרוג למיזם ככל שהעסק שלך גדל. לקוחות יכולים לגשת לאתרים בקלות באמצעות שולחן העבודה, המחשב הנייד, הסמארטפון, האייפון, הטאבלט וכו '.

רב לשוני וניתן להרחבה

אם אתה מפעיל את העסק שלך במדינות רבות, עליך לשלב שפות שונות עבור לקוחות ולקוחות שונים. וודא שאתה מספק משהו לכולם, כך שאנשים לא יעזבו את החנות שלך מבלי לקנות משהו. לשם כך, פלטפורמת מג'נטו תפסה נתח שוק גדול בעולם המסחר האלקטרוני. אחת התכונות המרכזיות שבהן Magento ידועה בעיקר בזכות היותה מסוגלת לארח אתרים רבים במנהל אחורי יחיד. זו הסיבה שהמסגרת היא אחת הפלטפורמות המדורגות ביותר כיום. בין אם אתה רוצה למכור מוצרים של 1k או 100k, הפלטפורמה מספקת תמיכה רבה ככל שאתה צריך.

אנו יודעים שלכל אתר מסחר אלקטרוני יש צרכים שונים, אך מג'נטו מורכבת יותר לספק את צרכי החנות מאשר פלטפורמות אחרות הקיימות. תוכל להניע את הצמיחה העסקית באמצעות פלטפורמת מג'נטו.Source by Satish Chandra

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.