מדוע OpenCart אידיאלי עבור עסקי המסחר האלקטרוני שלך

ערכות הנושא, התוספים, ההרחבות והכלים המסופקים על ידי פלטפורמות מסחר אלקטרוני מקלים על ארגונים להעביר את העסקים שלהם לאינטרנט. יש לך אפשרות לבחור מכמה פלטפורמות מסחר אלקטרוני בהתאם לצרכים ולמטרות המדויקות שלך. בניגוד לפלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות, OpenCart הוא קוד פתוח וחינמי. לפיכך, אתה יכול להשתמש במערכת ניהול חנות מקוונת זו כדי לבנות ולהפעיל אתרי מסחר אלקטרוני מבלי לשלם עמלות חודשיות. בנוסף להפחתת עלות פיתוח יישומי מסחר אלקטרוני, OpenCart מגיעה גם עם תכונות להאצת פיתוח חנות אינטרנט מותאמות אישית.

זה מאפשר לך לבנות ולהתאים אישית יישומי מסחר אלקטרוני באמצעות טכנולוגיות פופולריות כמו HTML, PHP ו-MySQL. כמו כן, OpenCart מקל עליך לבנות, לתחזק ולשדרג את חנות האינטרנט על ידי תמיכה בדפוס דגם-view-controller (MVC). כמו כן, זה עוזר לך לקדם ולמכור מוצרים ליותר לקוחות על ידי תמיכה במספר שפות, מטבעות ושערי תשלום. אתה אפילו יכול לנצל את התכונות שמספק OpenCart כדי ליצור אתר מסחר אלקטרוני חזק בהתאם לצרכים המדויקים שלך.

תכונות שגורמות ל-OpenCart להתחרות עם פלטפורמות מסחר אלקטרוני מסחרי

תומך ב-MVC Pattern

כפי שהוזכר קודם לכן, OpenCart פותח על בסיס דפוס MVC. דפוס ה-MVC מאפשר לך להאיץ את הפיתוח של חנות האינטרנט על ידי שמירה על הפרדה של ממשק המשתמש והלוגיקה העסקית. ההפרדה עוד עוזרת לך לתחזק את אתר המסחר האלקטרוני במהירות ולבצע שינויים בקוד המקור שלו ללא כל טרחה. במקביל, אתה יכול להתאים אישית את פלטפורמות המסחר האלקטרוני בקוד פתוח לפי הצרכים המדויקים שלך פשוט באמצעות HTML, CSS, PHP ו-MySQL.

ממשק ניהול ידידותי למשתמש

OpenCart מגיע בנוסף עם ממשק ניהול פשוט וידידותי למשתמש. זה מאפשר לך לנהל מספר חנויות באמצעות ממשק ניהול יחיד. אתה יכול אפילו להשתמש בממשק הניהול כדי לסווג משתמשים/קבוצות משתמשים, ולהגדיר גישה והרשאות מדויקות לכל משתמש. במקביל, אתה יכול להשתמש בממשק הניהול כדי לגשת למידע חשוב הקשור ללקוחות, מכירות והזמנות. הגרסה האחרונה של OpenCart מגיעה גם עם ממשק ניהול הנגיש הן במחשבים והן במכשירים ניידים.

תומך במוצרים וקטגוריות ללא הגבלה

OpenCart מקל עליך למכור מספר רב ומגוון של מוצרים על ידי תמיכה במוצרים ללא הגבלה. זה אפילו מאפשר לך לארגן ולהציג את המוצרים בצורה מובנית על ידי יצירת מספר קטגוריות ותתי קטגוריות. יש לך אפשרות ליצור קטגוריות ותתי קטגוריות רבות, ולהקצות מוצרים לקטגוריות בודדות. OpenCart מאפשרת גם למכור מוצרים פיזיים ודיגיטליים כאחד. אתה יכול אפילו להגביר את המכירות המקוונות על ידי מתן תכונות השיווק שמספקות פלטפורמת המסחר האלקטרוני בקוד פתוח.

עוזר להניע מכירות מקוונות

בנוסף למכירה של מוצרים פיזיים ודיגיטליים כאחד, OpenCart עוזרת לך עוד יותר לקדם את המוצרים ולהגדיל את המכירות המקוונות. לוח המחוונים לניהול המסופק על ידי פלטפורמת המסחר האלקטרוני מאפשר לך ליצור ולנטר קמפיינים שיווקיים דיגיטליים ממיקום מרכזי. במקביל, OpenCart גם עוזרת לך להגביר את המכירות המקוונות על ידי הטמעת תוכניות תגמול ושיפור מסע הלקוח. אתה יכול אפילו לנצל את היתרונות של מערכת משולבת שמסופקת על ידי OpenCart כדי לקדם את המוצרים ביעילות באמצעות ביקורות, הערות ודירוג לקוחות.

תומך במספר שפות, מטבעות, שערי תשלום ושיטות משלוח

בניגוד לפלטפורמות מסחר אלקטרוני מסחריות אחרות, OpenCart לא מאפשרת לך למכור מוצרים דרך ערוצי מכירה מקוונים שונים. אבל זה עוזר לך למכור מוצרים ללקוחות ללא קשר למיקומם הנוכחי על ידי תמיכה במספר שפות, מטבעות ושערי תשלום. בנוסף לתמיכה בשלושים וחמש אמצעי תשלום, OpenCart מאפשרת לך גם להגדיר אפשרות תשלום חוזרת ללקוחות ולמכור מוצר באמצעות מנוי. במקביל, יש לך גם אפשרות לבחור בין מספר אפשרויות משלוח לפי כתובת המשלוח של לקוחות בודדים. אפשרויות אלו עוזרות לך למכור את המוצרים שלך בצורה גמישה ולשפר את חווית הקנייה של לקוחות גלובליים.

בחר מתוך ערכות נושא והרחבות רבות

OpenCart פותחה כפלטפורמת מסחר אלקטרוני מודולרית. זה מאפשר למשתמשים להתאים אישית ולהרחיב את הפונקציונליות שלו על ידי הוספת מודולים ספציפיים. יש לך אפשרות להרחיב את פונקציונליות הליבה של פלטפורמות המסחר האלקטרוני על ידי התקנת הרחבות לרבי מכר, אחרונים, מיוחדים, יצרנים ומידע. כמו כן, אתה יכול להשתמש במתקין ההרחבות שסופק על ידי הפלטפורמה כדי להוסיף מודולים מבלי לכתוב קוד נוסף. כמו כן, אתה יכול להפוך את חנות האינטרנט למושכת על ידי הורדת ערכת נושא יפה משוק OpenCart. נכון לעכשיו, יש לך אפשרות לבחור מתוך למעלה מ-13,000 ערכות נושא והרחבות. עם זאת, חלק מהנושאים וההרחבות הללו הם מסחריים ובתשלום.

מצמצם את חיפוש המוצר

רוב המשתמשים בימינו אוהבים אתרי מסחר אלקטרוני מהירים ורספונסיביים. הם אפילו מצפים שהאתר יאפשר להם למצוא ולהשוות מוצרים רלוונטיים ללא כל טרחה או עיכוב. OpenCart מאפשרת ללקוחות לאסוף מידע על מוצרים רלוונטיים באמצעות חידוד החיפוש. אתה יכול לארוז מסננים כדי להקל על הלקוחות למצוא ולקנות מוצרים רלוונטיים. ניתן ליצור את המסננים בדיוק כמו קטגוריות. אבל המסננים יקלו על הלקוחות להעריך ולהשוות מוצרים על סמך מספר פרמטרים כולל מחיר, יצרן ומצב.

שומר את אתר המסחר האלקטרוני רספונסיבי

אחוז גדול מהלקוחות כיום ניגשים לאתרי מסחר אלקטרוני במכשירים הניידים שלהם. לפיכך, עליך להפוך את אתר המסחר האלקטרוני לנגיש ולהיראות טוב בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים שולחניים/ניידים. OpenCart פותח כפתרון מסחר אלקטרוני רספונסיבי. זה הופך את חנות האינטרנט לנגישה במגוון מכשירים על ידי שמירה על תגובה. אתה יכול אפילו לשפר את הידידותיות לנייד של חנות האינטרנט באמצעות ערכות נושא רספונסיביות.

באופן כללי, אתה תמיד יכול לשקול שימוש ב-OpenCart כחלופה לפלטפורמות מסחריות של מסחר אלקטרוני. אבל אסור לשכוח של-OpenCart, כמו פלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות, יש חסרונות משלה. לדוגמה, ל-OpenCart חסרות חלק מהתכונות החזקות שמספקות פלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות כמו מטמון ומערכת הוק. כמו כן, זה מחייב אותך להשתמש בתוספים ותוספים נוספים כדי לשפר את הפונקציונליות והביצועים של אתר המסחר האלקטרוני. עם זאת, הוא התפתח בעקביות כדי להתחרות בפלטפורמות מסחר אלקטרוני מסחריות אחרות. אתה עדיין יכול לשקול להשתמש ב-OpenCart build a פיתוח אתר מסחר אלקטרוני מותאם אישית מבלי להשקיע עוד זמן, מאמץ וכסף.Source by Arun Kumar Biswal

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.