לקוח יקר במיוחד – אנו שולחים דוא"ל זה ל -10 מיליון לקוחות אחרים

כמה פעמים קיבלת דואר אלקטרוני המסביר כיצד אתה "לקוח בעל ערך רב" ולכן אתה מקבל הנחה מעולה – והנה – הנה קופון שכדאי לקחת לחנות שלנו כדי לקנות עוד דברים כדי שנוכל להרוויח יותר רבעונים והון עצמי? האם לא מעניין שהדואר האלקטרוני הזה מתחיל לצוץ לקראת סוף כל חודש. השאלה שיש לי היא; האם אני באמת לקוח מוערך אם החברה שלחה גם את אותו דואר אלקטרוני שיווקי וקידום מכירות ליותר מ -10 מיליון לקוחות אחרים? אוקיי אז עכשיו אתה צוחק, אבל בואו נמשיך לדבר על זה שני?

אולי זה מאוד דומה להנחה שהאור מכבה את המקרר שלך כשאתה סוגר את הדלת. אתה יודע שהנורה נכבית, כי אם אתה לוחץ על הכפתור שהדלת מפעילה אוטומטית כשהיא סגורה האור בתוך המקרר נכבה, אז אתה מניח שאתה סוגר את הדלת שגם הנורה נכבית. עם זאת, אינך יודע זאת בוודאות, אתה פשוט מבין את חוקי הפיזיקה, או לפחות את חוק הפיזיקה הבסיסי, ואכן מניח שהאור נכבה. אתה לא יודע בוודאות ש"לקוח יקר במיוחד שלך ", דואר אלקטרוני אכן יצא ל -10 מיליון אנשים אחרים באותו פורמט בדיוק, אבל אתה מניח שכן.

עם זאת, מכיוון שיש לי כמה דברים שאני עושה באינטרנט, ומדי פעם מסתיים עם חשבונות שונים אצל ספקים וחנויות שונים מהם אני קונה, לעתים קרובות אני מקבל את אותו דואר אלקטרוני בדיוק מאותה חברה, ולכן אני כבר לא מניח. שהם שולחים את אותו הדואר האלקטרוני לכולם. אני יודע שכן, כי הם שלחו לי אותו מייל פעמיים, ולפעמים שלוש פעמים.

ובכל זאת, לפני כמה ימים קרה משהו מאוד מעניין, שמתי לב שהדואר האלקטרוני מותאם אישית למודל העסקי, והדואר האלקטרוני לא היה בדיוק אותו דבר. חשבתי לעצמי שזה נהדר שהמחשבים משתפרים בגודל הלקוח שלהם, ומבינים מה הם צריכים ושולחים להם יותר דואר אלקטרוני מותאם. זה דבר טוב, וזה הגיוני במיוחד מכיוון שהוא מסייע בהפחתת דואר זבל, ונותן לך רק את המידע המתאים שאתה צריך או אולי תרצה באמצעות שיווק ממוקד.

ואכן, ככל שהמחשבים משתפרים – ולמרבה הצער למרבה הצער של קרן החופש האלקטרוני – הם לוקחים את כל הנתונים שלך מכל הרשתות החברתיות, ושולחים לך בדיוק את מה שאתה מחפש, כמיטב יכולתם, בתנאי שהוספת מידע באינטרנט שהוא נכון ונכון.

אישית, וכנראה כמוך, נמאס לי מסוגי דואר זבל מסוימים כגון שיפור ביצועים גברי, או חזיות מיוחדות בהתאמה אישית. אכן, אין לי את הבעיה הראשונה, לפחות עדיין לא, בהיותי גבר צעיר, ושנית בהיותי זכר, אני לא צריך חזייה, אז ברור שצריך לעשות עוד עבודה, ואולי קצת הודעות דואר אלקטרוני ממוקדות אלה לשיווק יסייעו למעשה לצמצם את המטח הבלתי נגמר ומבול של דואר זבל לא רצוי. אנא שקול את כל זה וחשוב על זה.Source by Lance Winslow

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *